Kahve Falında Filiz Görmek

Kahve Falında Filiz Görmek
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.286 kez okundu.

Kahve falında filiz görmek, hayırlı bir anlama gelir. Kişi yeni bir başlangıç yapacak demektir. Bu başlangıç muhtemelen kişinin aşk hayatı hakkında olacaktır. Hayatına yeni fırsatlar girecek olan bu kişi doğru kararlar verdiği taktirde hayatında bir dönüm noktası yaşayacak ve bu dönüm noktası güzel olayların da başlangıcı olacak demektir. Eğer bu kişinin hayatında biri varsa da bu rüya, kişinin sevgilisi ile ya da eşi ile yaşayacağı sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Genelde yeni umutları, yeni başlangıçları ifade eder. Büyük başarılara imza atacağı bir işe girişecek anlamına da gelir. Kişinin bu iş doğrultusunda alacağı kararlar, aynı zamanda hayatına yönelik önemli kararlar olacaktır. Kişinin başarıları doğrultusunda yükselişe geçeceğini ve başarılı bir hayat süreceğini de gösterir. Aynı zamanda sevdiği birinden pek çok hediye alıp bu hediyeler sayesinde çok büyük mutluluklar yaşayacağı anlamına gelir. Bu büyük mutluluk, hediyeleri aldığı kişinin onu ne kadar sevdiğini de gösterecektir. Uzun zamandır emek verdiği, zaman harcadığı bir projenin, sonunda hakkı ile güzel bir sonuca ulaşacağı ve fal sahibinin büyük bir başarı elde edeceği anlamına da gelir. Bu anlamda maddi olarak da büyük kazançlar elde edeceği bir dönem yaşayacak demektir.

Sevgilinin şu sıralar kafasının çok meşgul olduğunu düşünüyorsun. Çünkü sana sürpriz bir hazırlık peşinde… Her şeyin dört dörtlük ve unutulmaz olması için titiz bir çalışma peşinde gibi görünüyor. Sanırım bu sürpriz evlilik teklifi hakkında olabilir. Onun bu hoş sürprizi senin adeta başını döndüreceğe benziyor. Sevgilin sana unutulmaz bir gece yaşatacak.

Yakın zamanda sıhhatine kavuşacağına ve eski günlerine tez zamanda kavuşacağına yorumlanır. İş hayatınızda farklı platformda yatırım yapacağınıza ve bu yatırımdan oldukça kazançlı bir şekilde alnınızın akıyla çıkacağınızı simgelemektedir. Hanımları aralarında yaptığı eğlenceye tabir edilir. Çok istediğiniz erkek bir çocuğa delalet eder. İş hayatınızda çok uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve gideceğiniz yer daha çok hayalini sürekli kurduğunuz ve girmek, görmek istediğiniz bir olduğuna işarettir. Yükselişe, sabrın karşısında kazanılan mutluluğa, hal ettiği mertebeye, yardımsever birine ve bir karıncayı bile üzmeyen bir kişiye tabir edilir. Aşk hayatınızda yeni ufukların sizi beklediği, partnerinizle tutkulu bir aşk yaşayacağınıza ve kısa zamanda hayalini kurduğunuz yemeğe çıkacağınıza ve orada sizi güzel bir haberin beklediğini gösterir. İyi haberlerin ve aile içinde çıkan tüm sorunların artık hal olacağına ve bir daha bu gibi sorunların olmaması için çok çabalamanız gerektiğine işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git