Kahve Falında Fidan Görmek

Kahve Falında Fidan Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.568 kez okundu.

Kahve falında fidan görmek, kazanç ve hayırlı işlerin sembolüdür. Bütün bir seneyi hayırlı ve bol kazanç elde ederek geçireceğinizi söyler. Bekar fal sahibi için yakın zamanda hayırlı bir evlilik olacağının habercisidir. Evli fal sahibi için ise erkek çocuk müjdesidir. Kısmetiniz ve şansınızın fazlasıyla açık olacağı bir dönemin habercisidir.

Çok olumlu ve hayırlı bir semboldür. Hayattan istediğiniz, hayal ettiğiniz, hedeflediğiniz ne varsa hepsini alacağınızı söyler. İşlerinizin yolunda gideceğini, girdiğiniz her işten alnınızın akıyla çıkacağını, bu dönemdeki ortaklıklarınızın çok olumlu gelişmelere vesile olacağını söyler. Bu dönemde keyfinizin ve huzurunuzun yerinde olacağının işaretidir. Yakın zamanda çok güzel haberler alacağınızın habercisidir. Fal sahibi bu dönemde hiç beklemediği kadar güzel olaylar yaşayacak, güzel haberler alacak demektir. Bu dönemde hayatınız ile ilgili ani kararlar alacağınızın habercisidir. Bu kararları alırken her zaman olduğunuz gibi sakin ve soğukkanlı olmanızda fayda vardır. Aksi halde bu kararlar sizi geri dönülmez yollara sokabilir. Vereceğiniz mantıklı kararlar ise hayatınızın aynı düzende devam etmesini sağlayacak kararlar olacaktır. Bu kadar farklı yorum içerisinde hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri fidan sembolleri ile ilişkili olarak yorumlamanız gerekecektir. Aksi halde sadece bu sembolünün anlamı ile karar vermeniz yanlış yorumlar yapmanıza neden olacaktır.

Kahve Falında Filiz Görmek

Borçlarınızın bir süre daha artmaya devam edeceğine, ancak en umutsuz anınızda elinize toplu bir para geçeceğine ve bu para sayesinde tüm borçlarınızdan kurtulacağınıza dalalet eder. Finansal problemleriniz bir süre daha devam edecektir. Ancak bu durumun uzun süreceğini düşünerek umutsuzluğa kapılmamanız gerekir. Daha önce birine ufak bir miktarda borç vermiş ancak geri almayı ya da istemeyi unutmuş olabilirsiniz. Yardım ettiğiniz bu kişi size borcunu fazlasıyla geri ödeyecek ve ne zaman maddi anlamda bir sıkıntı yaşayacak olsanız size destek olma sözü verecektir. Çok yakın olduğunuz birinden de toplu olarak büyük miktarda bir para alıp borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Kahve Falında Fidan Sulamak

Paraya ve parayla ilgili sıkıntıların çözümüne işarettir. Çalıştığınız yerden zam ve ikramiye gibi toplu ödemeler alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir yerden ya da bir akrabanızdan kalan mirastan size de pay düştüğünü öğrenebilirsiniz. Yeni bir iş kurabilir ve kısa zaman içinde bu işi çok karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Şu an işletme olduğunuz bir yer varsa daha da büyüyecek hatta zincir haline gelerek size büyük kazançlar sağlayacaktır. Maddi olarak bulunduğunuz yerin hızla ötesine geçmeye başladığınızı fark edeceksiniz. Yatırım yapmak için bankalardan kredi alabilir ve karlı çıkarak bu borcunuzu kolaylıkla kapatabilirsiniz. Maddi konuları temsil eder. Maddi anlamda aklınızda olan ancak sürekli ertelediğiniz ne varsa bu dönem içinde hayata geçirmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca bu süreçte size gelen parasal yardımları reddetmemeli ve karşı tarafa güven vermelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git