Kahve Falında Fıçı Görmek

Kahve Falında Fıçı Görmek
12 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.067 kez okundu.

Kahve falında fıçı görmek, maddi yönden sorunlar yaşamayacağınız zamanlar geçireceğinize yorulur. Yakın tarihte güzel, sizi sevindirecek haberler alacaksınız. Fıçı şekli bozulmuş ise bu kötüye yorulur. Bu aralar ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Kırılmış ise çok güvendiğiniz ve her sırrınızı söylediğiniz bir kişinin size ihanet ettiğini gösterir. Çevrenize karşı dikkatli olun. Bu kişiyi ufak gözlemlerle yakalamanız mümkün görünüyor. Yanında küçük küçük fıçılar bulunuyorsa bu bir yönden elinizin bollaşacağına yorulur.

Dertlerinizi hep içinize attığınızı gösterir. Artık bunları yakınlarınızla paylaşma ve rahatlama vaktiniz gelmiş bulunuyor. Hemen harekete geçin ve içinizdeki sıkıntıların ağırlığından kendinizi kurtarın. Bırakın insanlar size sorularınızı çözmede yardımcı olsun. Çevrenin etkisinde kalarak onların yön vermesi ile bir takım kararlar aldığınızı gösterir. Bir süre sonra bu kararlar sizi pişman edecek, hayıflanmaya başlayacaksınız. İyisi mi en baştan başkalarının yön vermesindense kendi iç sesinizi dinleyin ve ona göre kararlar alın. Eskileri özleyen bir insan olduğunu söyler. Eski yaşanmışlıkları,eski zaman yaşamlarına sempati duyduğunuzu gösterir. Eskilere dair yapacağınız birkaç ufak gezi yeni bilgiler edinmezini sağlayacak ve sizi sevindirecek güzel haberler alacaksınız. Su testileri şeklinde ise bu huzuru simgeler. Eskilerin de dediği gibi su, huzur ve berekettir. Yine eskilere olan özleminiz artmış durumda ve eskilerde olan mutlu yaşantınızı özlüyorsunuz. Bekar bir insana fıçı sembolü çıkması iyi bir kısmeti haber verir. Çevrenizi iyice bir süzmenizde fayda var. Belki de o kişi çoktan yakınlarınızdadır da siz farkında değilsinizdir. Bu dönemde sağlık sorunları canınızı sıkmış durumda ise rahatlayacaksınız, sağlığınız da olumlu gelişmeler yaşanacak.

Kahve Falında Şarap Fıçısı Görmek

Apansız alacağın bir haberle havalara uçacaksın. Kafanda yıllardır tasarladığın bir projeyi gerçekleştirmene ramak kalmış. Bir takım şeylerde geç kaldığını ve yaşının geçtiğini düşünsen de aslında yaşam yeni başlıyor. Geçte olsa hayalini kurduğun şeyleri teker teker başaracak hayatını yoluna koyacaksın. Lafını bilmeyen çevrendeki bazı insanlara, nerede durmaları gerektiğini göstermende yarar var.

Fal sahibinin bir süredir ilgisiz ve sevgisiz kaldığı için kendini çok kötü hissettiğini ifade eder. Ailesinden de uzak olmasından dolayı fal sahibi manevi destek alacak kimseyi bulamaz ve yapayalnız hissedebilir. Fakat fincanda belirmesi bu yalnızlığın çok kısa bir süre içerisinde geçip gideceğini, yerini neşe ve eğlenceye bırakacağını işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre ise bu durgun günler, gelecek olan hareketli günlerin habercidir ve fal sahibi kafa dinlemeyi bile özleyecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git