Kahve Falında Fayton Görmek

Kahve Falında Fayton Görmek
3 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.094 kez okundu.

Kahve falında fayton görmek evlilik ile yorumlanır. Şayet kişi bekar ise bu evleneceği anlamına gelir. Genellikle atlı arabalar izdivaçta biraz zaman anlamına da gelir. Kişi belli bir zaman sonra evlenir. Bu süre bazı yorumcular için bir yıl iken bazı yorumcular buna 1,5 – 2 yıl süre verir. Fakat evleneceği kişi ile tanışması yakındır. Çok kısa bir zamanda karşısına çıkacaktır. Görür görmez başlayacak bir aşkta ikisi de birbirlerinin kaderi olduklarına inanacaklardır.

Aynı zamanda ekonomik durgunlukla da yorumlanır. Ekonomik anlamda her ne kadar büyük bir sıkıntıya düşülecek olmasa da durgun bir döneme girilecek ve harcamalarda kısıtlamalara gitmek gerekecektir. Fincanının dip kısmında ise kendi hayatının iplerini kendi elinde tutan kişiyi işaret eder. Kendi hayatını yönlendiren ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kimsedir. Kişi hayatı boyunca elde ettiği hiç bir başarıda kimseden destek almamış ve her şeyi kendisi yapmıştır. Hayatının bundan sonrasında da emin adımlarla ilerleyecek ve kendi zaferlerini kazanacaktır. Kimseye minnet etmemenin ve kendi yolunda dosdoğru giderken bütün engelleri yine kendi çabası ile aşabiliyor olmanın simgesidir. Bu kişiler hayatlarının her durumunda muzaffer olacaklar ve kimseye eyvallah etmeden herkesin saygısını kazandıkları bir hayat süreceklerdir.

Ev hanesine girecek yeni bir bebeği müjdeliyor demektir. Eğer bebeği kucağında tutan kadın, fal baktıran kişi olarak yorumlanıyorsa, yakın bir zamanda hamile kalacağına dalalet edilir. Ama kişi bekar ya da erkek ise, ev hanesinden evli bir bayanın bebek sahibi olacağına işarettir. Ayrıca yeni ve müjdeli bir haberi simgeliyordur. Bir bebek kadar masum ve temiz bir haberin haneye huzur ve mutluluk getireceğine inanılır. Aynı zamanda sağlığı ve şifayı da simgeler. Çevrenizde hasta bir yakınınız var ise; yakında şifa bulacağının habercisidir.

Yakın bir zamanda birisinden haber alacağınıza dalalet edilir. Evinize müjdeli ve büyük bir haber geleceğinin işaretidir. Bunun dışında, evinize gelen kişiden de yüklü bir miktar para yada bir miras alabilirsiniz. Bu durumda sizin maddi sıkıntılarınızı hafifletecektir. Her yönden verimli ve bereketli bir döneme giriyorsunuz.

Yaşantına yenilik katmayı düşünüyor gibisin, bunun için tam da doğru zaman gibi görünüyor. Çok yakında gireceğin bir sosyal ortamda tanışacağın biri başını döndürüp, seni monotonluktan çıkarabilir. Eğer duygularını frenlemekten vazgeçip bu erkeğe şans tanırsan; bu kişi ile birlikte hoşça vakitler geçirebilir, daha önce hissetmediğin duyguları yaşayabilirsin. Unutma; hayat, bazen risk almaya değer.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git