Kahve Falında Fanus Görmek

Kahve Falında Fanus Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.646 kez okundu.

Kahve falında fanus görmek fal sahibinin bazı konularda özgürlüğünün kısıtlanması ve bu durumdan çok fazla rahatsız olmasından dolayı hayatından bazı insanları çıkartmak istemesi anlamını taşır. Eğer falda beliren fanus sembolü bir tane değil de birkaç tane ise fal sahibi etrafındakilerin baskısını çok yoğun derecede hissedecek ve kaçış yolları arayacaktır. Bu durumda fal sahibinin yapacağı en mantıklı davranış karşısındaki kişilerden kaçmayı bırakıp onlarla mantıklı bir şekilde konuşmak olacaktır. Eğer bu yöntemde işe yaramazsa fal sahibi etrafına kulak asmamayı öğrenmek zorundadır.

Bazı fal yorumcularına göre muhabbeti sıkan bir akraba ile yorumlanır. Fal sahibi bu durumla sık sık karşılaştığı için artık sıkıntıdan ne yapacağını şaşırsa da katlanmak zorunda olduğunu düşünmektedir. Fakat falda görülen fal sembolü aslında bu akrabanın kendi silahı ile vurulması gerektiğini işaret etmektedir. Aynı onun yaptığı gibi hiç uygun olmayan zamanlarda gidip boş sohbetler açmak ve hiç ilgi alanı olmayan konularda ısrarla konuşmak işe yarayacaktır. Bir diğer anlamı ile işe yaramayan eşyaların ihtiyaç sahiplerine verilmesi ve onların çok mutlu edilmesi demektir. Fincanın kulp kısmına yakın konumlanmışsa fal sahibinin evde çok fazla işe yaramayan eşyası olduğunu belirtir ve bunları ihtiyaç sahiplerine vererek hem evde fazla kullanım alanı oluşturmuş olacak hem de manevi huzur bulacaktır. Eğer fal tabağında büyük bir fanus sembolü belirmiş ise bazı eşyaların atılmadan muhafaza edilmesi gerektiğini vurgular. Yıllar sonra hiç ummadığı bir anda fal sahibinin işine yarayacak olan bu eşyalar aynı zamanda da çok değerlenecektir.

Hızlıca karar vermeniz gereken bir takım fırsatlar yakalayacaksınız. Karar verirken bir evladınız olduğunuzu unutmamalısınız. Eski eşiniz bir koca olarak sorumluluklarını yerine getirememiş olabilir ama baba olarak bunu yapmak zorunda olduğunu ona hatırlatmalısınız. İş hayatınızın getirdiği zorluklar sizi başka bir işe girmeye itecek. Beklediğiniz bir yardımın gelmeyişi biraz üzülmenize neden olabilir ama siz güçlü bir kadınsınız üstesinden geleceksiniz.

Rızkının peşinde giden, ancak çevresindekileri ihmal eden biri olarak ifade edilir. Canınızı dişinize takarak, kazancını çoğaltma derdindeyken, ailenizi, istediğiniz gibi güzel bir durumda yaşatmaya çalıştığınız anlamına gelir. Ancak bu durum dostlarınızı ihmal etmenize neden olduğundan çevreniz ilgisizliğinizden şikayetçi durumdadır. Güç sahibi ve kudretli birisi olduğunuza, varlığınızın arttığına işaret eder. Kariyerini emin adımlarla yükselterek, gelirini de artıracaktır. Eğer faldaki diğer nesnelere göre daha küçük ise sahip olduğu mal varlığı ve itibarın düşeceğine işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git