Kahve Falında Evlilik Görmek

30.09.2015
Kahve Falında Evlilik Görmek

Kahve falında evlilik görmek, bir kişinin falında çıkabilecek en kısmetli şeylerden biridir. Bu açık sembol yakın zamanda bir birleşme yaşanacağı anlamına gelir. Eğer birlikte olduğunuz biri varsa onunla ilişkiniz tamamına erecektir. Yalnız olan ve kahve falında evlilik figürleri çıkanlar ise yakın zamanda biriyle tanışacaktır. Bu tanıştıkları kişiyle hızlıca ilerleyen bir ilişkileri olacak ve sonucu da yine evlilikle sonlanacaktır. Eğer falda düğünü simgeleyen bir işaret çıkmazsa evliliğin yalnızca nikah veya bir aile içindeki yemek şeklinde olabileceği de düşünülür.

Annelerin ve büyükannelerin falında da çok sık çıkar. Çocuklarının ya da torunlarının mürüvvetini görmeyi bekleyen kişiler için bu fal bir müjde taşıyor denebilir. Yakınınız olan çok sevdiğiniz birini gelinlik veya damatlık içinde görme vaktinizin yaklaştığı anlamına gelir. Bu kahve falı, bir ailenin çıkmasını en çok bekleyeceği faldır denilebilir. Eğer küçük yaşta birinin falında çıkarsa da aile büyüklerinden birinin evliliği yakın anlamına gelir. Bu kişi bir abla, ağabey ya da kuzen olabilir.

Mutlu haberler alacağınızın müjdecisidir. Hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanacağı ve bu gelişmelerin de sizi huzura kavuşturacağı anlamına gelir. Aynı zamanda yeni yerler göreceğinizin de habercisi olmakla beraber bu göreceğiniz yerlerde yeni insanlarla da tanışacağınızı gösterir. Çevrenizdeki insanların sizi sevdiğini ve size sadık olduklarını anlatır. Uzakta olan sevdiğiniz bir kişinin yakında sizi ziyaret edeceğinin de habercisidir. Şanslı ve kısmetli bir döneme girdiğinize ve karşınıza çok sayıda fırsatın da çıkacağına delalet eder. Ailenizden birinin size beklemediğiniz bir zamanda vereceği bir hediyeyle çok sevineceğiniz anlamına da gelir. ‘Muradına ermek’ manasına geldiği için huzurun, mutluluğun ve zaferin de sembolüdür.

Kişinin önünde muradına ulaşmak için hiçbir engel olmadığına delalet eder. Genellikle olumlu yorumlanır. Aynı zamanda fal sahibinin yeni bir yolculuğa çıkacağının ve bu yolculuktan mutlu bir şekilde döneceğinin de habercisidir. Aile içinde huzurun sembolüdür. Fal sahibinin çok temiz kalpli ve uysal bir insan olduğunu ve etrafındaki kişiler tarafından çok sevildiğini anlatır. Maddi açıdan şanslı olacağınızı ve elinize bol miktarda para geçeceğini müjdeler. Yüksek mevkiide bulunan birinden alacağınız yardım ile çok başarılı olacağınızı da delalet eder. Altıncı hissinizin ve enerjinizin bugünlerde çok yüksek olduğunun da habercisidir. Sevgi dolu ve huzurlu günlerin sizi beklediğini ve hayatınızda bulunan olumsuzlukların kaybolacağını da gösterir. Hayırlara vesile olan bir dönem içinde olduğunuz ve bu dönemin sonunda başarılı ve mutlu günlerin sizi beklediğine işaret eder.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda sizi çok mutlu günlerin beklediğinin habercisidir. Sevdiğiniz kişi tarafından çok sevildiğinizi ve huzur içinde bir ilişki yürüteceğinizi anlatır. Fal sahibi bekar bir kişiyse karşısına çok kısa zaman içinde birinin çıkacağını ve bu kişiden çok etkileneceğine delalet eder. Bu kişinin onun için hayırlı bir insan olduğunu ve hayatına güzellikler getireceğini de tasvir eder. Romantik günlerin sizi beklediğini ve mutluluktan ayaklarınızın yerden kesileceği bir döneme gireceğinizi müjdeler. Fal sahibi ilişkisi olan bir kişiyse ilişkisinin bir adım ilerleyeceğinin ve ciddi bir boyut kazanacağının sembolüdür. İlişkinizdeki kişinin ailesi ile tanışacağınızı ve aile tarafından çok sevileceğinizin de habercisidir. Hayatınızda olan kişi ile uyum içerisinde bir ilişkiniz olduğunu da gösterir.

İlişkiniz var ise partnerinizin size bol bol sürpriz yapacağı bir dönemde olduğunuza işaret eder. Aşkınızın kuvvetleneceğinin ve güven duygusunun da güçleneceğinin habercisidir. Fal sahibinin hayatında kimse yok ise kısmetlerinin açılacağı bir döneme girdiğini simgeler. Bu kısmetlerden birine aşık olacağını, çok sevip çok sevileceğini gösterir. Aşk ve sevgi duygularının hayatına hakim olacağının ve mutlu,huzurlu bir ilişki yaşayacağının habercisidir. İlişkisi olan kişiler için ise, bu dönemde romantik sürprizler ile karşılaşabileceği anlamına gelmektedir. Partnerizin hiç beklemediğiniz bir anda size romantik bir yemek veya başbaşa yapacağınız bir tatil teklifiyle gelebilir. Huzuru ve mutluluğu, güven ve sevgi duygularını fazlasıyla hissedeceğiniz bir dönemde olduğunuzu da simgeler.

Para

Fal sahibinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında eline bol miktarda para geçeceğine işaret eder. Bir yerden beklediğiniz bir para varsa kısa bir zaman içinde bu paranın elinize geçeceğini gösterir. Beklemediğiniz bir zamanda elinize bol miktarda para geçeceğinin ve bir anda feraha ereceğinizin müjdecisidir. Para açısından oldukça şanslı bir dönemde olduğunuz için elinize şans oyunlarından da para geçebileceğinin sembolüdür. Uzun zamandır satmak istediğiniz bir malınız var ise kısa zamanda içinde bu malı satmanızla elinize beklediğinizden daha fazla para geçebilir. Şansın sizin yanınızda olduğu günler yaşıyorsunuz ve bu şans size para kazanmanız içinde yardımcı olacak. Fal sahibinin maddi durumu iyiye gidecek ve maddi açıdan rahat bir döneme girecek. Bu dönemde almayı hedeflediğiniz bir şeyi alacaksınız.

Uzun zamandır ödeyemediğiniz borçlarınız varsa bu borçlardan elinizdeki bir malı satarak kurtulacaksınız. Yakın bir dostunuz borç para verebileceğinizi de gösterirken, bu vereceğiniz borcun size kısa zaman içerisinde verdiğiniz miktardan daha fazla olarak ödeneceğini gösterir. Maddi anlamında kendinize belirlediğiniz hedeflerinize ulaşacağınıza ve zenginleşeceğinize delalet eder. Paranızın bereketleneceğini anlamına da gelir. Önünüze para kazanmak için çok sayıda fırsat çıkacağının da habercisidir. Çok önceden size borcu olan birinin size olan borcunu ödeyeceğini ve bunun sizi maddi olarak ferahlatacağı anlamına da gelir. Fal sahibinin bugüne kadar çektiği parasal sıkıntılarının sona ereceğinin de müjdecisidir.

Aile ve Yaşam Alanı

Fal sahibinin ailesinde birkaç anlaşmazlık olduğunu ancak bunların kısa süre içinde karşılıklı konuşarak tatlıya bağlanacağını gösterir. Aile hayatınıza huzurun hakim olacağının ve sevgi dolu günler geçireceğinizin sembolüdür. Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler için bu isteğin gerçekleşeceğine ve ailesinin büyüyeceğine delalet eder. Huzurun ve sevginin timsali olan bu sembol, aile içinde hiçbir tatsızlık yaşanmayacağını gösterir. Aile hayatınızda daha önce zor günler geçirdiyseniz bunların geride kaldığına ve artık farklı bir dönemin başladığına işaret eder. Fal sahibinin ailesinin dürüst ve iyi insanlar olduğunu da gösterir. Aileniz ile ilgili çok istediğiniz bir dileğin gerçekleşeceğini de gösterir. Ev hayatınızda bu dönemde huzur hakim olacak.

Sosyal hayatınızda ise yeni arkadaşlar ve bu kişilerin sizin için hayırlı insanlar olduğuna delalet eder. Sosyal çevrenizin genişleyeceğinin ve eğlenceli günlerin sizi beklediğinin sembolüdür. Fal sahibinin dik duruşuyla ve karakteriyle beğeni ve övgü toplayacağını anlatır. Bu övgüler sizin kıskanılan biri olmanızı sağlayacak ve bu sayede gerçek dostlarınızı anlayıp olumsuz insanlardan uzaklaşacaksınız. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla yeni bir tatil planı yapabileceğinize delalet ederken bu tatilin sizin için çok eğlenceli geçeceğini de gösterir. Kırıldığınız arkadaşlarınız veya dostlarınız varsa aranızda buzları eriteceğinizin ve dostluğunuzun güçleneceğinin sembolüdür. Çevrenizle olan ilişkilerinizin oldukça iyiye gideceğini ve sosyal hayatınıza kötü günleri ve yalnızlığı geride bıraktığınızı simgeler. Mutlu, huzurlu ve bol kahkahalı bir döneme girdiğinizin habercisidir.

İş ve Kariyer

İşi olan fal sahipleri için terfi edeceği ve kariyerinde başarılı olacağı anlamlarına gelir. İş yerinde çalışmalarınızın beğenildiğinin ve övgü toplayacağınızın da sembolüdür. İş arkadaşlarınızın size başarılarınızdan dolayı nazar edeceğini gösterse de sizin bunlardan etkilenmeyip başarılı bir şekilde yolunuza devam edeceğinizi simgeler. Kariyeriniz de yeni bir yola girdiğinizi ve geçmişte yaşadığınız zor günlerin geride kaldığını, artık sizin döneminizin başladığını gösterir. Doğru ve dürüst bir kişi olduğunuzu, bunu işinize de yansıttığınızı ve bu karakterinizin iş hayatınızda size hep başarı ve güç getireceğinin habercisidir. İş yerinde anlaşamadığınız insanlar ile aranızdaki buzların eriyeceğini ve huzurlu bir iş ortamına sahip olacağınızı da simgeler.

İş sahibi olmayan kişiler için yeni iş kapılarının açılacağı anlamına gelir. Birçok farklı alanda iş fırsatlarıyla karşılaşacağınızı ve bunlardan sizin için en iyi olanı seçeceğiniz gösterir. Fal sahibinin çevresinden bir kişinin ona aracı olacağına ve iyi bir işe girmesini sağlayacağına da delalet eder. Girdiğiniz iş sizi maddi açıdan ferahlatacak nitelikte bir iş olacağı gibi aynı zamanda iş ortamınızda da huzurlu ve mutlu olacaksınız. Girdiğiniz iş sayesinde sosyal ortamınızın genişleyeceğinin ve yüksek makamda insanlarla tanışacağınızın müjdecisidir. Fal sahibinin olgun ve asil bir karaktere sahip olduğunu ve bu karakteri sayesinde de iş hayatında kısa sürede yükseleceğini gösterir. Yeni işinizin hayatınızın yönünü olumlu anlamda değiştireceğine de delalet eder.

Sağlık

Fal sahibinin sağlığının günden güne daha da iyiye gideceğine ve güçleneceğine delalet eder. Hasta bir yakınınız varsa kısa zamanda onun iyileşmesiyle alakalı güzel bir haber duyabilirsiniz. Aile içinde olan ufak tefek hastalıkların geçeceğine ve sağlık açısından güzel günlerin sizi beklediğine işaret eder. Fal sahibinin sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğini müjdelerken, ailesinin de ciddi bir sağlık problemi yaşamayacağının habercisidir. Sağlığınızla ilgili ufak tefek problemlerinizi kısa sürede geride bırakacaksınız. Huzurlu, mutlu ve sağlıklı günlerin sizi beklediğine işaret eder. Beden ve ruh sağlığınız hiç olmadığı kadar iyi olacağını ve bu saye de daha mutlu ve dinç hissedeceğinizin müjdecisidir.

Ciddi bir sağlık probleminiz varsa ve bunlarla uğraşıyorsanız, bu sorununuzun hiç beklemediğiniz bir anda ve şekilde çözüme kavuşacağınızı anlatır. Aile bireylerinizin de sağlığının daha iyiye gideceğini ve feraha ereceklerini gösterir. Sağlıkla ilgili geçmişte kötü günlerinizin olduğunu ve hastalıklar geçirdiğinizi fakat bu hastalıkların geçeceğini ve kötü günlerin artık geride kaldığının göstergesidir. Sağlık hayatınızda artık hep iyi günler göreceğinizi ve bunun sizi olumlu etkileyeceğini simgeler. Hasta olan bir arkadaşınız varsa müjdeli haberlerin yolda olduğunun habercisidir. Sizin ve sevdiklerinizin yıllar boyu sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağınızın ve sağlık konusunda yüzünüzün hep güleceğinin sembolüdür. Sağlığınızın kıymetini bileceğiniz bir dönemin içine gireceksiniz ve sağlığınıza şükredeceksiniz. Sağlık hayatı için genellikle olumlu yorumlanır.


 

Kahve Falında Evlilik Çizgisi Görmek

Rahatlamaya işaret olmaktadır. Son zamanlarda ruhunuz bedeninize sığamıyor gibi hissediyor, özellikle gece vakti mide bulantıları ve stres, kaliteli uyku çekmenize engel oluyor ise rahatlayacağınız, huzura ereceğiniz günler yakındır. Bu sıkıntıların kaynağını aileniz olarak görüyor olsanız da, gerçekte sizi bunaltıp uykularınızı kaçıran, kendiniz ile ilgili çözemediğiniz düğümler olmaktadır. Nihayetinde bunun farkına varacaksınız. Bir nebze sakinleşmek adına manevi yönünüz üzerinde yoğunlaşmanız faydanıza olacaktır.

Ayrıca iyilikleriniz, dost edinmenize sebep olacaktır. Çevrenizde olumlu anılan bir kişiliğe sahipsiniz. Bu durumu avantaja çevirebilir, çok önceden planladığınız bir kaç girişim hakkımda cesaretinizi toplayarak harekete geçebilirsiniz. Bu süreçte ummadığınız bir erkekten yakınlık görebilirsiniz. Her ne kadar öz güveniniz artsa da işlerinizi garantiye almakta ve fazla riskten kaçınmakta fayda var.

Seni sıkan bazı olaylardan sabır ve azimle yakanı kurtaracaksın. Ferahlığa kavuşacaksın. Ailenden birisi büyük başarı elde edecek. Bu seni gururlandıracak. İş hayatında olumlu gelişmeler gerçekleşecek. Yapacağın alışverişlerde dikkatli ol. Harcamalarına dikkat etmiyorsun. Bir dostun ile tatile gideceksin. Sürekli aklını kurcalayan sorular çözüme kavuşuyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çizgi


 

Kahve Falında Evlilik Teklifi

Ticari ilişkilerde dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Büyük ticari ilişkilerde pek şanslı olmasınız da, kritik hesaplamalar ile işe hakim olmanız çoğu kişi tarafından takdirle karşılanmaktadır. Ticarette ortak olmamanız sizin her zaman daha fazla kazanmanız anlamına geleceğinden, ortak işlerde kayıp yaşamanız sizi daha fazla üzecektir. Bu nedenle ticarete atılırken ve ticari imza atarken bir kez daha düşünüp karar vermeniz size daha yararlı olacaktır. Size güvenen ve sizinle çalışmak isteyen herkese kapınız açık birisi olarak göze çarpıyorsunuz.

Birkaç yıl önce verdiğiniz yanlış bir kararın zararlarını bu hafta içerisinde fazlasıyla çekeceksiniz. Görüşmek istemediğiniz insanların bu ara burnunuzun dibinde bitmesi de ekstra gerginlik verecek. Şerrin içerisindeki hayrı görmeye çalışmalısınız çünkü bu ara yaşadıklarınız size gerçek dostlarınızın değerini bir kez daha kanıtlamış olacak. Başınız sıkıştığı zaman gideceğiniz kapılar olması maddi ve manevi rahatlamanıza neden olacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sevgili


 

Kahve Falında Damat Görmek

Hayırlı insanlarla bir araya gelmek demektir. Uzun yıllardır içinizde var olduğunu düşündüğünüz boşluğu dolduracak bir eş, bir arkadaş ya da sevgili veya çocuğa sahip olabilirsiniz. Yeni kısmetler, yeni bir hayat, yeni arkadaş çevresi ve en önemlisi yeni bir iş anlamına gelmektedir. Hayat standardınızın yükseleceğini ve bu nedenle etrafınızdaki insanların da seviyesinin yükseleceğini gösterir. Daha kaliteli insanlarla bir arada bulunup daha büyük işler başarmaktır. Acemilik dönemini atlatıp profesyonel hayata adım atmak olarak yorumlanır.

Birçok durum ve olaya işaret etmektedir. Eğer falınızda damat gördüyseniz çok şanslısınız. Çevrenizdeki insanlar tarafından çok seviliyor ve saygı görüyorsunuz.  İnsanların size karşı güzel tutumları ve kibarlığı sizi mutlu edecek. İdeallerinizden ve iyi kalpliliğinizden asla vazgeçmeyin. Yakın zamanda özel hayatınız ya da iş hayatınızla ilgili bir karar verecekseniz ve ilerde büyük pişmanlıklar yaşamak istemiyorsanız  etrafınızdaki insanlara kulak asmamanız gerekmekte.

Hayırlı bir haber alabileceğiniz anlamına gelebilir. Belki yeni bir iş teklifi alabilir, terfi edebilir, hiç beklemediğiniz biri tarafından evlenme teklifi alabilirsiniz. Evliyseniz bebek haberi alabilirsiniz.  Uzun zamandan bu yana gösterdiğiniz sabrın karşılığı olarak duyacağınız bu güzel haberin tadını çıkartın. Dış etmenlerin sizin huzurunuzu kaçırmasına asla izin vermeyin. Başarınızı, mutluluğunuzu her zaman herkes sizin gibi masum duygularla paylaşmaz. Bunu sakın unutmayın.

Yakın zamanda çok değer verdiğiniz biriyle bir tartışma yaşayacağınıza ve o kişiyle yollarınızın ayrılabileceği anlamına gelebilir. Fevri hareketler, hayatınızdaki yoğunluk sizi sevdiklerinize karşı sabırsız olmaya itiyor. Bu size açıkça bir uyarı.  Eğer büyük pişmanlıklar yaşamak istemiyorsanız sevdiklerinize zaman ayırın ve gereksiz tartışmalardan ve alınganlıklardan uzak durun. Merhametli, insancıl, duygusal bir yapıya sahip olduğunuzu sembolize etmekte. Hiçbir şeyin karşılıksız olmadığını sakın unutma. Bu iyiliğinin karşılığını alacağın hayırlı bir haber sonucunda alacaksın.

Hayırlı bir eşe sahip olmaktır. Mutlu bir yuva kurmak, hem maddi hem de manevi anlamda doyuma ulaşmaktır. Ayrıca çalışkan, sorumluluk sahibi ve ailesini önemseyen eşleri temsil eder. Uzun zamandır bekar olan erkekler için hayırlı bir kısmetin bulunması ve uyumlu bir evliliğin gerçekleşmesidir. Ailede ya da arkadaş çevresinde evlenmeyi reddeden erkeklerin çok yakın bir zaman içinde kalplerini çalan biriyle karşılaşacakları anlamına gelir. Mutlu ve huzur dolu, sakin bir yuvanın habercisi olarak sembolize edilen pozitif bir figürdür.


 

Kahve Falında Duvaklı Gelin Görmek

Hayatınızda size zarar veren bir takım eşyaların, olayların ya da insanların var olduğunu gösterir. Bu durumda hayatınızda oldukça büyük miktarda fazlalık var demektir. Bu fazlalıklar genelde hayatınıza anlamsızca aldığınız insanlar olabilir. Size zarar veren, arkanızdan konuşan ve sahip olduğunuz her şeyi kıskanan arkadaşlara sahipsiniz demektir. Ayrıca çalıştığınız ortamda sizin vazifeniz olmadığı halde çok fazla iş yükü altında bırakıldığınız ve buna artık bir dur demenin vaktinin geldiğini gösterir.

Son zamanlarda her konuda aşırıya kaçmaya başladığınızı da gösterir. Bu konu aşırı alışveriş yapmak ya da gereğinden fazla seyahat etmek olabileceği gibi, insanlarla ilişkilerinizde aşırı samimi ya da aşırı mesafeli olmak da olabilir. Ancak konu ne olursa olsun kendinize hakim olup her şeyi dozunda bırakmanız gerektiği anlamına gelir. Özellikle insan ilişkilerinde, her ne kadar kolay dostluk kuran biri olsanız da çok dikkatli davranmalı ve gereken mesafeyi doğru belirlemelisiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Gelin


 

Kahve Falında Düğün Görmek

Genellikle şansınızın bu ara sizden yana olacağına yorumlanır. Düğün yeri olarak yorumlanan şeklin kalabalıklığı bu oranı arttırmaktadır. Kısmet ve özel hayattan ziyade eğitim ve iş hayatınızı, yani parasal durumunuzu yakından ilgilendirir. Şöhret kazanmak şu sıralar sizin için o kadar da zor değil. Sadece fırsatları değerlendirmeyi bilmeniz ve gelecek hesaplarınızdan asla vazgeçmemeniz gerekiyor. Özellikle erkekler, yatırımlarını daha yakından takip etmeli, ev, arsa gibi taşınmaz mallarını mümkün olduğunca arttırmalıdır. Zira şu sıralar dokunduğunuz altın olabilir. Bu dönemde dostlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İmkânlarınızın arttığını, yükseldiğinizi gören insanlar, bu durumdan nasiplerini almak adına ellerinden geleni artlarına koymayacaklar. Kötü gün dostlarınızı, iyi gün alkışçıları için harcamayın.

Eğer damat yoksa bazı aksaklıklara gebe olabilir. Özellikle manevi açıdan daralmalar, ağır depresyon, yalnızlık ve anlaşılamadığınız hissi sizi saracaktır. Ruhunuzu sıkıntılardan arındırmak adına maneviyata yönelmeli, bu dünyada kesinlikle yalnız olmadığınızı unutmamalısınız. Uzak akrabalardan gelen miras haberleri, sizi biraz uğraştıracak. Yine de takipte kalın ve vekâlet konusunda temkinli davranın. İyi değerlendirmelerle sıkıntıları kazanca çevirmeniz tamamen sizin elinizde. Tek yapmanız gereken soğukkanlılığınızı ve araştırmacı ruhunuzu düzenli olarak beslemek olacak. Tüm ahalinin öbek öbek yerleşmeleri, dedikoduyu işaret etse de bu sizi korkutmamalı. En fazla arkanızdan bol bol konuşup günahlarınızı azaltırlar. Siz bunlara kafa yormak için fazla özelsiniz. Yeteneklerinizin ve potansiyelinizin artık farkına varmalısınız, Maalesef zaman bizleri beklemiyor. Kararlarınızı ve çevrenizi çabuk belirlemelisiniz. Ayrıca bu aralar kas ağrısı gibi hafif bir kırgınlık geçirebilirsiniz, bol bol enerji verici besinler tüketin ve kendinizle mümkün olduğunca barışık olun. Stres sizi hasta edebilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında El Ele Tutuşmak


 

Kahve Falında Çeyiz Görmek

Sağlığa, mutluluğa, evliliğe ve yeni aşka dalalettir. En hayırlı yorumlanacak simgelerden bir tanesidir. Güzel ve mutlu bir hayata, sağlıklı ve uzun bir ömre yorumlanır. Evli iseniz, evinize yeni eşyalar alacağınızın bir habercidir. Evli değil iseniz, hoşlandığınız kişiden aşk dolu itiraflar alacağınızın habercisidir. Yakın bir zamanda büyük bir mutluluk sizi bekliyor… Evlilik teklifi alabilirsiniz yada bir yakınınızdan çok mutlu olacağınız bir haber alabilirsiniz. Ailenizden sağlık sorunları yaşayan birisi var ise, sağlığında olumlu gelişmeleri öğrenip çok mutlu olabilirsiniz. Ayrıca evleneceğiniz kişinin sizin için çok hayırlı olacağına ve çok mutlu bir evlilik geçireceğinizin habercidir.

Yeni bir düzene yeni bir hayata işarettir. Eğer memur iseniz, tayininiz çıkabilir yeniden bir düzen kurmak zorunda kalabilirsiniz. Öğrenci iseniz, evinizden uzak bir yeri kazanabilir ve yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Memleketinizden uzak bir yerden kısmetiniz olabilir ve evlenip evinizden uzak bir yerde evlilik hayatınızı geçirebilirsiniz.

En kısa zamanda hayırlı bir kısmet seni bulacak. İlgi duyduğun kişi sana karşıda hisleri bulunmaktadır. Yakında sana hislerini açacaktır. Düşünmeden adımlar atıyorsun. Bu seni üzebilir. Sağlığın ile ilgili sıkıntı çekeceksin. En kısa zamanda iyileşeceksin. İş hayatında yüksek kademeye geleceksin. Maddi bolluğa kavuşacaksın.


 

Kahve Falında Nişan Görmek

Nişanlanacağınıza dair bir kaç ipucu görmek ve eğer bu kişi yani nişanlanacağınız kişi eğer tanımadığınız yabancı birisiyse fal sahibinin beklemediği bir yerden bir yardım geleceğine işaret eder. Yani sıkışık olduğunuz bir zamanda size Hızır gibi yetişen bir para yardımı olacaktır.

İki türlü olur ya güzel bir başlangıç olan yüzük takma olayıdır ki bu güzel şeylerin sembolüdür bir de bozma olayı var ki bu durum pek hayra alamet değil yani bunun bozulduğunu görmek apayrı bir durumdur. Eğer bekar bir insansanız yeni bir arkadaşlık kuracağınız ve onunla iyi anlaşacağınız anlamlarına gelir fakat evli bir bay ve ya bayansanız bir sevdiklerinizin çok üzüleceği bir hata yapacaksınız anlamları taşımaktadır. Sabırsız ve sakinleştirilemeyen bir yapıya sahipsiniz söz konusu problemle ilgili kendinizi affettirmeye çalışmak isteseniz bile bu durum biraz zaman alabilir. Genel anlamıyla iyi şeylere işarettir fakat sadece buna göre yorum yapmak sizin yanlış fikirlere doğru gitmenize sebep olabilir yani gördüğünüz şekli bir de etrafındaki figürlere göre değerlendirmeniz gerekir. Kişinin tamamen kısmeti ile alakalı bir fal olmasa bile olumlu işaretlere gebedir. Diğer işaretlerin de anlamını bilerek bir bütün halinde değerlendirmek ve bir sonuca ulaşmak daha mantıklı olacaktır. Genel olarak hayatınızdaki çoğu şey yolunda gidiyor ama büyük ve radikal adımlar atmadan önce mutlaka iki kez düşünün der bu fal size.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Evlilik


 

Kahve Falında Nişanlık Görmek

Bekarlar için kısa bir süre sonra biri ile tanışarak bu kişi ile evlenmek isteyeceğinize evli iseniz bir yakınınızın cemiyetine gideceğinize yorumlanabilir. Kabarık ve tarlatanlı şekilde ise zorluktan sonra yaşanılan feraha işaret eder. Bu kısa süreli bir rahatlama olup sıkıntılı dönemlere bir daha düşmemek için paranızın kıymetini bilip ona göre harcamalar yapmanızda fayda olacağı şeklinde yorumlanır. Açık renk ve sade ise mütevazi bir kişiliğiniz olduğu ve bu yüzden çevrenizde çok sevilen birisiniz. Çok çalışkan olduğunuz için azimli ve hak ettiğiniz yere ağır adımlarla ilerleyerek geleceğiniz ama yere sağlam bastığınız için zor günleri geride bırakıp iyi bir hayatınızın olacaktır.

Eğer fincanda alt kısımlarda ise evlenmeyi düşündüğünüz kişi ile bir müddet daha beklemek zorunda kalacağınız ama niyetine girdiğiniz için yakın bir zamanda bu isteğinizin gerçek olacağının göstergesidir. Alt kısımda olması kafanızda dileğinizin daha olgunlaşmadığını, zamana ihtiyacı olduğunu, engeller teşkil ettiğini bir şekilde ifade eder. Koyu renkte olması bu nişanın pek istenmediğinin ama sizin talebinizle gerçekleşeceğinin bu yüzden canınızın biraz sıkılacağının göstergesidir.

Anlamsız bir hafta geçirmekten şikayetçisiniz ve hayatınıza biraz heyecan dahil olsun istiyorsunuz. Kız arkadaşınız ile aniden yolları ayırma kararı almak size hiç iyi gelmemişe benziyor. Son bir çaba ile kendinizi affettirmeye uğraşacaksınız. Alacağınız cevap kesinlikle evet olacak bu yüzden elinizi çabuk tutun. Bazen kendinizi çok yorgun hissediyor ve işleri sürekli ihmal ediyorsunuz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Elbise


 

Kahve Falında Gelin ve Damat Görmek

Fal sahibinin çok yakın çevresinden ve aşırı derecede düşkün olduğu bir arkadaşının evleneceği müjdesini verir. Genelde fal fincanında çıkan gelin damat sembolü olumlu gelişmelere gebedir. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin hayatında uzun süreli planlar olacağına ve bu planların gerçekleşeceğine dalalettir. Dolayısı ile fal sahibi uzun vadeli planlamalar yapmak için çok uygun bir süreç içerisindedir. Hayatına yön vermek isteyen fal sahibi bu konuda tekrar tekrar düşünmelidir. Bu dönemde alınacak her karar fal sahibine bolca şans getirecektir.

Uzun süren bir ayrılığın nihayet bulmasını ve birleşmeyi ifade eder. Ayrıca fal sahibinin uzun süredir beklemekte olduğu, gerçekleşmesini istediği dileklerin gerçekleşeceğini de müjdeler. Kahve fincanında görülen gelin figürü tek başına belirmiş ise, fal sahibinin yüzünü güldürecek mutlu edecek güzel haberler ve hediyeler alacağı anlamına gelir. Eğer fal sahibi bekar ise yakın zamanda müthiş bir fırsat ile karşılaşacağına ve evlilik hayatına mutlu bir adım atacağına işaret eder. Fal sahibinin yakın tarihte bir topluluğa katılacağını bu topluluk içerisinde tanıştığı kişilerle sıkı fıkı dostluklar kuracağına dalalettir. Bu dostluklar fal sahibinin iş ve özel hayatında fazlası ile işine yarayacaktır. İleriye dönük yatırımlar içerisinde olan fal sahibi dostları ile yeme, içme ve eğlenmenin tadına varacaktır. Fal tabağında belirmiş ise, bolluk içinde geçecek uzun yılların ve neşeli anların habercisidir. Eğer fincanda sadece damat sembolü belirmiş ise dikkatli ve özverili adımlar atarak seçilmesi gereken bir eş adayını işaret eder.

Olumlu olayların habercisidir. Rutin olan hayatınızın içerisinde bir takım büyük olaylar gerçekleşeceğine ve bu olayların etkisinin uzun süre devam edeceğine dalalet eder. Alacağınız küçük kararlarının etkisinin beklediğiniz kadar küçük olmayacağını, özellikle ilişkilerinizde alınan kararların büyük sonuçlara neden olacağını gösterir. Bu sonuçlar her zaman olumlu olacaktır. İş hayatında alacağınız kararlarda ise getirisi çok büyük olacak ve kariyerinizde zirve yapmanızı sağlayacak olaylar ortaya çıkacak. Eğitim hayatında ise büyük fırsatlarla ve sizi destekleyen güçlü insanlarla karşılaşacaksınız. Finansal durumunuzda yaşanacak büyük değişikliklerin de habercisi olduğunu söylemek doğru olacaktır. Kazançlı ve ferah zamanlara kavuşulacağının göstergesidir.

Olumlu olayların ardından sizinle pazarlık içine girmek isteyecek insanların göstergesidir. Bu insanlar, başarılarınızı ve olumlu giden hayatınızı mercek altına alarak, karşılıklı yarar anlayışıyla sizinle bir arada bulunmak isteyecektir.  Bu durumda seçiminizi iyi yapmanız ve sizin için en büyük yararı sağlayacak kişiyi tercih etmeniz büyük önem kazanmaktadır. Çünkü bu fırsatın elinize geçmesi bir daha mümkün olmayabilir. Sadece iş alanında değil duygusal ilişkilerde de zirve noktalara ulaşmanız mümkün olacaktır. Tek yapmanız gereken kendinize güvenerek başınıza gelecek güzel şeyleri aslında hak ettiğinize inanmak olmalı. Özellikle yakın zamanda terfi ya da maddi destek bekleyen herkesin bu beklentisinin iyi sonuçlanacağına işarettir. Sembol ne kadar belirgin ve okunaklı çıkmışsa, şansınız o kadar açık olacak; işleriniz de bir o kadar kolaylaşacaktır.

>>> İLGİLİ: 


 

Kahve Falında Bohça Görmek

Uzun zamandır haber beklediğiniz ve giderek ümidinizi kestiğiniz bir yerden beklediğiniz haberin sonunda geleceğine işarettir. Bu haber hayatınızda çok büyük değişikliklere sebep olmayabilir ancak size sunulan bir fırsat şeklinde karşınıza çıkacaktır. Bu durumda sizin düşünceleriniz ve tecrübeleriniz devreye girecektir. Zamanla aklınızdan çıkarmaya karar verdiğiniz bu konuyla ilgili tamamen baştan bir değerlendirme yapıp buna göre bir karar mekanizması geliştirmeniz sizin için daha doğru olacaktır. Vereceğiniz karara göre, önemsiz görünen bu haber birden bütün hayatınızı değiştirecek hale gelebilir. Ayrıca bu haberi yakınlarınızla paylaşmanız ve onların tavsiyesini almanız da sizin için oldukça önemli olacaktır.

Size getirisinin ne olacağını bilemeyeceğiniz ve iyi değerlendirmeniz gereken bir takım fırsatları gösterir. Bu fırsatlar hayatınızda bir defa karşınıza çıkacaktır, bu yüzden iyi düşünmeniz ve sizin için en iyisi neyse ona karar vermeniz gerekir. Sürpriz bir şekilde ortaya çıkan bu fırsat sizin değil ancak çok yakın olduğunuz birinin karşısına da çıkabilir. Bu durumda onun karar vermesi için yapacağınız rehberlik, sadece fırsatın sahibini değil sizi de derinden etkileyecektir. Tecrübelerinize ve bugüne kadar edindiğiniz bilgilere güvenerek vereceğiniz karar, hayatınızda oldukça büyük ve olumlu değişiklikler olmasını sağlayacaktır. Gizemi, henüz açığa çıkmamış sırları ve getirisinin ne olacağını bilmediğiniz bir takım teklifleri temsil eder. Yakın zamanda sizi şok edecek ve mutlu olmanızı sağlayacak bir sır açığa çıkabilir. Bu durumda sırrın sahibiyle aranızdaki ilişki farklı bir boyuta taşınacaktır.


 

Kahve Falında Kısmet Görmek

Herkese nasip olmayacak, oldukça güzel günlerin habercisidir. Bekar olanlar için çok hayırlı bir evliliği müjdeler. Yeni evli olan ya da yalnızca bir çocuğu olanlar içinse yeniden ya da ilk çocuğuna sahip olmaktır. Yeni bir iş kurmak için yıllardır uğraşanlar ya da ailesinde böyle birileri olanlar için bol kazançlı, hayırlı ve uzun soluklu işlere adım atmaktır. Yakın bir zamanda bir meslek sahibi olanlar içinse oldukça iyi ve cezbedici iş teklifleri almak şeklinde yorumlanır.

Anne ve babasına büyük gururlar yaşatacak hayırlı evlat ya da evlatlara işaret eder. Aynı zamanda evlilik çağında çocukları olanlar için çocuklarının hem başarılarına hem de mürüvvetine yakın zamanda şahit olmaktır. Uzun zaman önce büyük umutlarla başlatılan bir projenin kısa süre sonra başarıyla tamamlanacağına işaret eder. İyi insanlarla karşılaşmak ve onların iyi olan her önünden feyz almaktır. Hem iş hem de aile ve arkadaş anlamında her zaman en iyilere, en çok hayal edilene ulaşmaktır.

Aileniz dışında hiç kimsenin size akıl vermesine ve karışmasına tahammülünüz yok. Bu yüzden de nişanlınızın ailesine karşı önyargılı davranışlar sergiliyorsunuz. Mesafeli olmanız bir yere kadar iyi ama bazen de samimi olmayı denemelisiniz ki onlara alışmanız kolay olsun. Girdiğiniz bir sınavdan başarı ile ayrılmanız iş hayatınızdaki adımlarınızı daha da büyütmenize ve güçlendirmenize vesile olacak.

Yakın bir zamanda çok uzak bir yerden alacağınız habere işaret eder. Bu haber sizi oldukça sevindirecek, hatta hayatınızda köklü değişiklikler yapmanıza neden olacak etkiye sahip olacaktır. Oldukça uzak bir yerden gelecek bu haberle seyahat etmeniz ve yaşam alanınızı değiştirmeniz gerekebilir. Ayrıca bu haberden sadece siz değil, ailenizin ve arkadaşlarınızın da etkilendiğini göreceksiniz. Alacağınız haber uzun zamandır kafanızı meşgul eden ve bir türlü düzene oturtamadığınız borçlarınızla ilgili olumlu bir haber olabileceği gibi, uzun zaman önce büyük miktarlarda borç verdiğiniz birinin bu borcu size fazlasıyla geri ödeyeceği şeklinde de olabilir. Etrafınızda sizleri çekemeyen ve sizlerin canını yakmak için oldukça çaba sarf eden insanların olduğunu da işaret etmektedir. Biraz daha hayatınıza her size güler yüzlü ve tatlı dilli davranan insanları almaya devam eder iseniz hem büyük kayıplar hem de büyük acılar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum karşısında yaşayacak olduğunuz sağlık problemlerine ne kadar engel olmak isteseniz bile bir kez fırsat vermiş olmanız ile şuan pek de engel olabilecek gibi gözükmüyorsunuz. Sizlerin eğitim ve iş alanında oldukça başarılı insanlar olduğunuzu da işaret etmektedir. Her nasıl meyve veren ağaç taşlanıyor ise sizlere de aynı durum olacak ve konumunuzu kıskanan insanlar tarafından büyük zararlara uğrayacaksınız. Her ne kadar çevrenizde sizleri bir hayli kıskanan insanlar yer alıyor olsa bile bir de bunların yanında sizleri bir hayli takdir eden ve özenen insanlar da yer almaktadır. Bu yüzden çevrenizde yer alan insanları oldukça dikkatli bir şekilde seçmeli ve sadece sizlere olumlu katkılar sağlayan insanlar ile birlikte olmalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Sandık Görmek

Bazı sırların ortaya çıkacağına işaret eder. Bu sırlar size ait ve herkesten sakladığınız gerçekler olabileceği gibi, çok yakın bir arkadaşınızın, akrabanızın ya da ailenizden birinin sırrı da olabilir. Kimlerle konuşup özel bilgilerinizi kimlerle paylaştığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. Ayrıca yıllardır sizden saklanan, hayatınızı değiştirecek güzellikte ve mutluluk verici bir haber alacağınızı gösterir. Haberler almak, sırlar öğrenmek demektir. İnsanlarla yakınlaşmak ve özel bilgilerini öğrenmektir.

Hoşsohbet insanlarla arkadaşlık kurmak, hayata dair yeni bakış açıları kazanmak ve kendini geliştirmek demektir. Gizli bilgilerin açığa çıkması, faydalı konularda sadece belli kişilerin değil herkesin haberdar olmasıdır. İş yerinde herkesin faydalandığı ancak size söylenmeyen bir bilgiden haberdar olabilirsiniz. Güzel sürprizlerle karşılaşmaktır. Uzun zamandır beraber olduğunuz sevgiliniz, sizinle evlenmek istediğini açıklayabilir. Mutluluk verici gelişmelerin habercisidir. Çocuğu olmayan, evlendiğinden beri bu konuda talihsizlikler yaşayanlar için hayırlı evlat demektir. Eğitimi devam edenler içinse hayırlı ve bol kazançlı iş imkânlarıyla karşılaşmaktır. Yakın zamanda ele geçecek toplu paraya da işarettir. Bir yakınınız ya da ailenizden birinin vesilesiyle elinize yüklü miktarda para geçebilir ve bu parayla yıllardır hayalini kurduğunuz işi kurma fırsatı bulabilirsiniz. İşte de bol kazanç elde etmek, terfi almak ve geliri arttırmak anlamına gelir. Eşiyle ve çocuklarıyla sorun yaşayanlar için evdeki huzursuzluğun sona ermesi, herkesin size daha anlayışlı yaklaşmasıdır. Aile içi çatışmaların, aynı zamanda ebeveynlerle olan çatışmaların son bulacağını ve ailenin uyum içinde yaşayacağını gösterir. Büyük ve gösterişli görünüyorsa sizi çok şaşırtacak, bir o kadar da sevindirecek, aile ya da yakın akrabalarla ilgili büyük bir sır var demektir. Daha küçük ise yıllardır sizden saklanan bir gerçeği hiç ummadığınız birinden öğreneceğinizin habercisidir.


 

Kahve Falında Düğün Pastası Görmek

Zorluklara karşı göğüs gererek hayalini kurduğu huzura tabir edilir. Güçlükler içinde kazanılan paraya, cefa çektikten sonra hak edilen daha iyi bir işe, aile saadetine ve azmettiği temiz paraya işaret eder. Bir diğer yoruma göre sıkıntı sonrasında kavuştuğu rahata, yenilgiden sonra ulaşıldığı yüklü kazanca, meşakkatle beraber hayal ettiği daha iyi bir hayata, uzun süredir uğraş verdiği ve çoktandır özlediği iyi bir geleceğe, sıkıntılara göğüs gelerek hak ettiği haysiyete ve can sıkıntısından sonra elde ettiği mutluluğa delalet eder. Yakın bir zamanda karşınıza birinin çıkacağına ve bu kişiden oldukça fazla etkileneceğinize ve belki de uzun soluklu bir ilişkiye kapılarınızı açacağınıza yorumlanır. Aile içinde huzurlu ve mutlu günlerin sizleri beklediği hatta uzaktan ama aileden birinden hiç tahmin etmediğiniz atılımlarda bulunduğunu duyup çok mutlu olacaksınız. Bir takım başarısızlıklarınızdan sonra elde ettiğiniz az olan kazancınızı daha da arttırmak için çalışacağınızı gösteriyor. Çektiği sıkıntıların artık son bulacağına ve bu sıkıntıların meyvesini tek tek alacağına ve laik olduğu rahat hayata kavuşacağına yorumlanır.


 

Kahve Falında Duvak Görmek

Fal sahibine sevdiği bir kişinin durumunu anlatır ve bu durumun farkında olmayan fal sahibi olanları öğrenince çok üzülecek demektir. Fakat üzülme nedeni arkadaşının başına kötü şeyler gelmesi değil dost bildiği insanın hayatındaki önemli gelişmeleri ve mutluluklarını ondan saklaması olacaktır. Kullanıldığını hisseden fal sahibi için en güzel çözüm kendini biraz geri çekmek ve olanları seyre başlamaktır.

Bir diğer yorumcuya göre gerçek anlamı ile yorumlanır ve evlilik çanları çalacak demektir. Biraz apar topar ve aceleye getirilmiş bu evlilik fal sahibini ürkütse bile nikahta keramet olduğu unutulmamalıdır. Eğer fal fincanının dip kısmında bir duvak sembolü belirmiş ise fal sahibi ailesinden birisinin gelin olduğuna şahit olacak demektir. Fakat fincanın ağız kısmında belirmiş ise çok sevilen bir arkadaşın aldığı evlilik kararını aşkınlık ile izlemek olarak yorumlanır. Eğer fincanın kulp kısmına yakın şekilde görülmüş ise bekar fal sahibinin alacağı bir evlenme teklifi üzerine şok olması ile yorumlanır. Bazı yorumculara göre haberlerin en kısmetli olanıdır. Bu haber bir aracı ile gelir ve heyecan verici gelişmeleri de beraberinde getirir. Eğer fal fincanında beliren duvak sembolü yarım şekilde belirmiş ise kişiyi bekleyen daha nice güzel sürprizler var demektir. Bir diğer yorumda ise eksik kalmış bir hikayenin diğer yarısını bulmak ile yorumlanır. Bu hikaye tamamlandığı zaman fal sahibi hayatının amacına bir adım daha yakınlaşmış demektir ve bundan sonra her şey çorap söküğü gibi ilerleyecektir. Hem heyecanlı hemde meraklı bir bekleyişi simgeler.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.