Kahve Falında Evlilik Görmek

Kahve Falında Evlilik Görmek
30 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.893 kez okundu.

Kahve falında evlilik görmek, bir kişinin falında çıkabilecek en kısmetli şeylerden biridir. Bu açık sembol yakın zamanda bir birleşme yaşanacağı anlamına gelir. Eğer birlikte olduğunuz biri varsa onunla ilişkiniz tamamına erecektir. Yalnız olan ve kahve falında evlilik figürleri çıkanlar ise yakın zamanda biriyle tanışacaktır. Bu tanıştıkları kişiyle hızlıca ilerleyen bir ilişkileri olacak ve sonucu da yine evlilikle sonlanacaktır. Eğer falda düğünü simgeleyen bir işaret çıkmazsa evliliğin yalnızca nikah veya bir aile içindeki yemek şeklinde olabileceği de düşünülür.

Annelerin ve büyükannelerin falında da çok sık çıkar. Çocuklarının ya da torunlarının mürüvvetini görmeyi bekleyen kişiler için bu fal bir müjde taşıyor denebilir. Falınızda evlilik çıkması yakınınız olan çok sevdiğiniz birini gelinlik veya damatlık içinde görme vaktinizin yaklaştığı anlamına gelir. Bu kahve falı, bir ailenin çıkmasını en çok bekleyeceği faldır denilebilir. Eğer küçük yaşta birinin falında evlilik çıkarsa da aile büyüklerinden birinin evliliği yakın anlamına gelir. Bu kişi bir abla, ağabey ya da kuzen olabilir.

İş yerinde geçireceğiniz ufak bir kaza sonucu ayak bileğinizi bir süre kullanamayabilirsiniz. Evde istirahat etmek size ruhsal olarak da çok iyi gelecek ve eşinizle önemli bir mevzu hakkında konuşma fırsatı bulacaksınız. Böylelikle kafanızı karıştıran her şeye bir cevap bulmuş olacaksınız. Çocukların büyüdüklerini kabullenseniz iyi olur. Hatta biri yuvadan uçmak üzere haberiniz olsun.

Kahve Falında Evlilik Çizgisi Görmek

Sizi zor duruma düşürecek kişilerin olduğunu gösterir. Bu kişilerin tuzaklarına düşmemek yine kendi elinizde olduğu anlamına gelir. Ancak kıskançlıklarınız yüzünden aile hayatınızda da zor duruma düşmektesiniz. Eşinizi aşırı kıskanarak onu bunaltıyor ve aşırıya kaçtığınız zamanların farkına bile varmıyorsunuz. Ailede söz sahibi olmak sizden başka karar verici en üst makam olmaması hevesi yüzünden pek itibar sahibi değilsiniz. Bu durum sizi ailevi kararlar alınırken zor duruma düşürmektedir. Her ne kadar söz hakkınız olsa da geçiştirilmek sizin de zorunuza gitmektedir.

Kahve Falında Evlilik Teklifi Görmek

Ticari ilişkilerde dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Büyük ticari ilişkilerde pek şanslı olmasınız da, kritik hesaplamalar ile işe hakim olmanız çoğu kişi tarafından takdirle karşılanmaktadır. Ticarette ortak olmamanız sizin her zaman daha fazla kazanmanız anlamına geleceğinden, ortak işlerde kayıp yaşamanız sizi daha fazla üzecektir. Bu nedenle ticarete atılırken ve ticari imza atarken bir kez daha düşünüp karar vermeniz size daha yararlı olacaktır. Size güvenen ve sizinle çalışmak isteyen herkese kapınız açık birisi olarak göze çarpıyorsunuz.

Birkaç yıl önce verdiğiniz yanlış bir kararın zararlarını bu hafta içerisinde fazlasıyla çekeceksiniz. Görüşmek istemediğiniz insanların bu ara burnunuzun dibinde bitmesi de ekstra gerginlik verecek. Şerrin içerisindeki hayrı görmeye çalışmalısınız çünkü bu ara yaşadıklarınız size gerçek dostlarınızın değerini bir kez daha kanıtlamış olacak. Başınız sıkıştığı zaman gideceğiniz kapılar olması maddi ve manevi rahatlamanıza neden olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git