Ev Kapısı

Ev Kapısı
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 958 kez okundu.

Kahve falında ev kapısı görmek, iş ile yorumlanır. Şayet işsiz ise işe girecek demektir. Eğer çalışan biri ise yeni bir işe başlayacağı eski işinden ayrılacağı ile yorumlanır. Bu yeni iş kapısı eskisinden çok daha kazançlı olacaktır. Bazı yorumculara göre yeni bir kapıdan girmeye yeni bir haneye katılmaya kısacası evlenmeye işarettir.

falda ev kapısı görmek

Falda ev kapısı görmek, evden çıkacak biri ile yorumlanır. Hanesinden birinin evden ayrılacağı anlamına gelir. Bu ayrılma bir eğitim sebebi ile yada iş vesilesi ile gerçekleşecek bir ayrılık olabilir. Geçici süreli bir ayrılık olsa da süre olarak oldukça uzun olacaktır. Bu ayrılığın hayırlı bir sebeple olacağına işarettir.

Sıkıntılarının sona ermesi ile mutlu, ferah ve rahat günlerin olacak. İş ve maddi sıkıntıların yoluna girdikten sonra, heyecanlı ve tutkulu bir aşk arayışına gireceğin görünüyor. Arkadaşların sevgilileri ile birlikteyken senin yalnız olman, canını sıkıyor gibi görünüyor. Aslında etkileyici bir yapın var etrafında seninle birlikte olmak için can atan pek çok bayan var. Sen biraz seçim konusunda çok titiz davranıyorsun. Bu zamana kadar yaptığın gereksiz harcamalardan ötürü şu sıralar biraz maddi sıkıntı çekiyor gibisin. Maddi sıkıntılarını çözmek için ailenden destek göreceksin. Eline geçen parayı birikim olarak değerlendirmen, ileride sıkıntı çekmeni de önleyecektir. Çok renkli ve şen şakrak bir kişiliğin var, bu halin ile etrafındaki herkesi mutlu edebiliyorsun. Yeni bir iş teklifi söz konusu olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git