Kahve Falında Ev Anahtarı Görmek

Kahve Falında Ev Anahtarı Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 749 kez okundu.

Kahve falında ev anahtarı görmek simgesi farklı anlamlara tabi olsa da olumlu anlamlara tabi olunur. Fal fincanında görülen anahtar iş arayan ise bir işi gireceği, borçlu ise borcunda kurtulacağı, yardıma muhtaç birisi yakın çevresinden ona yardım geleceği, ayrılmış ise tekrar barışacağı. Evlenmek isteyenlerin ise önünde ki engellerin kalkacağına, evli ise eşiyle ve ailesi ile olan sorunların yakın da biteceğine, öğrencisi ise derslerindeki zorlukları yakında yakın da aşacağı sınavların da ki başarısızlıkların biteceği başarılı bir dönem onu beklediğine işarettir.

Kahve Falında Ev Anahtarı Görmek Ne Anlama Gelir?falda ev anahtarı görmek

Falda ev anahtarı görmek zorlukları açacak bir kapının olduğu işaret eder ve bu anahtar zorlukları çözmek içindir. Gördüğünüz anahtar zenginlik, mal mülke, başarıya, kariyere, evliliğe, küslüklerin biteceğine işarettir. Kahve falınızda anahtar gördüğünüzde derin bir nefes alın sıkıntıların yakın da aşılacağına işarettir.

Kahve falında ev anahtarı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ev anahtarı görmenin anlamı ve ev anahtarı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git