Kahve Falında Eşya Görmek

11.10.2015
Kahve Falında Eşya Görmek

Kahve falında eşya görmek, iyi bir habere işarettir. Bu iyi haberin zamanı kahvede çıkan bir zaman sembolü ile görülebileceği gibi uzun zamanda alabilir. Bu iyi haberi size bir dostunuz ya da yeni tanışacağınız biri getirebilir. Yeni tanışacağınız insanlara iyi davranın derim. Genelde varlığa işarettir.Bu mal varlığınızın artacağına rahata ereceğinize yorulur. Borcunuz varsa borcunuzun kapanacağına, hastalığınızın varsa iyileşeceğinize,sıkıntınız varsa tüm bu sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız demektir. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz bir işten olumlu haberler alacağınız anlamına gelir. Yalnız bir insansanız eğer karşınıza çok temiz bir insan çıkacağı anlamına gelir.

Yitirdiğiniz önemli bir nesneyi bulacağınıza işarettir. Devam eden bir beraberliğiniz varsa evlenip bir yuva kuracaksınız. Eviniz huzurlu, bereketli bir ev olacak. Olumsuz yorumlara kulağınızı tıkamalı ve evinize odaklanmalısınız. Mutlu bir aile hayatınız olacağını siz de göreceksiniz. Eğer öğrenci iseniz sorunlu derslerinizden kurtulup mezun olacaksınız ve kendinizi hemen iş hayatında bulacaksınız. Güzel ve başarılı bir iş hayatınız olacak,kısa sürede iyi yerlere geleceksiniz. Görülen eşyalar eski ise bu sıkıntıya işaret olup zor zamanlara gireceğinizi belirtir. Bu dar zamanların ne kadar süreceği bilinmemekle birlikte bu bir ev borcu olabilir. Ya da kredi kartı borçlarınız canınızı sıkabilir. Bolluğa işarettir. Ancak niteliği önemlidir. Kötü bir durumda olan eşyalar dert, keder getirirken iyi durumdakiler iyilikleri haber verir. Sıkıntılarınızın son bulacağına, zorlukların biteceğine ve rahata ereceğinize yorulur. Bekar insan için evlenip barklanmasına yorulur. Çektiğiniz sıkıntılar artık son bulacak,eliniz maddi yönden rahatlayacaktır. Yıllardır çektiğiniz sıkıntılar artık son bulacak. Eliniz maddi açıdan güçlenecektir. Artık nefes alma sırası sizde ve ailenizde olacaktır.

Hayır işlemek anlamına gelir. Yardıma ihtiyacı olan kişiler için iyilik yapmanın olumlu yönlerine dikkat çeker. Bu sembol sıkıntı çekmek olarak da yorumlanmaktadır. Hayatın belli dönemlerinde karşılaşılacak problemler olduğunu ve genellikle sorunların çözülebileceğini de bildirir. Aynı zamanda seyahate çıkmak olarak da yorumlanır. Bu seyahat gezmek ve görmek amaçlı olabilir. Uzun süredir görmediğiniz sevdiklerinizi görmek için bir yolculuk yapmanız olarak da değerlendirilir. Bu aynı zamanda uzaktan gelecek bir misafirin gelmesine de yorumlanır. Özlediğiniz bir yakınınızı görmenin değişiklik olacağı ve sizi mutlu edeceğine de işaret eder. Kısmete tabir edilir. Kısmetin açılacağına işlerin yoluna gireceğine ve gelir elde edileceğine delalet eder.

Yeni birlikteliklere tabir olur. Bir bayan iseniz bir erkek arkadaşınız olacağı anlamına gelir. Bir erkek iseniz hoşlanacağınız bir hanım ile tanışacaksınız demektir. Bu kişi ile anlamlı bir beraberlik yaşamanız mümkün. İnancı simgeler. Güç ve kudret anlamına gelir. Sizin inandığınız şeyler hakkında dik duran biri olduğunuza delalettir. Aynı zamanda güçlü ve iradeli bir kişi olduğunuzun da göstergesidir. Sabırlı olmaya tabir olur. Sabrınızın sonunda gelecek mutluluğun yaşanacağı anlamına gelir. Aşkın habercisidir, aradığınız aşkı bulacağınıza ve güzel bir birliktelik yaşayacağınıza işarettir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatında yenilik ve güzelliklerle dolu bir döneme tabir olur. Yaşanacak bu gelişmelerle mutlu olacağınızın habercisidir. Şanslı bir döneme girişin müjdecisidir. Aşk ve mutlulukla dolu güzel günlere delalet eder. Sevdiğiniz bir insana bu ara vakit ayıramamış ve ilgilenememiş olabileceğinize işaret eder. Bir süre birlikteliğinizde uzak kalmış olsanız da aşkınızın büyüklüğü sayesinde bu ayrılığın sizi daha çok yakınlaştırdığı anlamına gelir. Aşkınızı kaybetme endişesi ile sevdiğiniz insana daha çok sarıldığınıza delalettir. Bu sınav bir dönem ilişkinizi sınamış durumda ve siz bu sınavı başarıyla tamamlamış durumdasınız. Sabırlı olma özelliğinizin ve sevginizin gücünün bu aşamada kanıtlanmış olduğuna delalettir. Karşınıza çıkan tüm engelleri aşma gücüne sahip olduğunuzu gösterir. Bu aşk sınavından geçerek mutluluğa erişme hakkınıza kavuştuğunuz anlamına gelir.

Şanslı olduğunuz bir döneme girdiğinize delalettir. Sahip olduğunuz sevginin de kıymetini anladığınıza dikkat çeker. Sağlam olan bu ilişkinin engellere rağmen sürdüğüne bir işarettir. Mesafe ve geçen sürenin sizi olumsuz etkilemediğinin kanıtıdır. Ayrılıkların son bulacağı döneme girişinizi müjdeler. Sevgilinizle güzel anlar geçireceksiniz. Birlikte hayaller kurarak gelecek planları yapacağınız anlamına gelir. Birlikte olduğunuz kişinin sizin için en doğru kişi olduğuna ve ilişkinizin ciddi boyuta ulaşacağına tabir olur. Mutlu bir geleceğe delalettir.

Para

Yeni başlangıçlara delalettir. Bu başlangıçlar iş konusunda da olabilir. Yeni bir işe girebilir ve düzenli gelir elde edebilirsiniz demektir. Hayatınızın her anında paranızın olacağı anlamına gelir. İhtiyaç duyduğunuz anlarda size yardımı olacak paraya işarettir. Rahat bir yaşama geçişin müjdecisidir. Biriken borçların ve yapılması gereken ödemelerin hepsinden kurtulacağınız anlamına gelir. Sizi üzen bu durumlardan rahatlıkla kurtulmanın keyfini çıkaracağınız bir dönemin başlangıcı anlamındadır. Çok para kazanma tekniklerini ve yüksek gelir kazanmanın yollarını bulacaksınız demektir. Kendi iş yerinizi kurmanız anlamına da gelmektedir. Girişimci bir ruha bürünerek farklı atılımlar yapacaksınız. Patron olabilir ve kendi işinizde gönlünüzce para kazanabilirsiniz. Bu yol bir alışveriş sitesi veya farklı bir kazanç yolu da olabilir demektir.

Sermaye konusunda şanslı bir dönemi işaret eder. Şansınız sayesinde iş kurmak için gerekli koşullara sahip olacağınız anlamına gelir. Çevrenizde sizi seven insanların var olduğunu ve sizi her açıdan desteklediklerini gösterir. Bu destek hem manevi hem de maddi destek olacaktır. Sizi mutlu eden bu durumun başarı konusunda sizi teşvik edeceğine de işarettir. Birikim yapmanız ve bu paraları iş kurmada kullanmanız anlamına da gelir. Kısa zamanda başarı elde edeceğinize ve buna sizin bile şaşıracağınıza delalettir. Geçmişteki kaygı ve endişelerden kurtulduğunuza ve sıkıntısız bir yaşamınız olacağına tabir olur. Güzel, zenginlik içinde ve huzurlu bir hayat yaşamanız anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile yaşantınızda gelişecek güzel olayların habercisidir. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçireceğiniz mutlu anlara delalettir. Eskisinden daha fazla birlikte zaman geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz demektir. Kendinizle ilgilenme anlamında da olumlu bir döneme gireceğinize tabir olur. Kendinize bakacak ve sevdiklerinizle ilgilenmeye fırsat bulabileceksiniz. Ruhen rahatlamış ve bedenen daha enerjik olduğunuz zamanlara delalet eder. Hayatınızda yaşanacak köklü değişimlere işaret eder.

Hayat yönünüz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu bir dönüm noktası olacak ve güzel bir hayat yaşayacaksınız. Aniden karar verilmiş bir taşınma haberi de olabilir. Yaşamınızı yeni baştan düzene sokmak zorunda kalabileceğiniz anlamına gelir. Başlarda yorucu olsa da yeni hayatınızda değişimler yaşadığınız bu süreçte mutlu olacağınız durumlar yaşayacağınıza delalettir. Sonrasında bu kararın çok yerinde bir karar olduğu kanaatinde olacağınıza ve pişman olmayacağınıza işarettir.

Yeni hayatınıza alışırken yaptığınız eğlenceli aktivitelere dikkat çeker. Yeni eviniz için yaptığınız alışveriş ve yeni düzenlemelerin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacağı anlamına gelir. Bir süre düzensizlik ve yorucu işler yaparak yorulsanız da sonucu muhteşem olacaktır. Tüm bu süreç boyunca destek göreceğinize de delalettir. Ailenizin ve sevdiklerinizin yardımı ile kısa sürede her şeyin yoluna girdiği anlamına gelir. İstediğiniz tüm anlarda yanınızda olan sevdikleriniz ile her an kendinizi güvende ve mutlu hissetmenizin mümkün olduğunu gösterir. Yeni hayatınızın getirdikleri sizi rahatlatacaktır. Mutluluk, huzur ve düzenli yaşam anlamındadır. Güven duygusu ve bereket anlamına da gelir.

İş ve Kariyer

İlerleme ve gelişmeyi temsil eder. İş ve kariyer konusunda ilerleme yaşayacağınıza tabir olur. Hayalini kurduğunuz bir konum olduğunu ve bu konuma geleceğinizi gösterir. Yapmak istediklerinizi yapabileceğiniz bir döneme girdiğinize delalettir. Kendi işinizi kurmak, iş yerine başvuru yapmak, biriyle ortaklık kurmak gibi girişimlerde bulunmanıza delalet eder. Kariyerinizi şekillendirdikten sonra hayatınıza odaklanarak yeni kararlar alacağınızı gösterir.

Aldığınız kararlar konusunda emin olmak için sevdiklerinizden görüş alacağınız anlamına gelir. Yeni girişimler ve işlerin sizi bir süre yorabileceğine tabir olur. Yorgunluklar geçecek ve aldığınız kararlardan memnun bir şekilde hayatınızı sürdüreceksiniz demektir. Çalışmak ve para kazanmanın doğru davranış olacağını anlayacağınıza da delalet eder. Gelirinizin artışı sizi ve çevrenizdekileri de mutlu edecektir.

Hırsların artması anlamına gelir. İş ve kariyer hayatınızda başarmak istediğiniz şeylerin artmasına delalettir. Bu durum daha fazla çalışmanız ve yorulmanız anlamına gelir. Hırsınız büyüdükçe yurt dışına açılma gibi planlarınız olacağına delalet eder. Başka ülkelere gitmek dil, yaşam tarzı ve farklı insanlar açısından bir süre zorlanmanız anlamına gelir. Zamanla alışacağınız ve dilediğiniz başarıyı elde edeceğinize yorulur. Heyecanlı ve aktif bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir. Hayalinizdeki başarıya ulaşacak ve çok fazla kazanç elde etmenin de keyfini çıkaracağınıza işaret eder.

Sağlık

Sağlıkla ilgili olumlu haberleri simgeler. Sağlığınız konusunda iyi gelişmelerin yaşandığı anlamına gelir. Bu dönem sağlıklı ve dinç olmanın tadını çıkaracağınıza delalettir. Geçmişte yaşadığınız ve bir süre sizi yıpratan sağlık sorunlarınızı çözdüğünüz anlamına gelir. Fazla kilolar, cildinizde bozulmalar, stres nedeniyle bozulan ruh sağlığı gibi problemlerinizin hepsinin geçmişte kaldığını müjdeler. Geçmişte yaşadığınız bu sorunlar sizi yormuş olsa da artık rahat bir nefes alacağınız sağlıklı zamanın geldiğine işarettir. Her konuda iyileşmiş bir insan olarak geleceğe daha umutlu bakmanıza delalettir. Geçmişte yaşadığınız stresten eser kalmayacak anlamına gelir.

Hayatınızı sağlıklı yaşama konusunda düzenleyeceğiniz anlamına gelir. Düzgün bir beslenme programına uygun davranmak, düzenli spor yapmak anlamındadır. Aynı zamanda dinlenmeye ve duygusal açıdan rahatlamaya da özen göstereceksiniz demektir. Tekrar eski sağlık problemlerinize dönmemek için kendinize daha fazla zaman ayıracağınıza işarettir. Aynı zamanda sağlıkla birlikte hayattaki diğer konularda da olumlu gelişmelere delalettir. Bir ilişkiye adım atabilir ve çok mutlu olabilirsiniz demektir.


 

Kahve Falında Fotoğraf Makinesi Görmek

Yasak duyguları, yanlış giden hayatı simgeler. Bununla birlikte geçmişiniz hakkında da sizi rahatsız eden tatsız olayların halen esiri altında kaldığınızı ifade eder. Sahip olunan kibrin ve aşırı öz güvenin de fincana yansımış halidir. Karakterinize biraz çeki düzen vermekte ve insanlara bu kadar tepeden bakmamakta yarar var. Zaten yıllar boyu sizi sıkıntılı, yalnız günlere iten ve üzücü olayların yaşanmasına sebep olan şey de bu aşırı kibriniz ve kendinize duyduğunuz yoğun aşktan, egoizmden kaynaklanmaktadır. Kendinizi sosyal çevreden soyutlamakta ve daha iyilerini düşünmektesiniz. Elbette herkes her şeyin en iyisini hak eder. Ancak siz bu ego kontrolsüzlüğü nedeni ile problemlere davetiye çıkarmaktasınız.

Burçlara göre de yorumlanabilmektedir. Eğer oğlak, balık, başak ve yay burçlarından birisine sahipseniz, yaşamınızda yeniliklerin olacağını ve nihayetinde son düzlükte mutlu bir yaşam süreceğinizi ifade eder. Tamamen karakterinizle örtüştüğünden bundan sonraki yaşamınızın nasıl devam edeceğini belirlemek iyi huyluluğunuza ve de hoşgörünüze bağlıdır. Biraz rahatlayıp, yaşamın tadını çıkarmalı ve tabularınızı yıkıp sınırlarınızı aşmalısınız.

Gençlik heyecanı ile yaptığınız hataların asla telafisi olmayacağını kötü tecrübelerle de olsa öğrenmiş bulunmaktasınız. Bundan sonraki yaşantınızı çok daha dikkatli geçireceğiniz aşikar ama yine de bazı yaramazlıklar yapmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz. İnsanlara davranış şekliniz onları bazen çileden çıkartabiliyor. Bu kadar umursamaz ve gamsız oluşunuz ailenizi endişelendirmeye başlayacak. Bir şans daha isteyeceğiniz eski eşinizin vereceği cevap sizi çok şaşırtabilir.

Fal sahibinin bir arayış içerisinde olduğunu ve bu sürecin biraz sıkıntılı da olsa sonunda güzel bir neticeye ulaşacağını işaret eder. Fal sahibinin etrafındaki çıkarcı ve fırsatçı kişilerin bu konuyu asla duymamaları gerektiğinin göstergesidir. Bu yüzden fal sahibi daha dikkatli olması gerektiği konusunda uyarılmalı ve cevabını merak ettiği soruları herkese yöneltmemelidir. Eğer hayatını etkileyecek kadar büyük bir çıkmaza girecek olursa açık sözlü ve mert birinden yardım istemeli ve eleştirilmeyi de göze almalıdır. Bazı insanlar fal sahibini sert bir şekilde eleştirseler bile bundan yılmamalıdır çünkü aslında bu kişiler fal sahibinin iyi olmasını ve son derece kusursuz olmasını istemektedir.


 

Kahve Falında Tırmık Görmek

Hayra ve olumlu işlere delalet eder. yakın zaman içinde aşk hayatında ve iş yaşamında bir takım olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Kişi eğer evli ise eşi ile yakın bir zamanda bir seyahate çıkacaklarına bu süreçte birlikte çok iyi vakit geçireceklerine işaret eder. Evli değil ise o zaman da onu hayırlı bir kişi bekliyor demektir. Yakın bir zamanda bu kişi onu bulacak ve ciddi bir birlikteliğe adım atılacaktır. Bu kişi ile ömür boyu mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine ve birbirine olan bağlılıklarının hiç bitmeyeceğine işaret eder.

Kişinin iş yaşamında da bir takım olumlu olayların meydana geleceğini bildirir. Fal sahibi kadın ise yeni bir işe girecek ve işinde diğer çalışanlara göre farkını ortaya koyarak kısa zamanda gözde bir çalışan konumuna gelecektir. Eğer erkek ise kısa bir süre içinde yeni bir işin kurulacağına ve bu işin çok hayırlı olacağına delalet eder.

Aradığın aşk çok da uzakta değil. Tabiri caizse burnunun dibinde. Uzaklara bakmak yerine yanı başındaki değerlerin farkına varmalı ve harekete geçmelisin. Renkli bir kişiliğe sahipsin. Bu kişisel özelliklerin kimi zaman karşı cins tarafından yanlış anlaşılıyor olsa da içindeki bu coşku senin yaşam kaynağın, ondan vazgeçmemeli ve doğallığını bozmamalısın.

Hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek bazı kararlar alacağınıza delalet eder. Eğitim hayatınız boyunca yapamadığınız bazı şeyleri harekete geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Aşk yaşamınızı renklendirecek güzel bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Sizi seven insanları üzmemeli ve üzdüğünüz kişilerin de gönlünü almalısınız. Bu sayede daha huzurlu olacağınızı göreceksiniz. Sabırlı olduğunuz zaman işlerinizin kendiliğinden yoluna girdiğini göreceksiniz. Bu dönemde bir iftiraya uğrayabilirsiniz fakat kısa süre içinde haklılığınız kanıtlanacak ve rahat edeceksiniz. Mutlu bir birlikteliğe yelken açabilir ve güzel bir aile hayatının temellerini atabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınız bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz biri ile de kısa süreli bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

Bu ay içerisinde hanene girecek olan yüksek meblağlı bir para ile büyük sevinç yaşayacaksın. Maddi açıdan oldukça iyi bir dönem seni bekliyor. Ancak elinden çıkacak paralar da bulunmakta. Düğün ya da nişan gibi bir davete katılabilirsin. Evliliğinde her şey yolunda gitmekte. Eşinin sadakati ve karşılıklı olarak duyduğunuz aşk aranızdaki bağı daha da kuvvetlendiriyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çiçek


 

Kahve Falında Koltuk Görmek

Fal sahibi için yeni ve heyecan verici bir döneme girileceğini belirtir. Koltuğun büyüklüğü ve fincanda konumlandığı yer bu haberlerin içeriği ve özellikleri hakkında bilgi verir. Mesela fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir koltuk sembolü fal sahibi ile birlikte ailesinin de yaşayacağı kocaman bir mutluluğu belirtir. Bu mutluluğun sebebi ise haneye girecek olan ve dekorasyon işine yarayacak olan yüklü bir miktar para olabilir.

Fincanın ağız kısmında belirmiş ise iş hayatını temsil eder. Fal sahibinin canını sıkan ve önünde engel teşkil eden bütün unsurların kalkarak rahat etmesini sağlayacak bir işe kavuşması anlamına gelen koltuk sembolü, hem maddi hemde manevi huzur ile yorumlanır. Eğer koltuk sembolü çift kişilik ise fal sahibi kısa zamanda bu mutlu hayatını bir yuva ile taçlandıracak demektir. Bazı fal yorumcularına göre ise çift kişilik koltuk görmek hayatını çok sevdiği bir insan ile birleştirmek ve tüm zorluklara göğüs gerebilmek demektir. Bir diğer anlamı ile rahatını bozan herkesi hayatından bir bir çıkarmak demektir. Eğer fal sahibi keyfine düşkün bir insan ise bu işi zevk ile yapacaktır. Fincanın kulp kısmında beliren koltuk sembolü fal sahibine bazı mesajlar verir. Etrafındaki insanların onun rahatını ve keyfini çekemediklerini ve onun aile yaşantısından tutunda özel hayatına kadar dedikodu yapabilme lüksünü kendilerinde bulabildiklerini gösterir. Tüm bu hadsiz insanlara kulaklarını tıkayan fal sahibi rahat tavırları ve kocaman gülümsemesi ile düşman çatlatmaya devam etmelidir. Fal tabağında belirmiş ise ilerleyen günlerde sevilen bir akrabadan müjdeli haberler gelebileceğini anlatır.

Yakın zamanda çok istediği iş yerinden iş teklifi alacağına ve hiç düşünmeden bunu kabul edeceğine yorumlanır. İşinde verdiği emeklerinin bir şekilde kaybolmayacağına ve işlerinde oldukça yüksek yerlere gelmek için çok çabalayacağına ve sonunda istediği mertebeye yükseleceğine delalet eder. Özlediği beceriye tabir edilir. Çoğu zamanda büyük değişimlerin bizi beklediği bir simge de olabiliyor. Uzaktan seven ve sürekli sizinle konuşmak için fırsatlar yakalamaya çalışan ama bir türlü buna rağmen açılamayan bir kişiye işarettir. Büyük bir ihtiyacınızı karşılamak yada büyük bir girişimde bulunmak için ailenizin desteğini almak için büyük bir konuşma yapacağınıza işaret eder. Çevrenizden olan bir kişiden yardım isteyerek umduğunuz berekete daha çok tabir edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ev


 

Kahve Falında Zarf Görmek

Fal sahibine yüksek mercilerden gelecek olumlu ve hayırlı bir haberin müjdesini verir. Gerek fal sahibi için gerekse ailesi için çok güzel günlerin başlangıcı sayılan bu haber sayesinde yaşanan tüm tatsızlıklar ve kırgınlıklar da unutulup gitmiş olacak. Diğer bir yoruma göre ise fal sahibinin uzun süredir birlikte olduğu ve çok alıştığı birinden ayrılmak zorunda kalmasıdır. Kendisini avutabilmek için geçerli bir bahane arasa bile bulamayan fal sahibi hayatını yeniden bir düzene sokabilmek için epey uğraşmak zorunda kalacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre mazide kalmış acı bir hatıranın yeniden canlanarak birtakım görüşmelere vesile olması demektir. Eski dostlar ile yeniden bir araya gelip hasret giderilmesi, anıların tazelenmesi ve huzur bulunması anlamına gelmektedir. Eğer fal fincanında birden fazla belirmiş ise iş hayatında altından kalkamadığı sorumlulukları olan fal sahibi ile yorumlanır. Biraz maddi destek ile kendisine gelmeyi planlayan fal sahibi bu aralar eşten dosttan borç para talebinde bulunabilir. Fal tabağında yarım bir şekilde çıkmış ise fal sahibine ulaşması gereken önemli haberlerin bazı kötü niyetli kişiler tarafından engelleneceği haberini vermektedir. Fakat algıları ve kişiliği çok sağlam olan fal sahibi bu durumu anlayarak gerektiğinde müdahale edebilecektir. Fal fincanında bir köşeye gizlenmiş halde fark edilen zarf sembolü ise zamanında iletilemeyen bir haberin fal sahibine sitem olarak geri döneceğine dalalettir.

Haksız yere yargılanacağınız bir konuyla karşılaşacağınızı gösterir. Yapmadığınız kötü bir davranıştan dolayı haksızlığa uğrayabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz biri tarafından olmayacak bir konuda suçlanarak olumsuz tepkiler alabilirsiniz. İş yerinde aslında sizin olmayan bir konudan dolayı çıkan bir problem pozisyonunuza zarar verebilir. Hiç istemediğiniz ve olumsuz bir şey yapmadığınız halde eşinizin ya da sevgilinizin güvenini kaybedebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız arasında anlaşmazlık çıkabilir ve siz sorunu çözmeye çalışırken anlaşmazlığa neden olan kişi durumuna düşebilirsiniz. Tüm bu olumsuz gelişmeler sizin dışında yaşanacak ve sonuçlarına sizinle hiç ilgisi olmadığı halde katlanmak zorunda kalacaksınız.


 

Kahve Falında Tencere Görmek

İş, ikili ilişki ve hane içindeki çoğu şeyin etkileneceğine delalet eder. İlk olarak iş hayatınızda, eğer görülen tencerenin kapağı kapalı ise sıkıntılı günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Bu sıkıntılardan kurtulmanın yolları ise kişinin yapacağı önemli görüşmelerde atacağı adımlar işin gidişatının lehine çevirecek şekilde atılmalıdır. Yani tencerenin kapağını aralık bırakmak fal sahibinin elinde olan bir şeydir. Aşk hayatında ise yine kapak kapalı ise partneriyle kısa süreli de olsa bazı problemler yaşayacağının göstergesidir. Ancak yine bu hadise de kişiye bağlı durumdadır.

Hane içindeki sıkıntıları da işaret etmektedir. Maddi durumlarda kaynaklı aile bireyleri arasında ufak sürtüşmeler meydana gelecektir. Bu sıkıntıların sona ermesi de kişinin iş hayatında atacağı adımlara bağlıdır. Yapacağı işlerde güvendiği aile bireyleriyle ortak çalışmak hem kendisi hem de aile bireyleri arasında oluşan sıkıntıyı giderecek işler yoluna girecektir. Böylece sıkıntılı günleri geride bırakılıp eski hayata çok kısa süre içinde geri dönüleceğinin göstergesidir. Kapalı ise sıkıntıyı simgeler. Ancak açık olarak belirmiş ise, bu ilerleyen zamanlarda iş hayatı için bereketli günlerin geleceğinin ve işlerin daha da artıp gelişeceğinin habercisidir. Aile için ise bu durum evli çiftler için yeni bir çocuğu simgelemektedir. Gelecek olan çocuk bereketiyle gelip hane içinde büyük bir mutluluk yaratacaktır. Bu mutluluk aile içinde var olan küslüklerin de son bulacağının işaretidir.

Zor ve sıkıntılı günleri atlatarak refaha ermek olarak yorumlanır. Evinizde bereketli günler başlayacağı için eşe dosta ziyafet verme planları içerisine girebilirsiniz. Uzun süredir evinize davet edemediğiniz can arkadaşlarınızı da unutmayacaksınız. Bu arada eskiden kalma ufak tefek maddi sıkıntılar önünüze çıkabilir ama artık halledemeyeceğiniz bir konumda olmadığınız için çok fazla kafanıza takmanıza gerek kalmayacak. Kendinize olan güveniniz geri geleceği için hayatınızı düzene sokma planlarınıza hız verebileceksiniz.

Bazı fal yorumcularına göre gün içerisinde karşılaşılacak insanların enerjinizi yükseltmesi olarak tabir edilir. Moraliniz bozuk olsa bile bu ender insanları gördüğünüz anda içinizde bir yaşama sevinci uyanacaktır. Bu sembol aynı zamanda sevdiğiniz ile yapacağınız eni konu bir görüşmeye dikkat çeker. Sizi düşündüren ve içinde endişe oluşturan ne varsa onunla konuşarak halledeceksiniz. Yapacağınız bu görüşme sonrasında kafanızdaki tüm soru işaretleri tarihe gömülecek. Arada sırada birbirinize ait olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Hatta sizinle evlenmek istemediğini bile aklınıza getiriyorsunuz ama bu düşünceleriniz çok yanlış. Sizi kesinlikle seven bu insanı üzmemeye özen gösterin.

Eşiniz sizden çok şikayetçi. Romantizm konusunda oldukça eksiksiniz. Ona kadın olduğunu hissettirmeyi unutmayın ki mutluluğunu ailesine yansıtabilsin. Kısa bir süre önce aldığınız bir karardan pişman olarak yeniden plan yapmaya başlayacaksınız. Canınız her sıkıldığında yalnız kalmak isteyerek hata ediyorsunuz çünkü evde sizi konuşup dertleşmek için bekleyen bir eşiniz var. Ona bir fırsat vermelisiniz.


 

Kahve Falında Maske Görmek

Fal sahibinin ön yargılı bir insan olduğunu ve ilk kez gördüğü insanları bile sahtekar yada samimiyetsiz olarak nitelendirdiğini işaret eder. Aslında böyle bir duyguya kapılmasının nedeni zamanında dost bildiği insanlardan yediği kazıklardır ve artık fal sahibi insanlara olan güvenini kaybetmiştir. Fal fincanının dip kısmında büyük bir şekilde konumlanmış maske sembolü var ise, kişinin çevresinde gerçekten de dost görünüp arkasından kuyusunu kazmaya çalışan insanlar var demektir. Zarar vermek isteyen, çünkü onun kahkahalarını ve mutluluğunu çekemeyen bu kişiler sürekli fırsat kollayacaklar fakat bir süre sonra gerçekler ortaya dökülecek ve başarılı olamayacaklar. Tedbiri elden bırakmayan ve sırlarını her önüne gelene açmayan fal sahibi usta bir şekilde bu süreci atlatacaktır.

Bir diğer yorumcuya göre oldukça olumlu özelliklere sahip bir semboldür.  Fal sahibinin yıllardır benimsediği hayat tarzının dışına çıkacağını, oldukça hareketli, neşeli ve eğlenceli günlere geçiş yapacağını ayrıca çok farklı insanlar ile tanışacağını işaret eder. Eğer fal fincanın kulp kısmında belirmiş ise yaşanılan sıkıcı günlerin sona ereceğini, günlük hayatta ufak sürprizler ve hediyeler alarak harika vakit geçirileceğini, bol bol etkinlik, davet gibi aktivitelere dahil olunacağını işaret eder. Bir başka anlamda da, kişinin karşısındaki kişinin sözlerini doğru olarak anlamadığını aslında anlatılmak istenilen konunun çok daha farklı olduğunu ve bu yönde kendisini sorgulaması gerektiğini ifade eder. Karşı tarafı doğru anlayabilmek ve ona yardımcı olabilmek için iyi dinlemelisiniz. Aksi takdirde ileride mahcup olacağınız bazı davranışlar sergileyebilir ve boş yere insanlardan kaçmak zorunda kalabilirsiniz. Dikkatinizi karşınızdaki insana tam anlamıyla verdiğinizde durumun farklı olduğunu anlayacaksınız olumlu olmaya özen gösterin. Fal tabağında belirmiş ise evlilik yaşantısının getirdiği sorumlulukları en güzel şekilde yerine getiren eş ile tabir olunur.


 

Kahve Falında Bumerang Görmek

Yaptığınız işlerde hep başa döndüğünüzün ve bu şekilde fazla yol kastedemeyeceğinizi ifade eder. Bumerang attığınızda size geri gelmesi ile bilinir. O yüzden sizde hayatınızda bir döngü yaşadığınız ve ne yaparsanız yapın bunun içinden çıkamayıp hayatı bir tekrar gibi yaşadığınızın göstergesidir. Eğer korkularınızla yüzleşmez ve kendinize güvenmeyi sağlayamazsanız hayatınızda size korkularınızın gerçekleşmesi için gerekeni yapacaktır. Uzun zamandan beri ilişkinizde yaşadığınız bu döngüden dolayı kendinizle bir hesaplaşma içine girdiğinizden bazı şeyleri fark etmenize rağmen değişime direniyorsunuz.

Zorluklardan sonra kavuşulacak rahat, huzura, bolluk ve berekete yorumlanır. Yaptıklarının karşılığını bir şekilde alma zamanı geldiği ve uzun zamandır beklediğiniz mutluluğa kavuşacaksınız. Bumerang eğer aydınlık bir ortamda ise beklenen gün gelmiş ve siz emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz veya almaya başlayacaksınız demektir. Fakat karanlık ve fincanın alt kısmında ise o zaman bir müddet daha azmedip sabırlı davranmanız gerektiği ve mutlaka hakkettiğiniz maddi manevi kazançlarınızın oluşacağını gösterir. Ayrıca önüne geçen biri varsa hayatınızda sizin yükselmenizi bir yerlere gelmenizi çekemeyen kişilerin varlığını ve bu kişinin çevrenizden biri olduğunu dikkat etmeniz gerektiğini ifade eder.

Evinizin bazı bölümlerinde köklü değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve bu konuda büyük oğlunuzdan yardım isteyeceksiniz. Baba oğul çok iyi bir iş çıkaracağınız kesin ama tadilat sırasında dikkatli olmanız gerekiyor. Görünmez bir kaza yüzünden 1-2 gün elinizi kullanamayabilirsiniz. Eşinizin fikrini almadığınız konular biraz başınızı ağrıtabilir. İş yerinizde her şey yolunda gidiyor fakat kendinizi yorgun hissetmeniz fazladan izin kullanmanıza neden olacak.

Uzaklardan gelecek olan bir habere işarettir ve bu haber belki de çok uzak değildir. Sizin iş yerinizden gelecek bir terfi de olabilir ancak mutlaka sevineceğiniz bir haber olacaktır. İyiye yorumlanacak bir durumdur. Hayatınızdaki insanla çok güzel ilişkiler yaşayacak onunla mutlu günler geçireceksiniz. Ayrıca eğer devam eden bir davanız ya da görmekte olduğunuz tanık olduğunuz nahoş bir durum varsa bu mutlaka sizin lehinize sonuçlanacaktır. Ekonomik bakımdan hayatınızda yaşadığınız bazı sıkıntılar canınızı sıkacak düzeye geldiyse bunlardan kurtulmanın işaretidir. Sağlığınızın maşallahı var yaşadığınız küçük pürüzler olabilir ancak bunlar aşılamayacak cinsten değil ufak tefek kontrollerle atlatabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bumerang


 

Kahve Falında Gitar Görmek

Kısa süreliğine umutsuzluğa kapılıp sizi üzecek kötü olaylar yaşayacağınızı ancak bunları aşıp düzelebileceğinizi gösterir. Önce umutsuzluğa kapılıp ardından sorunlarla yüzleşerek çareler üreteceğinizi anlatır. Zor günlerin ardından hiç olmadığınız kadar mutlu hissedecek ve bir daha asla bu gibi büyük zorluklar yaşamayacaksınız. Neşeli ve canlı günler sizi bekliyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir; ancak bu ilişkiden önce halen devam eden ilişkinizi bitirip bununla ilgili oldukça büyük bir üzüntü yaşayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz birinin sizinle ilgili oldukça üzücü bir kara verdiğini öğrenebilir, sonrasında ise bundan vazgeçtiğini ve sizden özür dilediğini görebilirsiniz. Çok yakın olduğunuz birinden kısa süreli olarak ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.

Büyük üzüntülerin hemen ardından gelecek büyük mutlulukların habercisidir. Yaşayacağınız sıkıntılar hayatınıza değerli tecrübeler olarak yansıyacak ve bu tecrübelerle benzer sorunları çözmeniz kolaylaşacak. Hiç beklemediğiniz bir yerden oldukça üzücü bir haber alabilir ve umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Her şeyden vazgeçmeyi düşünerek elinizdekileri de kaybedebilirsiniz. Ancak kendinize hakim olursanız kısa süre sonra içine düştüğünüz sıkıntılı durumun değiştiğini görecek ve işlerin yoluna girmeye başladığını fark edeceksiniz. Sizden olumsuz anlamda beklentileri olan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Onlarla çatışmayıp sakin karşıladığınızda sizin için problem olmadıklarını ve hayatınızdan çıkmaya başladıklarını göreceksiniz. Gitar sembolü kötünün ardından gelen iyiyi simgeler. Çok mutlu anlar yaşayacaksınız ancak bunun bir takım bedeller ödemek ve kötü tecrübeler edinmek zorunda kalacaksınız. Bu durumda yakınlarınız size destek olacak ve bu durumdan kaçınmanız kolaylaşacak.


 

Kahve Falında Kırık Gitar Görmek

Yalan yanlış sözlere, cahil hareketlere ve dedikodulara işarettir. Bu dönemde paraya ihtiyacınız olabilir, çok ani ödemeler yapmanız gerekebilir. Bu sıkıntılı günlerde beklediğiniz para da elinize gelecektir ve bu sıkıntılardan kurtulmanız düşündüğünüzden daha kısa sürecektir. Son zamanlarda arkadaşlarınıza karşı fazla kibirli davranmış olabilirsiniz. Bu tavrınız etrafınızdaki insanların kırılmasına ve sizi yanlış değerlendirmesine neden olacaktır. Bu nedenle davranışlarınızı kontrol altına almanız son derece önemlidir. İş hayatınızda karşınıza yeni fırsatlar çıkacağını söyler. Bu fırsatları dürüst bir şekilde değerlendirmeniz halinde çok başarılı sonuçlar alacak, daha iyi pozisyonlara gelecek ve maddi anlamda daha rahat olacaksınız demektir. Bu dönemde riskli girişimlere karşı son derece dikkatli olmanız gerekir. Aşk hayatınızda başarılı günler yaşayacağınıza ancak aşk hayatınızda inişli çıkışlı günler yaşayacağınıza işarettir.


 

Kahve Falında Telefon Görmek

Eğer insan ilişkileri ile ilgili bir departmanda çalışıyorsanız kısa süre içinde işlerinizde yoğunluğun artacağına delalet eder. Silik ise bu işlerinizin düzene girip sizi ileriye taşıyacak konuşmalar yapacağınızı bildirir. Eğer çok koyu bir şekilde belirmişse kısa vadede hane içinde ve iş hayatınızda bazı problemler meydana geleceğinin habercisidir. Ancak kısa vadede olduğunda dolayı endişe duyulacak bir şey yoktur çünkü genel olarak iyiye işarettir.

Aynı zamanda uzun süredir konuşmadığınız ya da çok zamandır haber bekleyip bir türlü gelmeyen haberin yakın zaman içinde size ulaşacağının göstergesidir. Bu haber hem hane içinde hem çevrenizdeki dostlarınızca hoş karşılanacak ve sizi mutlu edecektir. Ancak sadece size gelecek olan haberin değil, aynı zamanda sizden telefon bekleyen birinin ya da birilerinin de en kısa zaman içinde onlara ulaştıracağınız haberin göstergesidir. Bu haberle beraber iş hayatınızda önemli yerlere terfiler gerçekleşebilir veya aşk hayatınızda önemli bir olaya adım atmanıza delalet edebilir. Genel itibariyle hayatınızda yaşayacağınız iyi hadiselere delalettir. Ahize şeklinde ise daha önce hiçbir araya gelmediğiniz biri ya da birileriyle münakaşa edeceğinizin habercisidir. Bu münakaşa sonucunda sizi mutlu edecek haberler alacaksınız. Eğer ahize fincan içinde ters dönmüş bir şekilde belirmiş ise bu hane içinde daha önce konuşulmamış bir olayın gün yüzüne çıkacağının göstergesidir. Ancak bu hadise de kısa süre içinde hane bireyleri arasında bir sürtüşmeye yol açmadan sulh yoluyla çözüleceğine delalet eder.


 

Kahve Falında Çuval Görmek

Genel olarak iyi olarak yorumlanır. Bazı fal yorumcuları tarafından maddiyata, bazıları tarafından aşk yaşamına, bazılarına göre de hayattaki sırlara işaret ettiği söylenir. Çoğu zaman hayatta sahip olduğu sırları ile özdeşleştirilir. Büyüklüğü sırların fazla ya da az olması ile ilişkilendirilirken, ağzının açık ya da kapalı olması ise sırların ortaya dökülme durumu ile alakalıdır. Ağzı kapalı ise genellikle sırlarının tıpkı olmasını istediği gibi, onun istediği zamana kadar saklı kalacağına işarettir. Bazı durumlarda ise kişinin bir takım sırların sorumluluğunun altına gireceği olarak ifade edilir.

Fincanda telvelerin oluşturduğu şekiller arasında ortaya çıkan kişinin yakın çevresi tarafından bir takım sırlara tabi tutulacağı ve kişinin bu sırları saklı tutabilmek için büyük bir çaba sarf edeceği söylenir. Aynı zamanda kişi bu sırların sorumluluğu ile birtakım sıkıntılı durumlar yaşayabilir. Fakat gösterdiği özveri ile kısa sürede altından kalkacak ve sırlarını aldığı kişi tarafından ömür boyu minnetle anılacaktır. Bunların yanı sıra bazı durumlarda da kişinin aşk yaşamı ile eş tutulur. Ağzı kapalı ve büyük ise yaşanmış güzel günlerle dolu bir geçmişi olduğunu fakat bazı durumlardan dolayı onları unutmaya çalıştığını gösterir. Fakat ne kadar geçmişi silmeye çalışsa da başarılı olamamaktadır. Bazı arka planda kalmış falcılara göre ise, maddiyat demektir. Boyutu miktarında para elinize geçecek ve başarılı günler sizi bekliyor demektir. Bununla beraber eğer ağzı açık ve içi dolu olmayan oluşmuşsa bu da, elinizdeki parayı boş işler için harcayacağınız ve tabiri yerindeyse har vurup harman savuracağınız anlamına gelmektedir.


 

Kahve Falında Sandalye Görmek

Farklı farklı anlamlara gelmektedir. İlk olarak çok yoğun, yorucu ve sıkıntılı bir dönemin ardından rahat ve huzurlu bir dönemin başlayacağına işarettir. Sıkıntılardan kurtulmanın ve rahata kavuşmanın habercisidir. Kısa süre içinde okul ve iş hayatında büyük başarılar yaşanacağına, bu başarılar sayesinde hayallerin gerçekleşeceğine işarettir.

Arkadaşlarınız aracılığıyla biriyle tanışıp mutlu bir ilişki kurulacağının da habercisidir. Bazen de düzenli ve karşılıklı sevgiye dayalı bir evliliği sembol eder. Saflık, dürüstlük ve temizlik anlamlarına gelir. İş hayatında mutlu sonuçlar almaya ve kariyerin yükselmesine işarettir. Maddi açıdan zor durumdaysanız yakın bir arkadaşınızın maddi konularda size destek olacağı anlamlarına gelir. Makam, mevki olarak da yorumlanır. Dolayısıyla etrafınızda mevkinizi kıskanan insanlar olabilir ve bu insanlara dikkat etmek gerekir. Ayrıca uzaktaki akraba ve yakınları ziyaret etmek anlamlarına da gelebilir. Üzerinde oturmak yapılacak bir iş görüşmesi ve bu görüşmenin olumlu sonuçlanacağı anlamlarına gelir. Bir ayağının kırık olması her şeyi tam gibi görünen bir kişinin aslında hayatında büyük eksiklikler olduğunu gösterir. Bu eksiklik kişiden kişiye değişir, yani para olabilir, aşk olabilir, iş olabilir ya da aile olabilir. Bazen de ağır ve oturaklı bir kişiliğe işaret olabilir. Bütün bu anlamlar fincanda görünen diğer kavramlara göre şekillenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.