Kahve Falında Erkek Organı Görmek

Kahve Falında Erkek Organı Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.463 kez okundu.

Kahve falında erkek organı görmek yakın zamanda bir haber almak olarak yorumlanır. Fal fincanında erkek organı görüyorsanız telefonla bir haber alacaksınız demektir. Uzak yerlerde olan bir arkadaşınız seneler sonra arayabilir ve onunla uzun bir konuşma yapabilirsiniz. Hayatınızdaki değişiklikleri anlatabilirsiniz ve kimseyle konuşmadığınız konuları konuşabilirsiniz. Alacağınız haberler sizin keyfinizi yerinize getirecektir. Yakın arkadaşınızın evlendiğini, çocuğunun olduğunu duyabilirsiniz. Başkalarının mutluluğuyla mutlu olan birisiniz ve ufak haberler o gününüzün iyi geçmesini sağlayabilir.

Kahve Falında Erkek Organı Görmek Ne Anlama Gelir?falda erkek organı görmek

Falda erkek organı görmek üremek, çoğalmak olarak yorumlanır. Eğer yalnız biriyseniz yalnızlığını paylaşacağınız bir can yoldaşı arayışına girebilirsiniz. Çevrenizde size ilgi duyanlar olabilir. Bu kişileri görmemezlikten gelmemelisiniz. Sizden ufak bir ışık bekleyen biri var. Eğer sevebileceğinizi ve ısınabileceğinizi düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Yalnızlık şimdi sizi rahatsız etmeyebilir ancak ilerde yalnız kaldığınıza pişman olabilirsiniz. Hayat paylaştıkça güzeldir. Falınızda erkek organı gördüyseniz ve evliyseniz yakın zamanda hamile kalabilirsiniz. Bebek sahibi olma planınız olsa da olmasa da size güzel bir sürpriz yapabilir.

Falda Erkek Organı

Erkek organı görmek veya kesik bir erkek organı görmek cinsellik konusunda problemlerinizin sona ermesi olarak yorumlanır. Partnerinizle bazı cinsel sorunlar yaşıyorsanız bu dönemde düzelmeler olacaktır. Normale göre daha fazla bir cinsel istek duyabilirsiniz. Cinsel çekiciliğiniz artabilir ve partneriniz sizi seksi bulabilir. Falında erkek organı gören kişi sağlıklı bir döneme girer. Bir süredir uğraştığı tansiyon sorunundan kurtulabilirsiniz.

Kahve falında erkek organı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda erkek organı görmenin anlamı ve erkek organı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git