Falda Erkek Bebek Görmek

02.08.2020
Falda Erkek Bebek Görmek

Falda erkek bebek görmek, hayatında istediğin imkanlara sahip olmaya, gelecek güzel günlerin varlığına, istediklerini elde etmek için verilen mücadeleyi ifade eder. Yaklaşan bir aşkın varlığına, evlenme arifesinde olunduğuna, verdiğini almanın zamanının geldiğine yorumlanır.

Yaşanacak bir sürprizle ayaklarının yerden kesileceği anlamına gelir. Hızla gelen bir haber ile yaşanacak mutluluğa delalet eder. Hayatınızda ektiğiniz tohumları biçme vaktinin geldiğine, yaptığınız hataları telafi etmek için uğraş vermeniz gerektiğine işaret ederek, helallik almanız şeklinde de yorumlanır. Yaşanmış küskünlerin biteceğine, bağların güçlenerek alınması gereken derslerin çıkartılmasına delalet eder.

Hayatınıza girecek yeni kişilerin ve aile fertlerinin olduğuna yorumlanır. Bu gelişmelerin yaşamınızda olumlu etkiler oluşturmasına ve mutluluğunuzun katlanarak artacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Kahve falında erkek bebek görmek, aşkın kısa bir süre içinde hayatınıza dahil olacağı anlamına gelir. Bu aşk ile bir müddet mücadele edeceğinize, duygularınızı açığa çıkartmakta zorluk çekeceğinize delalet eder. Fakat karşınızdaki kişiden emin olduktan sonra, kendinizi daha rahat ifade ederek, korkularınızla yüzleşmeniz daha kolay olacaktır. Yanlış karar vermekten ve duygularınızın incinmesinden korkmanızın aslında yersiz olduğuna işaret eder.

Kalbinizin sahibi ile yaptığınız evliliğin taçlanması anlamına gelir. Yakında dünyaya gelecek bir bireyin hayatınıza dahil olacağı haberi ile mutluluğumuzun katlanarak artacağına işaret eder. Bu bebek sadece sizi değil, diğer aile fertlerini de heyecanlandıracak ve güzel bir bekleyiş içine girmelerine vesile olacaktır. Bebeğin ismi aile içinde tatlı atışmalara dönüşmemesi için anne ve babanın isimlerinin birleşiminden oluşacağını en başta ifade ederek, bu durumun soruna dönüşmesinin önüne geçileceğine yorumlanır.

Bir anda aşık olup açılmakta zorlanacağınız bir sürece girdiğinize delalet eder. Ne zaman ve nasıl bu kadar etki altına girdiğinize kendiniz bile inanmakta zorluk çekeceğiniz bu duygusal süreçte, yaşadığınız bu platonik aşkı cesaret gösterip konuşmazsanız daha uzun bir süre aklınızdan çıkartamayacağınız anlamına gelir. Böyle belirsiz yaşamaktansa reddedilme riskini göze alarak konuşmanız, size gerçek aşkın kapılarını aralama şansı vereceğine delalettir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içinde geçmişte yaşanan küskünlerin son bularak yeni bir başlangıç yapılacağına delalet eder. Helallik alıp, bir daha bu tarz olayların yaşanmamasının temenni edileceğine yorumların.

Ailenin bebek müjdesi ile toplanarak maaile güzel bir ziyafetin verilmesine delalet eder. Yenen yemek ve sonrasında yaşanan güzel bir sohbetin aile içinde uzun zamandır özlem duyulan bir durum olduğuna, bundan sonra belirli dönemlerde yeniden bir araya gelmenin aile bağları için önemli bir değer olduğuna işaret eder.

Sosyal olarak hareketli bir kişiliğe sahip olunduğuna, bu şekilde yaşamanın hem maddi hemde ailevi olarak eksileri olduğuna, yaşı gereği artık kendine çeki düzen vermesinin vakti geldiğine, hayatın önceliklerine göre bazı değerleri bilerek ve sorumluluklarının farkında olarak yaşamanın huzuru da beraberinde getireceğine yorumlanır.

Arkadaş çevrenizde sevilen ve güvenilen özü sözü bir biri olarak tanınmanız, çoğu zaman fikrinizin alınmasına ve birlikte sohbet ederek zaman geçirmek için aranan istenen biri olduğunuz anlamına gelir.

Para Yorumu

Maddi açıdan yaşanacak iyi bir gelişmenin hızla yaklaştığına, paranın yerinde kullanılması ile sıkıntılardan kurtulmasının yanında birikim yapılarak isteklerine kavuşmaya işaret eder.

Ailenin destek vermesi ile kısa sürede kendi hayatını kurması için gereken maddi desteğe ulaşılacağına, bolluk ve bereketin her zaman hayatında olacağına delalet eder.

Kimseye minnet etmeyen, kendi yağıyla kavrulmak isteyen biri olunduğuna, bu nedenle aza kanaat etse bile daha iyi gelir elde etmek için ek işler yaparak, isteklerine ulaşmaya, karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmesi gerektiğine, acele kararlar vermek yerine, enine boyuna düşünerek hareket etmesi gerektiğine yorumlanır.

Beklenmeyen ve unutulmuş bir alacağın gelmesi ile yaşanacak mutluluğa, feraha kavuşmaya, helalleşmeye, zorluktan sonra yaşanan bolluk ve berekete işaret eder. Bu paranın az olmasına rağmen bereketli olacağına yorumlanır.

Alınacak miras ile değişen yaşam hayatına, tebdili mekanın ferahlığına, paranın değerinin bilinmesi gerektiğine, yapılacak harcamalar ile paranın alın terine dönüştürülerek yeni kazanç kapılarının oluşturulmasının gerekliliğine delalet eder.

Maddi olarak paranızın geldiği gibi gitmesi, elinizde görseniz bile cebinizde fazla durmaması, canınızın sıkılmasına ve yeni gelir kaynakları araştırmanıza neden olacak. Aslında lüks harcamalardan kaçınmak ve ihtiyaçlarınızı planlayarak yapmak bu durumun kısa sürede düzelmesini sağlayacaktır. Fakat en büyük zevkiniz para harcamak olduğu için bu sıkıntıyı yaşadığınıza dikkat çeker.

Bilmediğiniz bir mal varlığının atalarınızdan miras kaldığını öğrenmeniz, tüm aile fertleri içinde bir sevincin yaşanmasına, gelecek paranın çok olmasına rağmen bölünmesi ile kalan kısmın herkesin hevesini kursağında bırakmasına delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Her şeyin bir dönüşüm enerjisinin olduğuna ve ektiklerini biçme vaktinin geldiğine delalet eder. Çalışkan ve hırsları ile hareket eden, gerçekleştirmek istediği amaçları olan biri olunduğuna işaret eder. Yakın bir zamanda memurun terfi alması ile gelirinin artmasına, esnafın satışlarının artmasına, işsizin iş bulmasına, iş değişikliği yapmak isteyenin yeni bir girişimde bulunacağına delalet eder.

Yeni bir girişimde bulunacak olan kişinin şansının açık ve hakkaniyetli olması halinde bolluk ve bereketinin kısa sürede artacağına, işini büyüterek daha sağlam adımlarla geleceğini teminat altına alacağı anlamına gelir.

Yeni bir işe giren kişinin kısa sürede kendini göstererek, istenen ve değer gören bir çalışan olacağına ve kariyer merdivenlerini hızla çıkacağını ifade eder.

Hayatında amaçları için hareket eden, işini her şeyden önde tutan birinin bu doğrultuda alacağı terfi ile kariyerinde ilerleme göstereceğine yorumlanır.

Kariyerinizde hızlı bir yükseliş göstermenize rağmen, bu konumu korumakta zorlanacağınız anlamına gelir. Yükselişi sindirmek ve tecrübe etmek için daha zamanınız olduğunu, bu süreci atlatabilirseniz konumunuzu garanti altına alacağınıza delalet eder.

Sağlık Yorumu

Yaşadığınız sıkıntılı sürecin etkisi ile stresin neden olduğu bazı hastalık belirtileri fark etmeniz, erken tedbir almanız anlamına gelmekte. D vitamini eksikliğinden kaynaklı ağrılarınızın sıklaşması ilaç ve takviye kullanmadan güneşten faydalanarak, kısa sürede eski sağlığınıza dönmeniz de etkili olacağına işaret eder.

Psikolojik olarak kendinizi gergin hissetmeniz, biraz kırıcı davranışlarda bulunmanıza ve hemen tepki vermenize neden olmakta. Bu süreci kısa sürede atlatmanız ve kalıcı bir sorun oluşmaması için gerekirse destek almanız, ruh sağlığınız ve ilişkileriniz için önemine işaret etmekte.

Kısa süreli bir rahatsızlık geçiren eşinizin, hastalığını biraz abartması ve çocuk gibi ilgi beklemesi biraz sinirlenmenize ve tepki vermenize neden olsa da ona sevginizle şefkat göstererek bakmanız anlamına gelmekte.

Yakınınızda bulunan bir akrabanın rahatsızlığını haber alarak üzülmenize ve onun sağlığına kavuşması için dua etmenize yorumlanır.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.