Kahve Falında Erkek Ayakkabısı Görmek

08.07.2020
Kahve Falında Erkek Ayakkabısı Görmek

Kahve falında erkek ayakkabısı görmek, iyi bir eğitim görmeye, başarılı olmaya, alınacak güzel haberler ile hayatınızda yaşanacak değişikliklere gelişmeye, yenilenmeye, farkındalığın artması olarak tabir edilir.

Resmi bir kurumda yapılacak işleme, mahkeme kapısından alınacak evraka, nikah akti gibi resmiyet gerektiren değişik konulara yorumlanır. Ayrıca senet, çek gibi para yerine geçen evraklara da delalet eder.

Hayatınızda fazlalık haline gelmiş insanlardan elinizi eteğinizi çekmeye, hayalini kurduğunuz şeyleri gerçekleştirmek için çaba göstermeye ve bu sırada karşılaşılan protokol zorluklarının yaşanmasına, hayatında yaşanacak değişikliklere, maddi olarak kazanç sağlamaya, yarım kalan işlerin zamanında yapılmadığı için angarya gelmesine ve yapılmaması durumunda ise başınıza dert açmasına, tanık veya sanık olarak mahkeme kapısında bulunmaya işaret eder. Yapılacak evliliğin hayrına, iş hayatından alınacak derslere, az ama öz arkadaşlıkların önemine dikkat çeker.

Aşk Hayatı

Uzun süreli yaşanan ve yılan hikayesine dönen ilişkinizin, artık bir ciddiyete kavuşması gerektiğine dair uyarı niteliğindedir. Bir sonuca bağlanmaması durumunda yaşanacak sorunların varlığına delalet eder. Evlilik ile ilişkinizin ciddiyet kazanması durumunda ise saygı görmeye, birlikteliğinizin daha güçlü ve bağlayıcı etki göstereceği anlamına gelir.

Uzun zamandır ilişkinizi bitirme ve yollarınızı ayırma kararı aldığınıza, ayrı geçirdiğiniz süreçte bu fikrinizin bir anlık öfke ile verilmiş olduğunu anlamanıza delalet eder. Bu konuda gurur edip geri adım atmak yerine biran önce bu ayrılığı sonlandırarak, hatalarınızı telafi etmek için ikinci şansı iyi değerlendirmeniz anlamına gelir.

Evlilik kararı veren kişilerin nikah masasına oturarak bu mutlu günlerini herkese ilan etmeleridir. Evli kişilerin ise ilişkilerini güzel bir uyum ile sürdürmeleri ve birlikte hareket ederek kısa sürede mal mülk edinmeleridir. Hayal ettikleri yaşam alanına kavuşmaları için banka ve tapu işlemlerine yorumlanır.

Hayırlı bir eşe kavuşmaya ve ömrünüzün sonuna kadar mutlu, huzurlu bir evlilik hayatınız olacağına delalet eder. Tereddüt ederek sosyal medyadan tanışarak başladığınız ilişkinizin, kısa sürede aşka dönüşeceğine ve ruh eşinizi bulduğunuz anlamına gelir.

Hayatınızda önceliğiniz iş hayatında başarılı olup, geleceğinizi garanti altına almak olduğu için ikinci plana attığınız özel hayatınız, bir anda renklenerek, beklediğiniz aşka kavuşmaya, duygusal olduğu kadar mantıksal olarak da bir bütünlük yakalanmasına ve hayalinizdeki aşkın gerçekleşmesine işaret eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenize ait olan ve geçmişten kalan bir arazinin size ait olduğuna dair mahkeme açılması ve bu mahkeme sonucuna istinaden yerin üstünüze geçmesi anlamına gelir. Ailenizin bu sayede rahata kavuşmasına, yük olan bir durumdan kurtulmaya, yer satışı yapılarak elde edilen maddi kazanç ile güzel bir yaşamın varlığına delalet eder.

İş yeri tarafından bir eğitim seminerine katılmanız için görevlendirildiğiniz anlamına gelir. Bu seminere ailenizin de gelmesi için ekstra ödeme yaparak eşinizle bir tatil yapmayı planlamanız, eşiniz için güzel bir sürpriz olacak ve buna çok sevineceğine yorumlanır.

Sosyal hayatınız oldukça hareketli ve bazı arkadaşlarınız ile uzun zamandır tanış olmanın verdiği samimiyet ile yakaladığınız uyum, daha uzun yıllar devam edecektir. Arada sırada ufak tefek anlaşmazlıklar yaşansa bile fazla uzatmadan çözüme kavuşturduğunuza işaret eder. Fakat bazı arkadaşlarınızın size zarar verdiğini düşünerek hayatınızdan çıkartma kararı vermeniz anlamına da gelir.

Çocukların lise eğitimlerinin bitip üniversiteli olma yolunda attıkları ilk adımda onlara her türlü desteği vermeye hazır bir aile olmaya, bunun için yıllardır birikim yapıp bu günlere hazırlık bile yaptığınıza yorumlanır. Onların iyi bir eğitim alıp, kariyer hayatlarında başarılı olmaları en büyük istekleriniz içinde yer almaktadır. Fakat çocuğunuzun okumak istediği bölüm konusunda yaşadığınız anlaşmazlık bir müddet çatışma yaşanmasına neden olsa da sonunda onun hayatı, onun tercihi diyerek bu konuyu tatlıya bağlayarak, son noktayı koyacağınız anlamına gelir.

Para

Maddi olarak kimseye muhtaç olmadan kendi yağıyla kavrulan, gelirinizle ne uzayan ne kısalan bir yaşama sahip olduğunuza, yaşamdan beklediğiniz bazı istekleriniz ise bu şartlarda gerçekleştirme ihtimaline sahip olmadığınızı düşündüğünüze tabir edilir. Fakat zamanında aldığınız uzun vadeli hisse senedinin, kısa sürede değer kazanarak likite çevirmeye, yaptığınız araştırma ve aldığınız tiyolar doğrultusunda yapacağınız yeni yatırımla şansınızın dönmesine ve isteklerinizin hayal olmadığına yorumlanır.

Senetle aldığınız bir malzemenin vadesi gelmeden ödeme yapmanıza rağmen senedi almadığınız için karşı tarafın ödeme tarihinde yeniden işleme koyması gergin anların yaşanmasına ve ödeme yaptığınızı ispat etmek için çaba sarf etmenize neden olacak. Dürüst bir satıcı olan karşı taraf ödeme yaptığınızı ifade etmesi ile durum tatlıya bağlansa da size, söz uçar yazı kalır misali, yapılan işlem karşılığı tahsil edildi belgesi almanızın, böyle durumlarda gerektiğini güzel bir şekilde öğretmiş olmanıza yorumlanır.

İş ve Kariyer

Çalıştığınız ofiste çalışma şartlarının iyi olmamasından dolayı yaşadığınız sorunlar nedeni ile yeni bir iş arayışı içine girdiğiniz anlamına gelir. Bu süreçte yaptığınız yazılı başvurulardan birinden olumlu geri dönüş alacağınız ve iş değişikliği ile yeni bir başlangıç yapacağınıza yorumlanır.

Çok güzel bir eğitim hayatından sonra bir kaç iyi firmanın iş tekliflerini değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Her biri kendi dalında başarılı olmasına rağmen gönlünüzde yatan, kariyer yapacağınız ve iş hayatında iyi bir referans olacak, gelecek vaad eden bir işte görev almak. Bu şartlarda yapacağınız tercih hangisi olursa olsun, istediğiniz noktaya kısa sürede geleceksiniz.

Tanış olduğunuz bir aile dostu ile yeni bir iş yeri açma kararı vererek, maddi olarak zorlayan bir sürecin içine gireceksiniz. Bu süreçte ortağınızla yaşanabilecek bazı aksilikler olabileceğini, riske girmemek adına ilk başta sözlü konuşarak yola çıktığınız ortaklığınızın sınırlarını belirleyen, bir sözleşmenin yapılması, gelecekte yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırarak, kendinizi güvence altına almanızın gerekliliğine işaret eder.

Sağlık

İlerleyen yaş gereği vücudun hormonal dengenin değişim gösterdiği bir sürecin içine girmeniz ve bu sürece uyum sağlamakta zorlanmanız söz konusu olabileceğine delalet eder. Doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda beslenmenize dikkat etmeniz, bitkisel bazı kürleri yapmanız bu süreci daha kolay atlatmanızı sağlayacaktır. Ayrıca güneşten yaralanmak, bol bol süt ve süt ürünleri tüketmek, vitamin eksikliklerinin yaşanmasının önüne geçecektir.

Ailede irsi olan bazı genetik hastalıkların olduğunu bilmek, tedbir almak ve hastalıkları önlemedeki önemine dikkat çeker. Bu doğrultuda doktorunuzla görüşerek verdiği tavsiyelere uymak, düzenli olarak kontrolleri yaptırmak, yürüyüş ve temiz havada bulunmak, riskleri ortadan kaldırmasa bile, erken teşhis edilmesi ve daha sağlıklı bir yaşamın anahtarını elinizde bulundurmanız anlamına gelir.

Ufak tefek yaşanan ev kazaları, strese girmenize ve daha çok hata yapmanıza neden olabilir. Hayatta sizden daha değerli hiç kimsenin olmadığını unutmamak ve böyle stresli anlarda dışarı çıkarak biraz oksijen alarak rahatlamanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

Sosyal açıdan hareketli ve biraz dost canlısı olmanız, mesafenin ve hijyenin ne kadar önemli olduğunun vurgulandığı bir süreçte, sağlıklı kalmak ve kendiniz kadar ailenizi düşünerek hareket etmeniz gerektiğine işaret eden uyarıcı bir semboldür.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.