Kahve Falında Elma Ağacı Görmek

Kahve Falında Elma Ağacı Görmek
10 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.127 kez okundu.

Kahve falında elma ağacı görmek, kişinin hayatında mutlu bir evreye gireceğine yorulur. Ayrıca ağaç bereket olduğundan bolluk sizi bekliyor. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz bir işin meyvelerini toplama anınıza çok az kaldı. Falına bakılan kişi yalnız bir kişiyse yeni bir ilişki onu bekliyor demektir. Kuracağınız bu ilişki sizde ömür boyu devam edecek ve hayırlı evlatlara sahip olacağınız anlamına gelir. Aileniz genişleyecek ve bir ağaç gibi kök salacaktır. Böylelikle geniş ve köklü bir aileye sahip olacaksınız. Kişi erkek birey ise, yeni bir işe geçeceğe ya da bulunduğu yerde çok başarılı olacağı söylenir. Bu bir terfiyi bile işaret ediyor olabilir.

Evliliğe ve genişleyeceğinize işaret eder. Ağacın durumuna göre farklı yorumlar yapılabilir. Dallarında kırıklar varsa sizi çekemeyen birinin varlığı söz konusudur. Ve bu kişi size zarar veremeye çalışacaktır. Dikkatli olup bu kötü niyetli kişilere fırsat vermemeniz gerekir. Küçük, cılız ise güçsüz düşeceğinize ya da hastalıklara yakalanmaya müsait olduğunuz dönemlerde olduğunuza yorumlanır. Bu aralar kendinize dikkat etmeniz ve dost gibi görünen kişilerden yana kendinizi korumanız gerekebilir. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız rahatlayacak ve huzura kavuşacaksınız demektir. Elma sembolü, çokluğu çağrıştırır. Bu çokluk kişi de olabilir mal varlığınız açısından da bakılabilir. Ağaç ne kadar geniş ise o kadar etrafı zengin bir insansınız demektir. Etrafınız insan açısından kalabalık ve bir o kadar sevilen birisiniz. Evliliği ve genişlemeyi çağrıştırır. Evlilik hayatınızda çok çocuğunuz olacağına yorulur. Evli insanın erkek çocuğu olacağını gösterir. Evlilik hayatınızda geniş bir aile sizi beklemekte.

Kişi uzun sürecek bir mutluluk dönemine girmektedir. Bu süreçte hem şansı sürekli yanında olacak hem maddi hem de manevi başarılar ve sevgi hep yanında olacak. Oldukça uzun sürecek olan bu dönem içerisinde her yeni güne yeni bir şans ve yeni bir mutluluk ile uyanacak olan kişi bu günleri iyi değerlendirmeli, mutluluğun ve şansın başını döndürmesine izin vermeyip sorumluluklarını ihmal etmemeli geleceği için gerekli yatırımları yapmayı unutmamalı.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git