Kahve Falında Eldiven Görmek

Kahve Falında Eldiven Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.354 kez okundu.

Kahve falında eldiven görmek hisleri çok kuvvetli bir düşman ile yorumlanır. Bu düşman fal sahibinin yapacağı hamleleri önceden tahmin ederek ona göre hareket ederek fal sahibin zor durumda bırakmaya çalışsa bile çok başarılı olamayacaktır. Çünkü fal sahibi yeri gelince taktik değiştirerek düşmanını şaşırtacak ve bir adım öne geçecektir. Eğer fal fincanında beliren eldiven sembolü çift olarak çıkmış ise yakın zamanda gerçekleşen iş ortaklığından aydınlık haberler ve bereketli kazançlar sağlanacak demektir.

Fal sahibinin belli bir bilgi birikimine ve kültüre sahip olduğunu fakat etrafındaki anlayışsız insanlar yüzünden bir türlü gerçek kimliğini yaşayamadığını simgeler. Kaderini şekillendirmek için kafasını kullanmazsa hayatını sıkıcı bir şekilde geçirmeye mahkum olabilir fakat fal sahibinin elinden geleni ardına koymayacağını işaret eder. Ayrıca fincanın kulp kısmına yakın beliren eldiven sembolü kısa kısa muhabbetlerin fal sahibine bazı konularda bilgi vereceğini haber eder. Bazı fal yorumcularına göre arkadaş ilişkilerini güçlendirmesi gereken fal sahibi ile yorumlanır. Belli bir çevre edinerek farklı ortamlara girip çıkmanın fal sahibinin geleceği için çok önemli olduğunu vurgular. Eğer fal tabağının kenarında beş parmak yeri de iyice belli olan bir eldiven sembolü belirmiş ise karışık gibi duran iş hayatında belli bir düzeni yakaladıktan sonra çorap söküğü gibi gelen karlı yatırımları müjdeler. Fakat fal sahibi bu düzeni tek başına yakalayamayacağı için bazı dostlarından yardım isteyerek bir ekip oluşturmak zorunda kalabilir. Eğer tabakta iki eldiven belirmişse bu ekip uzun süre çok önemli işlere imza atacak demektir.

Ufak bir kaza vesilesi ile tanışacağın bir adamdan çok hoşlanacaksın ama onun hakkında bilmen gereken bazı gerçekler var. Eğer bu gerçekleri kabullenerek ilişkiye başlarsan mutluluğu yakalayabilirsin fakat zamanla seni yoran şeylere tahammülün azalabilir. Göze alamayacağın bir hayata adım atmakla atmamak arasında kararsızsın. Bu konuda sana en büyük yardımı ve tavsiyeyi annen verecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git