Kahve Falında Elbise Askısı Görmek

Kahve Falında Elbise Askısı Görmek
7 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.200 kez okundu.

Kahve falında elbise askısı görmek, yapılmamış, sırada bekleyen işleri niteler. Hayata henüz geçirilmemiş beklemede bırakılmış bir takım işler bir an önce halledilmeli ve de kişi gönül rahatlığı ile hayatını idame ettirmelidir. Ayrıca fal sahibinin çok alıngan bir yapıda olduğunu da gösterebilir elbise askısı.

Kahve Falında Elbise Askısı Görmek Ne Anlama Gelir?falda elbise askısı görmek

Falda elbise askısı görmek kişinin eğer gelecek kaygıları var ise ve de iş hayatında zorlu bir döneme girmiş ise bundan sonraki adımlarında mutlaka ince kararlar vererek kariyerine yönelik adımlar atmalıdır. Çevresinden gelecek olan desteği de gurur yapıp geri çevirmemelidir. Yoksa bir zaman sonra bu gurur yerini bir takım kalıcı pişmanlıklara bırakabilir. Falda görülen elbise askısı eğer boş ve demirden ise, aşk hayatından birlikteliğin duygusal yönden çöküntüye girdiği ve zamanla ilişkinin sonlanacağı anlamına gelir. Ancak fal sahibi kesinlikle üzülmemeli ve de bir sonraki ilişki için önüne gelen fırsatları tepmemelidir. Çünkü yakın zamanda romantik bir akşam yemeğine davet edilerek, yaşamına harika bir sayfa açacaktır.

Falda Elbise Askısı

Elbise askısı görmek birkaç adet olup üst üste yığın halinde ise, bu fal sahibinin sallantılı ve de zor bir yaşama sahip olduğunu hiç kimsenin desteği olmadan tek başına yaklaşık 2 ila 3 ay içerisinde tüm sıkıntıların üstesinden gelip düze çıkacağını gösterir.

Kahve falında elbise askısı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda elbise askısı görmenin anlamı ve elbise askısı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git