Kahve Falında Elbise Askısı Görmek

28.06.2020
Kahve Falında Elbise Askısı Görmek

Kahve falında elbise askısı görmek, biriktirmek, saklamak, düzenlemek anlamına gelir. Paranızı boş yere harcamaktan vazgeçip, birikim yapacağınıza ve bu birikimlerin gelecekte faydalı bir yere harcanacağına işaret eder. Maddi değerleri olan şeylere kıymet vermeniz gerektiğine ayrıca biriktirmek yerine paylaşmanın ve fazlasını paylaşmanın kıymetin delalet eder.

Verdiğiniz borcu çok ihtiyaç duyduğunuz bir anda alarak, derin bir oh çektiren rahatlama yaşamanız anlamına gelir. Düzenli bir yaşamın içine girerek hayatınızı biraz daha rolantide yaşama kararı vermenize delalet eder. Bu düzen içinde yaşamınıza girecek kişi veya kişilerin etkili olacağına, hayat felsefenizi ve hayata bakış açınızın değiştirmenizin sizde olumlu gelişmelere neden olacağına yorumlanır.

Aşk Hayatı

Hayatınıza yeni birinin gireceğine ve bu kişi ile hayatın anlamına vakıf olacağınıza, hayatı daha ciddiye almaya başlamanıza yorumlanır. Bu zamana kadar günü gün eden tavrınızın biranda değişerek, olgunluğa adım atmanız demektir. Bu değişimin sebebi çok değer verdiğiniz bir arkadaşın varlığına, o arkadaşın vesile olduğu biri ile tanışarak aşık olmanıza, gelecek için hayaller kurup, bir amacınızın oluşmasına delalet eder.

Uçarı ve hayat dolu tavırlarınız aşık olduğunuz kişi tarafından pek tasvip edilmediğine, onu kaybetmemek ve onun size katacaklarının farkında olmanıza ve kaybetme korkunuz ile kendinize çeki düzen vereceğinize yorumlanır. Bu değişimin farkına varan partnerinizin size karşılık vererek ilişkinizde daha ciddi bir boyuta ulaşacağı anlamına gelir.

Evli kişilerin düzen konusunda aşırı hassasiyet gösteren tavırlara sahip olduğuna ve bu takıntılı düzen tutkusunun aile içinde sorunlara neden olacağına, bu konuda biraz daha rahat hareket edip karşılıklı anlayış ve davranışlarla bu sorunların üstesinden gelineceğine işaret eder. Ayrıca evlilerde haneye katılacak yeni bir bireyin müjdelenmesine, sağlık ve bereketi ile dünyaya gelmesine, hayatınıza renk katarak, her anlamda hayatınızda yeni bir başlangıç yaşanacağına delalet eder.

Geçmişte yaşanan aşk acısına artık tutunmamanız gerektiğine, yaşamınıza yol verebilmek için geçmişten kalan anıları yaşamaktan vazgeçmeniz halinde hayatınızda gerçek aşka kavuşacağınız anlamına gelir. Hatta kısa süre içinde kalbinizi dolduracak, geçmişi unutturacak ve iyiki diyeceğiniz birinin varlığına delalet eder. Evrenin boşluk sevmediğini ve gidenin yerini doldurabileceğinizi ifade eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile hayatınız içinde dönem dönem bazı sorunların yaşanabilmesinin normal olduğuna bunu abartmanın ve üstüne gitmemeniz gerektiğine işaret eder. Eğer çözüm bulamamak sizi mutsuz ediyorsa, olayların üzerine gitmekte sizi mutlu etmeyecek hatta dahada fazla sorun yaşanmasına neden olacaktır. Aile büyüklerini bu saatten sonra değiştirmeye onların sizi anlamasını beklemeye uğraşmak yerine sizin onları anlayarak mutlu olmanızın daha kolay oluğuna delalet eder.

Evin içinde yapılan tadilat ve temizlik ile yorucu bir süreçten geçireceğiniz anlamındadır. Bu süreç sonrası evde ferahlık ve huzurun hakim olacağını ifade eder. Kendinizi yorgun hissetseniz de kısa sürede evinizin keyfini ailece çıkartacağınıza delalet eder. Düzenli bir ev hayatınız oluğuna, bu duruma dikkat edilmediğinde biraz sinirlenerek tepki verdiğiniz anlamına gelir.

Ailece gideceğiniz kısa süreli bir aile ziyaretini biraz uzatarak kısa süreli bir tatil yapacağınıza ve uzun zamandır işlerinizden dolayı ihmal ettiğiniz ailenize de bu tatilin iyi geleceğine yorumlanır. Yaşamınızda değer verdiğiniz ailenizin her zaman önceliğiniz olması gerektiğini bu kısa süre içinde daha çok anlayacağınıza delalet eder.

İş ve Kariyer

Biraz dağınık çalıştığınıza, bu nedenle bazı sorunlar yaşamanıza, hatta ayağınızı kaydırmak isteyen insanların bu durumu kullanarak üstünüze gelinmesine neden olacağına delalet eder. Kendinize çeki düzen vermeniz ile çevrenizde dikkatleri üzerinize çekerek kıskançlıkların artacağına dikkat etmeniz gerektiğine, bu durumu kendi lehinize çevirmeniz durumunda başarı merdivenlerini daha hızlı çıkacağınız olarak yorumlanır.

Uzun yıllar kariyerinizde tecrübenin önemine değer vererek usta çırak ilişkisine saygılı davrandığınıza, bu saygının ve elde ettiğiniz tecrübenin sizi işinizde başarılı kılacağına, aranan bir isim olacağınıza, kazancınızın da buna bağlı olarak artacağına, hayatınızın şeklen değişeceği anlamına gelir.

Her vazgeçişin yeni bir başlangıç olduğuna inanmanız anlamına gelir. Risk alarak hayatınızda yeni bir sayfa açma cesareti göstereceğinize yorumlanır. İnanç ve düzenli çalışma ile çok başarılı olacağınıza delalet eder. Kazanç kapılarının sizin için açılacağına işaret eder. Bu durumun etkisi ile gaflete kapılmamanız gerektiğine, kendinize ne kadar güvensenizde tedbiri elden bırakmadan hareket etmenize, biranda ne oldum dememeniz, kendinizi dev aynasında görmemeniz içinde de uyarıcı niteliktedir.

Para

Ulaşılması istenen maddi beklentiye işaret eder. Hesap kitap yapmaya, beklentileri planlayarak hareket etmeye, evdeki hesabın çarşıya uymamasına, yaşanan sıkıntılar nedeni ile amaçlarınızdan vazgeçmemeniz gerektiğine, en kötü ihtimalle planlamanızı gözden geçirerek yeni bir yol haritası çıkartmanız şeklinde yorumlanır.

Hedeflerinize yavaş yavaş ulaşacağınıza fakat bu süreçte birçok şeyden vazgeçerek, sadece amacınıza odaklanacağınız anlamına gelir. İyi bir motivasyon ve prensipli çalışma ile geçim ve gelecek kaygısı düşünmekten kurtulacağınız bir dönemin, yakında hayat bulacağına delalet eder.

Planlı ve programlı hareket ederek, savurganlık etmemeniz ve harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, kazancınızın bir kısmını birikim yapmanız durumunda hayallerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için bir kapının açılacağı anlamına gelir. Düzenli bir gelir elde etmeye, şans kapısının açık olmasına, bolluk ve bereketin çalışma ve azim ile size bahşedildiğine yorumlanır.

Çalışma hayatınızda alacağınız terfi ile geliriniz de ve kariyerinizde yükselme olacağına, düzenli bir çalışma ile bu konumunuzu muhafaza edeceğiniz ve gelirinizin kademeli olarak artacağı anlamındadır. Ancak bu süreçte en çok düzenli çalışmaya dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Çevrenizde yardıma ihtiyaç duyan kişilerin varlığına, bu kişileri gözeterek hareket etmenizin hayırlı olacağına, verdiğinizden daha fazla kazanarak yaptığınız yardımın size katlanarak geri geleceğine yorumlanır.

Sağlık

Hayatınızı belli bir düzen içinde yaşamaya dikkat etmeniz, sağlığınız için olumlu geri dönüşler yaşamanıza neden olacağı anlamına gelir. Abur cubur ve atıştırmalıklara olan düşkünlüğünüze son vereceğinize, daha dikkatli bir beslenme planı içinde hareket etmenin sağlıklı bir yaşamın kapılarını size açacağı gibi yaşlanmadan ihtiyarlayacağınıza delalet eder.

Sağlık konusunda takıntılı olduğunuza, en ufak bir belirti veya işaret ile kendinizi dinlediğiniz anlamındadır. Kendinizi dinleyerek tedbirli hareket etmeye çalışsanız da bu davranışın zamanla hastalık hastası olmanıza sebep olacağına işaret eder. Kendinizi dinlemek yerine belli dönemlerde rutin kontrollerinizi yaptırmanız ve sağlığınız açısından ne tür risklere sahip olduğunuzu öğrenerek hareket etmenizin hastalık önleme ve erken teşhis açısından önemli olduğunu anlamız gerektiğine yorulur. Eğer bu konuda değişim gösteremiyor ve paniğe kapılıyorsanız destek isteyerek sorunu psikolojik bir boyuta gelmeden engellemenin elinizde olduğuna delalet eder.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.