Kahve Falında Elbise Askısı Görmek

Kahve Falında Elbise Askısı Görmek
7 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.773 kez okundu.

Kahve falında elbise askısı görmek, yapılmamış, sırada bekleyen işleri niteler. Hayata henüz geçirilmemiş beklemede bırakılmış bir takım işler bir an önce halledilmeli ve de kişi gönül rahatlığı ile hayatını idame ettirmelidir. Ayrıca fal sahibinin çok alıngan bir yapıda olduğunu da gösterebilir elbise askısı.

Kişinin eğer gelecek kaygıları var ise ve de iş hayatında zorlu bir döneme girmiş ise bundan sonraki adımlarında mutlaka ince kararlar vererek kariyerine yönelik adımlar atmalıdır. Çevresinden gelecek olan desteği de gurur yapıp geri çevirmemelidir. Yoksa bir zaman sonra bu gurur yerini bir takım kalıcı pişmanlıklara bırakabilir. Eğer boş ve demirden ise, aşk hayatından birlikteliğin duygusal yönden çöküntüye girdiği ve zamanla ilişkinin sonlanacağı anlamına gelir. Ancak fal sahibi kesinlikle üzülmemeli ve de bir sonraki ilişki için önüne gelen fırsatları tepmemelidir. Çünkü yakın zamanda romantik bir akşam yemeğine davet edilerek, yaşamına harika bir sayfa açacaktır. Birkaç adet olup üst üste yığın halinde ise, kişinin sallantılı ve de zor bir yaşama sahip olduğunu hiç kimsenin desteği olmadan tek başına yaklaşık 2 ila 3 ay içerisinde tüm sıkıntıların üstesinden gelip düze çıkacağını gösterir.

Bazen aklına geleni hiç düşünmeden söylemen, etrafında senin bu davranışlarını ve sözlerini kötüye çekmeye çalışan art niyetli insanlara fırsat sunuyor.Çok sevdiğin erkek arkadaşın tarafından duyacağın sözler kalbini kıracak ve bu sözlerden sonra ilişkinizi bitirme kararı alarak ona sırt döneceksin.Ama o pes etmeyecek ve sana kendini affettirmek için büyük çaba sarfedecek.

Kahve Falında Askılık Görmek

Ne kadar insanlar arasında kendinizi dışlanmış gibi hissediyor olsanız bile biraz daha tutucu bir şekilde davranır iseniz istediğiniz mutlulukları kolay bir şekilde yakalayabilecek olduğunuzu da göstermektedir. İnsanlara sadece gerçek değer vererek yaklaşır ve bunu da en iyi şekilde hissettirir iseniz işte asıl mutluluk o zaman gerçekten de sizlere hak ettiğinizi gösterecektir.

Sizleri bu ara pek de umursamayan insanlar ile bir arada bulunmaya başladığınızı işaret etmektedir. Bir insan sizi böyle umursamaz iken sizler hep onun için bir şeyler yapar iseniz sadece kendiniz üzülürsünüz ve hiçbir şey de elde edemezsiniz. Bunun için kendiniz için doğru olan ve sizlere gerçekten de değer veren insanlar ile bir arada olur iseniz işte tam mutluluğu o zaman yakalayabilirsiniz. Sizleri resmen askıya almış olan patronunuzu da işaret etmektedir. Bu ara işlerinizde ne kadar başarılı ve becerikli olsanız bile bir türlü maaşınızı bile alamıyor oluşunuz sizlerin işlerinizde olan performansları da bir hayli etkileyecek gibi gözükmekte duruyor.

Eski bir dostla muhabbet etmek sana çok iyi gelecek ve ondan özel bir konuda taktikler alacaksın. İlişki durumundaki durağanlık seni deli ediyor çünkü bir erkek tarafından koruyup kollanmaya ihtiyacın olduğunu düşünüyorsun. Epeydir sırlarını paylaştığın bir arkadaşın sana soğuk davranabilir ama bunu kişisel algılamamalısın. Dostluğunun kalitesini göstererek ona yardımcı olmaya çalıştığında ne kadar zor durumda olduğunu göreceksin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git