Kahve Falında El Sıkışmak

30.09.2015
Kahve Falında El Sıkışmak

Kahve falında el sıkışmak görmek, güç, kuvvet ve cömertliğin sembolüdür. Hayatta yaşanan güçlükler karşısında mücadeleci olduğunuzu gösterir. Bu sıradan bir mücadele değildir ve çabanızın büyüklüğünü temsil eder. Gücü olumlu anlamda kullanmaya yönelmenin kötü davranış ve hatalardan koruyacağı anlamına da gelir. Aynı zamanda aile reisine de tabir olur. Güçlü, dirayetli bir aile reisi olduğunuzun ve her türlü güçlüğe göğüs gerdiğinizin işaretidir. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız bu konuda güçlenerek sorunların üstesinden geleceğinizi bildirir. Becerikli bir insan olduğunuzun habercisidir. Başarmak istediğiniz her konuda kendinize güvenmeniz gerektiğini ve çabalarınızdan sonuç alabileceğinizi gösterir.

Çevrenizde  rakiplerinizin olduğunun göstergesidir. Rekabetin sonunda kazançlı çıkacağınıza yorumlanır. Artan enerjiye, zafer kazanmaya ve galibiyete işaret eder. Sağlam adımlar atarak hedefinize ilerleyebileceğinize delalettir. Hayatınızda kendiniz için de hedefler belirlemeniz ve gerçekleştirmek için sağlam bir irade ile çabalamanız gerektiği anlamına gelir. Bu çabanız sizin başka bireylere örnek olmanızı da sağlayacak demektir. Gücünüz ve lider vasfınız sebebiyle size yüklenecek sorumluluklar olacaktır. İş hayatınızda artan sorumluluklara işaret eder.

Aldığınız sorumlulukları güçlü iradeniz ve enerjiniz ile başaracak olduğunuzu gösterir. Bu başarı sizin maddi ve manevi olarak gücünüzün artmasını sağlayacaktır. Çevre tarafından takdir göreceğinizin ve mevki olarak da hedeflediğiniz mertebeye yükseleceğinizin habercisidir. Bu gücünüz sadece sizin hayatınıza değil, başka insanların hayatını da etkileyecektir. Güçlü karakteriniz ile sevdiklerinizin hayatına da katkı sağlayabileceksiniz.

Aşk Hayatı

İki insan arasındaki en büyük çekişme, yanı iddianın simgesidir. Hayatınızdaki özel kişi işe yaşadığınız sorunlarda ve ilişkinizin her boyutunda baskın bir karakter sergilediğinizi gösterir. Bu iyi giden bir ilişkiye de yorumlanır. Mutluluğunuzun giderek artacağına ve yaşamınızda sürprizlerle karşılaşacağınıza delalet eder. Geçmişte olumsuz sonlanan bir ilişkiniz varsa veya aşık olduğunuz insanla sürekli sorunlar yaşıyorsanız artık bu durumun düzeleceğini bilmelisiniz. Çok yakında hayatınız özel ilişkiler anlamında düzelecek ve mutlu olacaksınız. Sevdiğiniz kişiye karşı duygularınızı açıklayamıyor, aşkınızı ilan edemiyorsanız çok yakında gücünüzü toplayacağınız anlamına gelir. Bu güçle yürekli bir şekilde aşkınızı dile getireceğinizi gösterir. Üstelik sonuç olarak olumlu cevap alacağınıza yorumlanır. Güçlü bir karakter olduğunuz için aşk hayatınızın eninde sonunda sizin istediğiniz boyuta geleceğini bildirir.

Mutluluğun ayaklarınızı yerden keseceği bir döneme giriyorsunuz. Sevgi dolu, kabul göreceğiniz ve kararlarınızı uygulayabildiğiniz bir ilişkiye hazırlıklı olmanız gerekir. Aynı zamanda hem aşk hem de iş hayatında başarı anlamına da gelir. Farkına varılmadan yaşanılan bir aşkın habercisi de olabilir. Duygularınızın farkında olmadan, içinizde yaşadığınız hayranlık ve sevginin hiç beklemediğiniz bir anda gün yüzüne çıkmasıdır. Siz farkında olmadan bu duyguları hissetseniz de fark edeceğinizi ve bu ilişkide mutluluğu yakalayacağınızı delalet eder. Bu aşkın iş yerinden bir arkadaşınızla olma ihtimaline de işaret eder. Sonuç olarak yeni bir ilişkiye başlıyorsanız bu sizin için mükemmel bir fırsat olacak, geçmişte yaşadığınız aşk acılarını unutturacaktır. Evli iseniz ve eşiniz ile yaşadığınız sorunlar varsa en kısa zamanda her şeyin düzeleceğini ve mutluluğu yakalayarak güçleneceğinizi delalet eder.

Para

Para ile ilgili müjdeli haberlerin geleceğini haber verir. Eğer maddi anlamda çektiğiniz sıkıntılar varsa, bu durumun düzeleceğini bilmelisiniz. Her şeyin düzeleceği ve maddi anlamda güçleneceğinizi işaret eder. Maddi durumunuz standart durumda ise bu durumun bozulmayacağına, tam tersine daha iyiye gideceğine delalet eder. Yaşamda çekilen zorlukların, maddi sıkıntıların karşısında gösterdiğiniz çabanın sonucunu alacağınızı müjdeler. Çektiğiniz sıkıntıların size güç ve statü olarak döneceğini gösterir. Hem toplumsal hayatta hem de sahip olduğunuz finansal güç anlamında zirveye yaklaşacağınızı gösterir.

Sahip olduğunuz güçle çevrenizdeki insanların hayatına da olumlu etkilerde bulunacağınız anlamına gelir. Bir iş yerinde çalışıyorsanız patronunuzdan gelen bir terfi ile daha fazla gelir elde etmeniz mümkündür. İş alanınızda kapasitenizi zorlayarak ilerleme kaydedeceğiniz ve başarı sergileyeceğinizi gösterir. Bu başarı ile size rakip olan insanlara bariz fark atacağınızı bilmeli ve çabanızdan vazgeçmemelisiniz. Yani güç ve ihtişamın sizinle olduğunu bilerek daha çok gayret etmeniz gerektiğini anlatır. Aynı zamanda geçmişten gelen acı ve dertlerinizin yükünden kurtulacağınıza delalettir.

Güçlü bir şekilde ayağa kalkarak geleceğe kendinden emin adımlarla yürüyen ve başarılı olan insanı simgeler. Bundan sonra daha da güçlü, enerjik ve mutlu bir insan olmamanız hiçin hiçbir sebep olmadığının göstergesidir. Hedeflerinizden vazgeçmeden içinizdeki güce odaklanmanızın doğruluğuna işaret eder. Güç ve azimle önünüzdeki günlere odaklandığınızda içinizdeki ilham ile her şeyin üstesinden geleceğinize, sıkıntıları aşacağınıza ve sonunda muhteşem bir hayata kavuşacağınıza yorumlanır. Hedefinizden şaşmadan çalışmanız ve ikili ilişkilerde tartışmalardan kaçınmanızın hayırlı olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileniz ile ilgili haberlere işarettir. Aile hayatınızda yaşanan olumsuzluklar, gerilim ve hastalıklara işaret eder. Uzun zamandan beri yaşanan bu sıkıntılarınızın artık sonlanacağını anlatır. Eski durumdan çok daha iyiye gidiş söz konusudur. Aile hayatınızdaki konumunuzun da çok daha iyi olacağına delalet eder. Okuyorsanız, öğrencilik hayatınızdaki gelişmelere işarettir. Akademik başarınızın artacağına yorumlanır. Eğer aile reisi sizseniz çalışma hayatınızı simgeler. Kariyerinizde yükselme yaşayacağınıza veya siyasi anlamda bir mevki elde edeceğinize delalet eder. Bu durum büyük makamlara gelmenizin yakın olduğunu gösteren bir gelişmedir.

Aileniz varsa ve maddi anlamda zorluk yaşıyorsanız bu değişecektir. Mevcut borçlarınız varsa kurtulacağınız anlamına gelir. Aile içi ilişkilerde iletişim konusunda sıkıntılar varsa en kısa zamanda düzeleceğine yorumlanır. Karşınıza çıkan fırsatların maddi anlamda bir anda değişikliğe sebep olacağına delalettir. Fırsatlara açık ve dikkatli olmanız hayrınıza olacaktır. Sabrınızın karşılığını elbet alacağınız anlamına gelir. Sabırla beklemeniz ve çaba göstermekten asla vazgeçmemeniz gerektiğini anlatır. Artık rahat bir nefes alabileceğinizi, çabaların aile hayatında olumlu sonuçlar getireceğini, her şeyin düzeleceğini ve daha güçlü olacağınızı anlatır. Maddi manevi güzelliklerle dolu bir hayatın yakında olduğunu müjdeler. Zenginliğe, berekete, mutluluğa ve güce ulaşmak anlamına gelir.

İş ve Kariyer

Aşılacak engellere, gösterilen çabalar sonucunda ulaşılacak zafere ve güce yorumlanır. İş yerinde sıkıntılı dönemlerden geçiyorsanız bu sıkıntılardan daha da güçlenerek çıkacağınızı, feraha ulaşacağınızı simgeler. Mücadeleci bir karakter sergilediğinizi delalet eder. Bir işiniz yoksa çok yakında dilediğiniz işe kavuşacağınızı simgeler. Eğer iş yerinde sıkıntı yaşıyorsanız bu sorunların geçeceğini ve çabalarınızla her türlü sorunu aşacağınızı gösterir. Çalışkan biri olduğunuzu ve bu çalışkanlığınızın sonucunda mevki konusunda yükselme olacağı anlamına gelir. Umutsuzluğa kapılmamanız gerektiğine, enerjinizi toplayarak tüm gücünüzle işinize odaklanmanızın hayırlı sonuçları olacağına işaret eder.

Borçlarınız varsa, maddi anlamda kendinizi çıkmazda hissediyorsanız tüm bunları kendi gücünüzle aşacağınızı bilmeli ve umutsuzluğa kapılmamalısınız. Güce, enerjiye, korumacılığa ve çalışkanlığa dair özelliklerinizin sizi iyiye ve güzele doğru ilerleteceğine delalet eder. Yeni bir iş bulma, var olan işinizde yükselme, yeni iş fırsatları ile karşılaşma yada kendi işinizi kurma konusunda vazgeçmeden ilerlemenizin gerekliliğine işarettir. Her şey çok yakın zamanda sizin istediğiniz doğrultuda düzelecek ve eskisinden daha güçlü olacaksınız anlamına gelmektedir.

Sağlık

Hastalıklarla mücadeleyi ve mücadelenin sonucunda neler olacağını anlatır. Uzun zamandır çekilen bir hastalığınız varsa çok yakında iyileşeceğinizi ve eskisinden güçlü olacağınızı işaret eder. Umutsuzluğa hiç neden yoktur. Eğer bir yakınınızın sağlık sorunu varsa iyi haberler geleceğini anlatır. Zorlu bir ameliyat durumunuz söz konusu ise bu ameliyatın olumlu sonuçlanacağına delalettir. Bu sadece atlatmanız gereken bir durumdur ve can sıkıcı bir durum yoktur. İçinizdeki güce odaklanıp olumlu düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Sağlık konusunda güçlenmeye, çekilen sıkıntıların geçeceğine, aşılan sıkıntıların sonunda mutlu bir hayat yaşamaya delalet eder. Eskisinden daha enerjik, daha azimli ve daha mutlu olacağınızın göstergesidir. Umudun her zaman var olduğuna işarettir.

Gücünüze ve sağlığınıza odaklanmanız gerektiğine işaret eder. Mevcut olan kötü alışkanlıklarınıza dikkati çeker. Olumsuz alışkanlıklarınızın gücünüz üzerinde azaltıcı etkisi olacağı anlamına gelir. Sağlığınıza her anlamda dikkat ederek enerjinizi ve gücünüzü toplamanız gerektiğine delalet eder. Her türlü önlemi alarak mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşayabileceğinizin göstergesidir.


 

Kahve Falında El Açmak

Haneye bereketli birinin geleceğine işarettir. Eğer bekar bir kadın görmüş ise bereketli bir eşi olacağı şeklinde yorumlanır. Hamile bir bayan görmüş ise, çocuğunun kısmetinin açık olduğu anlamındadır. Hanenize bereketli insanların girmesiyle bolluk ve huzur dolacağına işarettir. Aileden bir büyüğünüz ile bir takım çalışmalar yapabilir, birlikte sürprizler hazırlayabilirsiniz. Bu sürprizle küs iki kişinin arasındaki problemleri ortadan kaldıracaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında El


 

Kahve Falında El Uzatmak

Fal sahibinin bekar ise evleneceğine, eğer evli ise de kendine ait istediği gibi bir eve taşınacağına delalet eder. Bir diğer manası ise tanıdığınız birinin sağlığı ile ilgili yakın bir zamanda olumlu gelişmeler olacağıdır. Bu haberle hane halkı mutlu olacak. Verimsiz geçirilen dönemin artık son bulacağıdır. İş hayatınızda yeni gelişmeler ile kendinizi bir üst kademeye taşıyacaksınız. Daha azimli olmalı ve çok çalışmalısınız. Çevreniz tarafından oldukça takdir görecek ve saygınlığınızı artıracaksınız. Ancak çalışmalarınız sırasında sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında El Ele Tutuşmak


 

Kahve Falında El Kaldırmak

Eşinize duyduğunuz sevgiyi göstermekte sıkıntılar yaşıyorsunuz. Aklınızdan geçenleri okuması mümkün olmadığı için sizin onu eskisi kadar sevmediğinizi düşünmeye başlamış. Bu haftayı sadece ona ayırarak el ele dolaşmak için fırsat kollayacaksınız. Aşkınızı tazelemek ikinize de iyi gelecek. Çocuklarla ilgili problemleri konuşarak ortak noktalar bulacaksınız. Hatalı olduğunuz davranışları düzeltmenin tam sırası. Maddi konularda sırt sırta vermeniz gerektiğinin farkındasınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Parmak

 

 

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.