Kahve Falında El Sıkışmak Görmek

Kahve Falında El Sıkışmak Görmek
30 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.913 kez okundu.

Kahve falında el sıkışmak görmek, oldukça güzel yorumlar barındırır. Özellikle aile içindeki anlaşmazlıkların çözülmesi, küs olanların barışması anlamına gelir. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla geçmişte yaşadığınız bir tatsızlık yeniden gündeme gelebilir ve bu defa bir daha hatırlanmayacak şekilde çözüme kavuşabilir. Aynı şekilde kardeşler arasında yaşanan büyük kavgaların yerini mutluluk ve huzur ortamına bırakacağını gösterir. Sabrın, güzel başlangıçların ve arabulucu insanların simgesidir. Sorunlarınızı çözmek için bir büyüğün araya gireceğini ve oldukça başarılı bir biçimde size yardımcı olacağını gösterir.

Büyük anlaşmalara imza atmak şeklinde de yorumlanır. Uzun zamandır işleri kötü gidenler için yeni bir anlaşmaya ve ortaklığa doğru yola çıkmak demektir. Ayrıca hayırlı işlerin de varlığını gösterir. Bekar çocuğu olan, kendisi bekar olan ya da ailesinde bekar biri olanlar için mutluluk dolu ve hayırlı bir evliliğin yakın olduğu şeklinde yorumlanır. İş kurmak isteyen ancak yeterince maddi destek bulamayanlar için yakın bir zaman içinde bol kazançlı ve uzun soluklu, hayırlı bir işe sahip olmaktır.

Erkek arkadaşından ayrıldığından bu yana kendinle hiç ilgilenmiyorsun. Etrafındaki herkes sessizliğinden korkmaya başladı diyebilirim. Eğer bir an önce toparlanmazsan arkadaşların senden umudu kesmeye başlayacak. İş yaşantına bir süre ara vermeyi düşünüyorsun fakat bu seni çok ciddi maddi sıkıntılara sürükleyebilir. Zamanında iyilik yaptığın birisi sana hiç beklenmedik bir şekilde sürpriz yapacak.

Kahve Falında El Açmak

Haneye bereketli birinin geleceğine işarettir. Eğer bekar bir kadın görmüş ise bereketli bir eşi olacağı şeklinde yorumlanır. Hamile bir bayan görmüş ise, çocuğunun kısmetinin açık olduğu anlamındadır. Hanenize bereketli insanların girmesiyle bolluk ve huzur dolacağına işarettir. Aileden bir büyüğünüz ile bir takım çalışmalar yapabilir, birlikte sürprizler hazırlayabilirsiniz. Bu sürprizle küs iki kişinin arasındaki problemleri ortadan kaldıracaksınız.

Kahve Falında El Uzatmak

Fal sahibinin bekar ise evleneceğine, eğer evli ise de kendine ait istediği gibi bir eve taşınacağına delalet eder. Bir diğer manası ise tanıdığınız birinin sağlığı ile ilgili yakın bir zamanda olumlu gelişmeler olacağıdır. Bu haberle hane halkı mutlu olacak. Verimsiz geçirilen dönemin artık son bulacağıdır. İş hayatınızda yeni gelişmeler ile kendinizi bir üst kademeye taşıyacaksınız. Daha azimli olmalı ve çok çalışmalısınız. Çevreniz tarafından oldukça takdir görecek ve saygınlığınızı artıracaksınız. Ancak çalışmalarınız sırasında sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.

Kahve Falında El Kaldırmak

Eşinize duyduğunuz sevgiyi göstermekte sıkıntılar yaşıyorsunuz. Aklınızdan geçenleri okuması mümkün olmadığı için sizin onu eskisi kadar sevmediğinizi düşünmeye başlamış. Bu haftayı sadece ona ayırarak el ele dolaşmak için fırsat kollayacaksınız. Aşkınızı tazelemek ikinize de iyi gelecek. Çocuklarla ilgili problemleri konuşarak ortak noktalar bulacaksınız. Hatalı olduğunuz davranışları düzeltmenin tam sırası. Maddi konularda sırt sırta vermeniz gerektiğinin farkındasınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git