Kahve Falında Ekmek Görmek

Kahve Falında Ekmek Görmek
21 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.638 kez okundu.

Kahve falında ekmek görmek, hayatında olumsuz giden olayların düzeleceğine işarettir. Çok yakın bir zamanda arzulara ve isteklere kavuşulacağına; bolluğa ve berekete yorumlanır ya da ileri ki tarihlerde aile kurmayı planlayan kişilerde düzenli ve huzurlu bir evliliğe işarettir. Bir bütün değil de dilimlenmiş olarak görülüyorsa kişinin yakın zamanda mevcut birlikteliğinin veya dostluğunun sarsıntıya uğrayacağına işaret eder.

İş hayatında olumsuzluklar yaşayan kişiler için düzenli bir gelire sahip olup hayatınızı rayına sokacak güzel bir iş imkânı demektir. Tereddüt etmeden hareket edebileceğiniz bereketli dönemleri de vurgulayan ekmek sembolü aynı zamanda birine sunacağınız ufak bir imkânın size de fazlaca başarı olarak dönmesi demektir. Şans yönünden önünüz çok açık olacak ve yaptığınız işlerden iyi para kazanç elde edeceksiniz. Eğer herhangi bir yere yatırım yapma planlarınız varsa yatırım yapacağınız işte kazançlı olacağınız bir döneme girdiğinize delalettir. Her durumda hayra işaret değildir fakat bu kötü bir olayın da habercisi değil aksine güncel hayatında sorun yaşadığı olayları gözden geçirip bunu düzeltme yoluna gitmesi gerektiğinin işaretidir. Ekmek fincanın dibinde görülüyorsa fal sahibinin ilişkileri ile ilgili doğru kararlar vermesi gerektiğini, kenarlarda ise kendisinden yardım bekleyen kişilere vaktinin geldiğine delalet eder. Aynı zamanda evde beslediğiniz ya da beslemeyi çok istediğiniz bir evcil hayvana olan sevginin de işaretidir.

Kahve Falında Ekmek Kutusu Görmek

Rızkınızın artacağına, işlerinizin yoluna gireceğine ve büyük kazançlar elde edeceğinize delalet eder. Kafamızı karıştıracak bir haber alacaksınız ve bu haber sinirinizi kısa süre de olsa bozacak. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir malı alabilir ve kendiniz için güzel bir gelecek inşa edebilirsiniz. Sevgilinizle aranızda yaşadığınız sorunlar aslında çok sevgiden ve kıskançlıktan kaynaklanıyor. Sizin yapınız gereği arada yalnız kalarak bir durup düşünmeniz ve sakinleşmeniz gerekiyor. Fakat bunu sevgilinize bir türlü anlatamıyorsunuz.

Büyük bir mirasa sahip olacağınızın ya da kolay yoldan yüklü bir miktar para kazanacağınızın göstergesidir. Çevrenizdekiler tarafından işkolik olarak tanınsanız da kafanızı sadece bununla dağıtabiliyorsunuz ve bu nedenle işinizi çok seviyorsunuz. Merhametli ve adaletli tavrınız çevrenizdekiler tarafından büyük takdir görüyor. Önemli kararlar alırken acele etmemeli ve çok iyi düşünerek adımlarınızı sağlam atmalısınız. Etrafınızdaki kişileri uzun bir süre ihmal etmiş olabilirsiniz. Sevdiklerinize daha çok zaman ayırmaya özen göstermelisiniz.

Sıkıntılı süreçlerin hepsi bitmiş durumda, bir ferahlama yaşayacaksın. Biraz borca girmişsin fakat yakın zamanda onun da altında kalkacaksın. Bu aralar sağlığına dikkat etmeni öneririz. Çünkü yaşamındaki gereksiz detaylara takılarak özellikle kalp sağlığını tehlikeye atmaktasın. Bir mal ya da eşya alışverişi söz konusu. Sahip olduğun bir eşyayı değeri düşmeden elden çıkarabilir, mali durumunu düzene sokabilirsin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git