Kahve Falında Duvar Saati Görmek

Kahve Falında Duvar Saati Görmek
29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.616 kez okundu.

Kahve falında duvar saati görmek, evli çiftler için bir bebek haberi vermektedir. Çiftlerin cinsel hayatının oldukça aktif olup, anne baba olmaya artık hazır olduklarını göstermektedir. Eğer çocuk yapma gibi bir planları var ise mutlaka hayata geçirmeli ve de evliliklerini bir bebeğin dünyaya gelişi ile daha da neşelendirmelidirler. Ancak falda bozuk ya da kırık bir duvar saatinin görülmesi ilişkide monotonluğun oluştuğunu ve de sıradanlaşmış bu ilişkinin eğer karşılıklı çaba gösterilmezse son bulacağını ifade eder. Fal sahibi, İlişkisinde bu sallantının farkında ise ve de birlikteliğini devam ettirmek istiyor ise mutlaka harekete geçmeli küçük sürprizler ile birlikteliğine devrim niteliğinde yenilikler getirmelidir.

Eğer ki oldukça eski ve de yıpranmış bir görüntüye sahip ise bu hane içerisinde bir erkek profilinin evin geçimini ayakta tutarak huzuru sağlayıp aile bağlarını sıkı tuttuğunu ifade eder. Bu duvar saati geniş hatlara sahip olup akrep ve yelkovanı belirgin şekilde görülebiliyor ise fal sahibi geleceğe dair hiçbir kaygı duymamalı ve sabırla beklemelidir. Çünkü hiç ummadığı bir akrabasından büyük bir mirasa konacak demektir. Sabırla beklemesi gereken bu sürecin ne kadar olduğunu faldaki akrep ve yelkovanın konumundan tahmin etmek olasıdır.

Epey süredir sıkıntılı ve zor günler geçirmişsin, bu sıkıntılarını daha yeni yeni atlatıyor gibisin. Hayatının monotonluğundan ve karamsar ruh halinden çıkmak için bir kursa veya spora yazılsan iyi edersin. Gireceğin yeni ortamda yeni arkadaşlar edineceksin. İçlerinden birkaç tanesi ile uzun yıllar sürecek dostluklar kuracaksınız. Ailen zor ve sıkıntılı günlerin de sana her zaman destek olmuşlar.

Kahve Falında Akrep Yelkovan Görmek

Fal sahibinin bir süredir ilgisiz ve sevgisiz kaldığı için kendini çok kötü hissettiğini ifade eder. Ailesinden de uzak olmasından dolayı fal sahibi manevi destek alacak kimseyi bulamaz ve yapayalnız hissedebilir. Fakat fincanda belirmesi bu yalnızlığın çok kısa bir süre içerisinde geçip gideceğini, yerini neşe ve eğlenceye bırakacağını işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre ise bu durgun günler, gelecek olan hareketli günlerin habercidir ve fal sahibi kafa dinlemeyi bile özleyecektir.

Bir diğer anlamı ile asla yapmam diyerek büyük konuştuğu işleri yapmayı başlamaktır. Fal sahibi asıl şimdi yaşamaya başladığını kavrayarak, hayatından ”asla”  kelimesini çıkartma kararı alacaktır. Fincanın dip kısmında belirmesi fal sahibine minicik bir bebeğin müjdecisi olacaktır. Eğer kişi bekar ise bu minik ve tatlı bebek çok yakın gördüğü birisinden müjdelenir. Fincanın kulp kısmında belirmesi ise kişinin ilk duyduğu zaman çok sinirleneceği bir haber alması ile yorumlanır. Bu sinir daha sonra yerini sessizliğe bırakacak ve gelişmeleri seyreden fal sahibi yeni bilgiler edindikçe rahatlayacaktır. Fal sahibine sürekli istemediği kişiler hakkında bilgi veren birisini de haber verir. Birkaç kez uyarılmasına rağmen laf kalabalığı olsun diye herkes hakkında gerekli gereksiz bilgiyi bir oturuşta anlatan bu kişi fal sahibinin sert bir uyarısı ile kendine gelecektir. Tabakta belirmiş ise söylemediği bir laftan sorumlu tutulan fal sahibine dikkat çeker. Bu durum biraz can sıkıntısına sebep olsa bile kısa süre içerisinde lafı ortaya atan tarafından mert bir şekilde düzeltilecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git