Kahve Falında Duvar Görmek

Kahve Falında Duvar Görmek
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.709 kez okundu.

Kahve falında duvar görmek, genellikle resmi dairelerle olan bir takım işleri ifade etmektedir. Alacak verecek davası, boşanma davası ya da herhangi bir nedenden dolayı devlet dairelerine kişinin işinin düşmesi olarak birçok anlamı faldaki duvar figürüne yükleyebiliriz. Ancak fal fincanında görülen duvar, fincanın tüm kenarlarını kaplıyor ise bu görüntü fal sahibinin içinden çıkamadığı işleri ve de sabit fikirlerinin faldaki vuku bulmuş halidir. Bir nevi kişinin yıkamadığı tabuları olarak da ifade edilebilir. Fal sahibi, içe dönük ruh halinden kurtulmalı ve de yaşamındaki güzelliklerin farkına varmalıdır. Kendisini hayatın kötü ayrıntılarına takılmaktan kurtarmalı, kendi aydınlığını kendi yaratmalıdır.

Kahve Falında Duvar Görmek Ne Anlama Gelir?falda duvar görmek

Falda duvar görmek aynı zamanda, sağlam ve zinde bir yaşamın da simgesi olabilir. Eğer ki faldaki duvar, bir bitki ile etkileşim halinde görülüyor ise, mesela sarmaşıklara dolanmış bir duvar ise sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor demektir. Fal sahibi hasta ise, bu figür hastalıktan kurutuluşunun işareti niteliğindedir. Kahve falında görülen duvar, eğer ki iki insan silueti arasında oluşmuş ise, bu aile bireyleri, arkadaşlıklar, sevgili ya da eş ile aralarında oluşmuş ya da oluşacak olan ceviz kabuğunu doldurmayacak cinsten sıkıntıları ifade edebilmektedir. Kısa dönemli bir anlaşmazlığın gerçekleştiğine, ancak aşılamayacak bir sorun olmadığına işarettir.

Falda Duvar

Duvar görmek eğer harabe şeklinde ise, bu bir kurtuluşun rahata varışın simgesidir. Özellikle ekonomik olarak güçlü ve verimli bir döneme girilerek yapılan iş ve yatırımların meyvelerini yiyeceğiniz anlamına gelir. Kahve falında bayrak ile görülen duvar da resmi bir süreç sonunda mal, toprak ya da yüklü miktarda bir parayı kolaylıkla tahsil ederek, hak edilen kazanca kısa sürede sahip olunacağını ifade eder.

Kahve falında duvar görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda duvar görmenin anlamı ve duvar kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git