Kahve Falında Duvar Görmek

Kahve Falında Duvar Görmek
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.122 kez okundu.

Kahve falında duvar görmek, genellikle resmi dairelerle olan bir takım işleri ifade etmektedir. Alacak verecek davası, boşanma davası ya da herhangi bir nedenden dolayı devlet dairelerine kişinin işinin düşmesi olarak birçok anlamı yükleyebiliriz. Ancak fincanın tüm kenarlarını kaplıyor ise bu görüntü kişinin içinden çıkamadığı işleri ve de sabit fikirlerinin faldaki vuku bulmuş halidir. Bir nevi kişinin yıkamadığı tabuları olarak da ifade edilebilir. İçe dönük ruh halinden kurtulmalı ve de yaşamındaki güzelliklerin farkına varmalıdır. Kendisini hayatın kötü ayrıntılarına takılmaktan kurtarmalı, kendi aydınlığını kendi yaratmalıdır.

Aynı zamanda, sağlam ve zinde bir yaşamın da simgesi olabilir. Eğer ki bir bitki ile etkileşim halinde görülüyor ise, mesela sarmaşıklara dolanmış ise sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor demektir. Hasta ise, bu figür hastalıktan kurutuluşunun işareti niteliğindedir. Eğer ki iki insan silueti arasında oluşmuş ise, bu aile bireyleri, arkadaşlıklar, sevgili ya da eş ile aralarında oluşmuş ya da oluşacak olan ceviz kabuğunu doldurmayacak cinsten sıkıntıları ifade edebilmektedir. Kısa dönemli bir anlaşmazlığın gerçekleştiğine, ancak aşılamayacak bir sorun olmadığına işarettir. Eğer harabe şeklinde ise, bu bir kurtuluşun rahata varışın simgesidir. Özellikle ekonomik olarak güçlü ve verimli bir döneme girilerek yapılan iş ve yatırımların meyvelerini yiyeceğiniz anlamına gelir. Bayrak ile görülen ise resmi bir süreç sonunda mal, toprak ya da yüklü miktarda bir parayı kolaylıkla tahsil ederek, hak edilen kazanca kısa sürede sahip olunacağını ifade eder.

Küçüklüğünüzden beri hayal ettiğiniz ve çok istediğiniz dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Severek yapacağınız bir işe girerek kariyerinizde sağlam adımlarla yürüyebilirsiniz. İleride çok zengin olacak ve hayalini kurduğunuz rahat ve lüks yaşama sahip olacaksınız demektir. Mutlu olduğunuz anlarda aklınıza gelerek bir anda yüzünüzün asılmasına neden olan o kişiyi artık hayatınızdan çıkarmanın vakti gelmiş. Canınızı sıkmak isteyen kişilere prim vermemeli, acılarınızı ve üzüntülerinizi çok fazla dışa yansıtmamalısınız. Ayrıca fincanının dip kısmında belirmesi, hanede adını büyük başarılar ile duyuracak bir kişiliğe de dalalettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git