Kahve Falında Duvak Görmek

Kahve Falında Duvak Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.834 kez okundu.

Kahve falında duvak görmek fal sahibine sevdiği bir kişinin durumunu anlatır ve bu durumun farkında olmayan fal sahibi olanları öğrenince çok üzülecek demektir. Fakat üzülme nedeni arkadaşının başına kötü şeyler gelmesi değil dost bildiği insanın hayatındaki önemli gelişmeleri ve mutluluklarını ondan saklaması olacaktır. Kullanıldığını hisseden fal sahibi için en güzel çözüm kendini biraz geri çekmek ve olanları seyre başlamaktır.

Bir diğer yorumcuya göre gerçek anlamı ile yorumlanır ve evlilik çanları çalacak demektir. Biraz apar topar ve aceleye getirilmiş bu evlilik fal sahibini ürkütse bile nikahta keramet olduğu unutulmamalıdır. Eğer fal fincanının dip kısmında bir duvak sembolü belirmiş ise fal sahibi ailesinden birisinin gelin olduğuna şahit olacak demektir. Fakat fincanın ağız kısmında belirmiş ise çok sevilen bir arkadaşın aldığı evlilik kararını aşkınlık ile izlemek olarak yorumlanır. Eğer fincanın kulp kısmına yakın şekilde görülmüş ise bekar fal sahibinin alacağı bir evlenme teklifi üzerine şok olması ile yorumlanır. Bazı yorumculara göre haberlerin en kısmetli olanıdır. Bu haber bir aracı ile gelir ve heyecan verici gelişmeleri de beraberinde getirir. Eğer fal fincanında beliren duvak sembolü yarım şekilde belirmiş ise kişiyi bekleyen daha nice güzel sürprizler var demektir. Bir diğer yorumda ise eksik kalmış bir hikayenin diğer yarısını bulmak ile yorumlanır. Bu hikaye tamamlandığı zaman fal sahibi hayatının amacına bir adım daha yakınlaşmış demektir ve bundan sonra her şey çorap söküğü gibi ilerleyecektir. Hem heyecanlı hemde meraklı bir bekleyişi simgeler.

Kahve Falında Duvaklı Gelin Görmek

Hayatınızda size zarar veren bir takım eşyaların, olayların ya da insanların var olduğunu gösterir. Bu durumda hayatınızda oldukça büyük miktarda fazlalık var demektir. Bu fazlalıklar genelde hayatınıza anlamsızca aldığınız insanlar olabilir. Size zarar veren, arkanızdan konuşan ve sahip olduğunuz her şeyi kıskanan arkadaşlara sahipsiniz demektir. Ayrıca çalıştığınız ortamda sizin vazifeniz olmadığı halde çok fazla iş yükü altında bırakıldığınız ve buna artık bir dur demenin vaktinin geldiğini gösterir.

Son zamanlarda her konuda aşırıya kaçmaya başladığınızı da gösterir. Bu konu aşırı alışveriş yapmak ya da gereğinden fazla seyahat etmek olabileceği gibi, insanlarla ilişkilerinizde aşırı samimi ya da aşırı mesafeli olmak da olabilir. Ancak konu ne olursa olsun kendinize hakim olup her şeyi dozunda bırakmanız gerektiği anlamına gelir. Özellikle insan ilişkilerinde, her ne kadar kolay dostluk kuran biri olsanız da çok dikkatli davranmalı ve gereken mesafeyi doğru belirlemelisiniz.

Kahve Falında Siyah Duvak Görmek

Duyduğun bazı sıkıcı sözler kafanı karıştırıp, canını sıkmış gibi… Sevgilin ile arandaki mükemmel uyumu ve sevginizi kıskananlar, çok yakın etrafınızdaki kişiler. Söylenen laflara aldırış etmemeniz ve ilişkinizi biraz daha gözden uzakta yaşamanız, ikinize de iyi gelecek. Hayatın koşuşturmasından birbirinizi biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Sevgiline yapacağın hoş bir sürpriz, ilişkinize heyecan katacak.

Mutlu haberlerin geleceğini gösterir. Hayatınızda biri varsa bu kişi ile hayatlarınızı birleştirme kararı ya da bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Mutlu günler yaklaşmış olsa da geçmişte yaşadığınız acıları bir türlü unutamıyorsunuz ve bu durum arada bir gözlerinizin uzaklara dalıp girmesine neden oluyor. Her yönden hayatınızda olumlu değişimler ve gelişmeler yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. Sakin ve huzurlu yaşantınızı bozmak isteyen kişilere izin vermemelisiniz. Sırf sizin canınızı sıkmak için ortaya atılmış dedikodulara kulak asmamalı ve hayatınıza devam etmelisiniz. Çok sevdiğiniz birinin evlilik haberini duyarak sevinebilir ve mutluluklarına ortak olmak isteyebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git