Kahve Falında Durak Görmek

Kahve Falında Durak Görmek
29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.161 kez okundu.

Kahve falında durak görmek, çoğunlukla kaybedilip tekrardan bulunan eşyaya işaret etmekte. Kaybedeceğiniz bu eşya sizin için çok değerli olabilir. Ancak bu kayıp çok uzun sürmeyecek ve arayışlarınız neticesinde çok mutlu olacaksınız. Fincanda durak çıkması uzun zamandan beri iletişim halinde olmadığınız kişilerden alınan habere de işaret etmekte. Bu sembol aynı zamanda zenginlik, mal ve mülk kazancı olarak da yorumlanır. Fal sahibi işlerinde daha temkinli davranarak arzu ettiği maddi kazanca sahip olacak. Bu sembol ile diğer önemli bir yorum ise kararsız bir karakterinizin olduğuna işaret eder. Ancak bu özelliğiniz işlerinizde doğru kararlar almanızı sağlayarak sıkıntılarınızın sonlanmasını sağlayacak ve bu dönem boyunca feraha kavuşacaksınız. Hayatınızdaki endişe ve korkuların sonlanacağına delalet eder durak sembolü.

Bu sembolün fincan veya tabaktaki konumuna bağlı olarak pek çok şekilde yorumlar fal yorumcusu. Bu sembol genel olarak fal baktıran kişinin güvenilir ve dürüst bir kişiliğinin olduğunu ifade eder. Çevresinde bulunan ve zor durumda kalan kişilere yapacağınız yardıma delalet etmekte. Bu sayede pek çok kişi tarafından takdir edileceksiniz. Yeni başlayacağınız işinizde çok başarılı olacak ve bol kazançlı bir sürece gireceksiniz. Yakın zamanda elinize yüklüce para girecek.

Yaşadığın kötü günler son bulma aşamasında, bu günlerin bitmesine sadece bir adım kalmış, az daha sabır.Sakin, duygusal ve romantik bir döneme giriyorsun.Bu dönemde aklını başından alacak güzellikte bir aşk hayatında olacak. Bu aşk sayesinde monoton hayatın macera dolu bir hayata dönecek.İş hayatında elde edeceğin başarı herkes tarafından takdir görmeni sağlayacak.

Kahve Falında Otobüs Durağı Görmek

Büyük beklentilerinizin olduğunu ve bu beklentilerinizin uzunca bir zamandan sonra gerçekleşeceğini ifade eder. Bu beklenti maddi bir beklenti olmamakla birlikte yıllardır hasreti çekilen kişiye yönelik olan bir beklentidir. Bir kaza ya da kayıp olayı sonucu kontrolsüz olarak gelişen bir ayrılık yaşanmış ve yıllardır büyük özlem çekilmektedir. Eninde sonunda büyük bir kavuşma yaşanacak ancak bunun için daha çok vakit bulunmaktadır. Bir kalabalık ile görülüyor ise eğlenceli bir tura katılacağınızı ifade eder. Şimdiden hazırlanmakta fayda var. Bu sezon eğlenceye ve de adrenaline doyacak gibi görünüyorsunuz.

Kimi zaman büyük sıkıntıya ve kazanç kaybına da yorumlanabilmektedir. Aynı zamanda devlet dairesinde bir takım işler ile meşgul olunacağı anlamına gelir. Yıllardır süren bir dava büyük uğraşlar sonucunda nihayete erecek ancak dava süreci boyunca maddi açıdan ciddi kaygılara sebep olacaktır. Ekonomik olarak toparlanmanız bir hayli zaman alacağından aile bireyleri arasında geçimsizliğe ve huzursuzluğa neden olabilir. Bahsedilen dava, bir boşanma davası, aklanma ya da veraset davası olarak değerlendirilebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git