Kahve Falında Dumanı Tüten Ev

Kahve Falında Dumanı Tüten Ev
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.201 kez okundu.

Kahve falında dumanı tüten ev görmek evlilik ile yorumlanır. Bekar bir kimsenin falında çıkan dumanı tüten ev simgesi evlilik demektir. Fal sahibi yakın bir zamanda bir evlilik teklifi alacak ve bu teklifi kabul ederek evliliğe doğru ilerleyecektir. Bu evlilik hayırlı ve bereketli bir evlilik olacaktır. Her iki tarafında hanesine huzur getirecek bir izdivaç olacak.

Kahve Falında Dumanı Tüten Ev Görmek Ne Anlama Gelir?falda dumanı tüten ev görmek

Falda dumanı tüten ev görmek bitecek bir dargınlığın işaretidir. Falında dumanı tüten ev çıkmış bir kimse uzun zamandır yaşadığı bir kırgınlığının sonunda yakın zamanda barışma olacağını bu barışmanın hem kendisine hem de çevresindeki insanlara huzur vereceği ile yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise falında dumanı tüten bir ev haneye katılacak biri olarak yorumlanır bu genellikle bir bebek olarak yorumlanmaktadır. Ama bazı durumlarda hane halkından birinin evliliği ile eve yeni birinin gelmesi olarak da yorumlanır.

Kahve falında dumanı tüten ev görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda dumanı tüten ev görmenin anlamı ve dumanı tüten ev kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git