Kahve Falında Düğün Görmek

Kahve Falında Düğün Görmek
28 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.814 kez okundu.

Kahve falında düğün görmek, genellikle şansınızın bu ara sizden yana olacağına yorumlanır. Düğün yeri olarak yorumlanan şeklin kalabalıklığı bu oranı arttırmaktadır. Kısmet ve özel hayattan ziyade eğitim ve iş hayatınızı, yani parasal durumunuzu yakından ilgilendirir. Şöhret kazanmak şu sıralar sizin için o kadar da zor değil. Sadece fırsatları değerlendirmeyi bilmeniz ve gelecek hesaplarınızdan asla vazgeçmemeniz gerekiyor. Özellikle erkekler, yatırımlarını daha yakından takip etmeli, ev, arsa gibi taşınmaz mallarını mümkün olduğunca arttırmalıdır. Zira şu sıralar dokunduğunuz altın olabilir. Bu dönemde dostlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İmkânlarınızın arttığını, yükseldiğinizi gören insanlar, bu durumdan nasiplerini almak adına ellerinden geleni artlarına koymayacaklar. Kötü gün dostlarınızı, iyi gün alkışçıları için harcamayın.

Eğer damat yoksa bazı aksaklıklara gebe olabilir. Özellikle manevi açıdan daralmalar, ağır depresyon, yalnızlık ve anlaşılamadığınız hissi sizi saracaktır. Ruhunuzu sıkıntılardan arındırmak adına maneviyata yönelmeli, bu dünyada kesinlikle yalnız olmadığınızı unutmamalısınız. Uzak akrabalardan gelen miras haberleri, sizi biraz uğraştıracak. Yine de takipte kalın ve vekâlet konusunda temkinli davranın. İyi değerlendirmelerle sıkıntıları kazanca çevirmeniz tamamen sizin elinizde. Tek yapmanız gereken soğukkanlılığınızı ve araştırmacı ruhunuzu düzenli olarak beslemek olacak. Tüm ahalinin öbek öbek yerleşmeleri, dedikoduyu işaret etse de bu sizi korkutmamalı. En fazla arkanızdan bol bol konuşup günahlarınızı azaltırlar. Siz bunlara kafa yormak için fazla özelsiniz. Yeteneklerinizin ve potansiyelinizin artık farkına varmalısınız, Maalesef zaman bizleri beklemiyor. Kararlarınızı ve çevrenizi çabuk belirlemelisiniz. Ayrıca bu aralar kas ağrısı gibi hafif bir kırgınlık geçirebilirsiniz, bol bol enerji verici besinler tüketin ve kendinizle mümkün olduğunca barışık olun. Stres sizi hasta edebilir.

Kahve Falında Çeyiz Görmek

Sağlığa, mutluluğa, evliliğe ve yeni aşka dalalettir. Falda ki çeyiz görüntüsü, en hayırlı yorumlanacak simgelerden bir tanesidir. Güzel ve mutlu bir hayata, sağlıklı ve uzun bir ömre yorumlanır. Evli iseniz, evinize yeni eşyalar alacağınızın bir habercidir. Evli değil iseniz, hoşlandığınız kişiden aşk dolu itiraflar alacağınızın habercisidir. Yakın bir zamanda büyük bir mutluluk sizi bekliyor… Evlilik teklifi alabilirsiniz yada bir yakınınızdan çok mutlu olacağınız bir haber alabilirsiniz. Ailenizden sağlık sorunları yaşayan birisi var ise, sağlığında olumlu gelişmeleri öğrenip çok mutlu olabilirsiniz. Ayrıca falda çeyiz görünmesi, evleneceğiniz kişinin sizin için çok hayırlı olacağına ve çok mutlu bir evlilik geçireceğinizin habercidir.

Yeni bir düzene yeni bir hayata işarettir. Eğer memur iseniz, tayininiz çıkabilir yeniden bir düzen kurmak zorunda kalabilirsiniz. Öğrenci iseniz, evinizden uzak bir yeri kazanabilir ve yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Memleketinizden uzak bir yerden kısmetiniz olabilir ve evlenip evinizden uzak bir yerde evlilik hayatınızı geçirebilirsiniz.

En kısa zamanda hayırlı bir kısmet seni bulacak. İlgi duyduğun kişi sana karşıda hisleri bulunmaktadır. Yakında sana hislerini açacaktır. Düşünmeden adımlar atıyorsun. Bu seni üzebilir. Sağlığın ile ilgili sıkıntı çekeceksin. En kısa zamanda iyileşeceksin. İş hayatında yüksek kademeye geleceksin. Maddi bolluğa kavuşacaksın.

Kahve Falında Nişanlık Görmek

Bekarlar için kısa bir süre sonra biri ile tanışarak bu kişi ile evlenmek isteyeceğinize evli iseniz bir yakınınızın cemiyetine gideceğinize yorumlanabilir. Kabarık ve tarlatanlı şekilde ise zorluktan sonra yaşanılan feraha işaret eder. Bu kısa süreli bir rahatlama olup sıkıntılı dönemlere bir daha düşmemek için paranızın kıymetini bilip ona göre harcamalar yapmanızda fayda olacağı şeklinde yorumlanır. Açık renk ve sade ise mütevazi bir kişiliğiniz olduğu ve bu yüzden çevrenizde çok sevilen birisiniz. Çok çalışkan olduğunuz için azimli ve hak ettiğiniz yere ağır adımlarla ilerleyerek geleceğiniz ama yere sağlam bastığınız için zor günleri geride bırakıp iyi bir hayatınızın olacaktır.

Eğer fincanda alt kısımlarda ise evlenmeyi düşündüğünüz kişi ile bir müddet daha beklemek zorunda kalacağınız ama niyetine girdiğiniz için yakın bir zamanda bu isteğinizin gerçek olacağının göstergesidir. Alt kısımda olması kafanızda dileğinizin daha olgunlaşmadığını, zamana ihtiyacı olduğunu, engeller teşkil ettiğini bir şekilde ifade eder. Koyu renkte olması bu nişanın pek istenmediğinin ama sizin talebinizle gerçekleşeceğinin bu yüzden canınızın biraz sıkılacağının göstergesidir.

Anlamsız bir hafta geçirmekten şikayetçisiniz ve hayatınıza biraz heyecan dahil olsun istiyorsunuz. Kız arkadaşınız ile aniden yolları ayırma kararı almak size hiç iyi gelmemişe benziyor. Son bir çaba ile kendinizi affettirmeye uğraşacaksınız. Alacağınız cevap kesinlikle evet olacak bu yüzden elinizi çabuk tutun. Bazen kendinizi çok yorgun hissediyor ve işleri sürekli ihmal ediyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git