Kahve Falında Düğüm Görmek

Kahve Falında Düğüm Görmek
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.499 kez okundu.

Kahve falında düğüm görmek fal sahibinin hayal dünyası ile gerçeği karıştıran bir ruh halinde tıkanıp kalması ile yorumlanır. Bu gidişat elindeki fırsatları değerlendirmesine engel olacağı için derhal kendine gelmesi konusunda uyarılmalıdır. Fincanın dip kısmında beliren düğüm sembolü fal sahibinin çok kısa zamanda düşüncelerini toplayacağını ve gerçek hayata geri döneceğini işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre ise fincanın dip kısmındaki düğüm sembolü iş hayatının kötü gitmesi için yapılmış bir büyünün habercisidir. Haset insanlar tarafından yapılan bu büyü bol dua ve inanç ile çözümlenecek, ayrıca yapanın da ayağına dolaşacaktır.

Bir diğer anlam ile gevşek ağızlı insanlara verilen sırların birer birer ortaya dökülmesi ve işlerin biraz karışması anlamına gelir. Eğer fal sahibinin pasif bir insan olduğunu ve tüm haksızlıkları kabul edip oturacağını düşünen varsa çok yanılıyor çünkü bu gevşekliğin hesabını tek tek soracak ve herkesin dilini dibine sokup haddini bildirmeyi başaracaktır. Hatta bu durum fal sahibinin ekmeğine yağ bile sürecek ve uzun zamandır hesaplaşmak istediği birtakım düşüncesiz insanlar ile hesaplaşma fırsatı bulacaktır. Fal fincanının kulp kısmına denk gelmiş ise çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Fal sahibinin medeni durumuna da bağlı olan bu yorumlar düğüm sembolünün büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Eğer fal sahibi evli ise kendi ailesi ve eşi arasında kalan fal sahibi olayı en az hasarla atlatabilmek için biraz yalan söylemek zorunda kalabilir fakat bu herkes için en iyi yol olacaktır. Bekar bir fal sahibi için ise karar verilemeyen özel ilişkiler ile yorumlanır. Nasıl bir ilişki istediğine ve karşısındaki insanın hangi özelliklerini kabullenip hangilerini eleştirmesi gerektiğine karar veremeyen fal sahibi, bilinçli bir büyüğünden yardım alınca ferahlayacaktır. Eğer tabakta belirmiş ise geleceğinden aşırı şekilde endişe duyan fal sahibi ile yorumlanır fakat bu endişe gereksizdir.

Kahve Falında Düğümlü İp Görmek

Fal sahibinin her işinin yavaş ama emin adımlar ile ilerleyeceği bir süreci işaret eder. Önemli olan bu süre zarfında asla pes etmemek ve ümitsizliğe kapılmamaktır. Çünkü fal sahibi karakter olarak aceleci bir insan olabilir ve bu yavaşlık canını sıkabilir. Sadece bu sebepten bile vazgeçmek isteyeceği konular olacaktır fakat asla pes etmemelidir. Karışık görünen her şeyin aslında çok basit olduğunu ama biraz zamana ihtiyaç olduğunu simgeler.

Bir diğer anlamı ile hemen her şeye darılan, narin ve zayıf karakterli bir arkadaş ile yorumlanır. Fal sahibi karşısındaki insanın karakterini çözmek için biraz zorlanacaktır fakat sonunda o insanın neden bu kadar kırılgan olduğunu çözecek ve onu kaybetmemek adına daha ılımlı adımlar atacaktır. Çünkü her ne olursa olsun o kişinin varlığı fal sahibine iyi gelmektedir. Eğer fal fincanının ağız kısmında belirmiş büyük bir düğümlü ip sembolü var ise en kısa sürede çözümlenmeyi bekleyen bazı sorunların varlığına dalalettir. Bu sorunların birikmesi biraz tehlikeli olacağı için fal sahibi elini çabuk tutacak ve zor günleri arkasında bırakacaktır. Fal sahibinin sürekli şikayet edip durduğu bir konu hakkında olumlu gelişmeler yaşanacağını da işaret etmektedir. Eğer fal tabağının kenarında belirmiş ise bu gelişmelerin biraz daha olgunlaşması gerektiğini anlatır fakat fincanda belirmiş ise bu süre daha kısa tutulur. Fal tabağının ortasında belirmiş ise fal sahibinin gizli bir ilişkiye başlayacağını ve bu gereksiz gizliliğin aslında tehlikeli olabileceğini işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git