Kahve Falında Dört Yapraklı Yonca Görmek

Kahve Falında Dört Yapraklı Yonca Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.900 kez okundu.

Kahve falında dört yapraklı yonca görmek, genel inanışa bağlı olarak şanslı günlerin yaşandığına veya yaklaştığına işaret etmektedir. Genel çerçevede kötü anlam teşkil etmediği için çok fazla yorumlanma alanı bulamamıştır ancak bu yazıda genel bir çerçeve verilmeye çalışılacaktır.

Kişiye ve kişinin ailesindeki insanlara şans ve bolluk geleceğini, yaşadığı dönemi sabırla atlatırsa ileride daha şansla ve mutlulukla yaşayacağına işaret eder. Yapraklarının şekli burada önem teşkil etmektedir. Yaprakların zarar görmüş olması şansınızın istediğiniz yönde ilerlemeyeceğine ya da başka bir etmen tarafından zarara uğratılmak suretiyle engelleneceğine işaret etmektedir. Bir veya iki tanesinin içinin boş olması da yine aynı şekilde şansınızın mükemmel olmayacağı anlamına gelir. Bu konuda yorum tamamen yorumcuya kalmaktadır. Bulunduğu yer ile de ayrı bir önem teşkil etmektedir çünkü güzel bahçeli gibi bir alanda tam olarak görülürse şansa yorulur ancak kökünden koparılmış ise maalesef iyi anlam teşkil etmemektedir çünkü elde olan şansı da kaçırılacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca boynu bükük olarak görülen ise şansınızın kötüye gideceğine delalet eder. kişinin gelirlerinde istikrara, huzurunda artmaya ve başarısının katlanmasına işaret eder.

Aileden birisi ile bir tartışma yasayacaksınız. Bu durum tatlıya çabuk bağlanacaktır. Maddi sıkıntılar çekeceksiniz. Bunalacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile kararlı adımlar atmaya devam edeceksiniz. Yakın arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bu olay sizi çok üzecektir. Bu da size herkese çabuk güvenmemeniz gerektiğini gösteriyor.

İlişki hayatınızda şimdiye kadar hiç yaşamadığınız ve hatta beklemediğiniz gelişmeler yaşayarak mutlu olacağınız anlamını taşır. Siz bunu şans olarak da nitelendirebilirsiniz fakat karakterinizin rolü her şeyin iyiye ve güzele gitmesi konusunda asla inkar edilemez. Kötü alışkanlıkları olmayan sevimli ve hoşsohbet bir insan olmanız zaten etrafınızdaki insanları fazlasıyla etkiliyor. Ayrıca ne istediğinizi biliyor olmanız, yani kararlı tavırlarınız karşı cinsin daha çok dikkatini çekiyor. Bu yüzden de istediklerinizi elde ederken çok fazla zorlanmıyorsunuz. Hatta sevgiliniz bazen sizi sırf bu yüzden bile kıskanabiliyor.

İstediğiniz bir şeyin çok kısa sürede gerçekleşerek sizi bile şaşırtacağına dalalettir. Son zamanlarda sık sık aklınıza takılan ve sizde inanılmaz bir mutluluk hissi oluşturan bu hayalin gerçek olmasıyla neredeyse tüm hayatınız değişecek. Herkese ve her şeye pozitif bakan çok mesut bir insan olup çıkacaksınız. Sizdeki bu değişimi fark edenler meraktan çatlasa bile bu gelişmeyi çok fazla kişi ile paylaşmamanızda fayda var. Yıldızınız düşük olduğu için çabuk nazara geliyor ve hemen ters düşüyorsunuz. Bu aralar maddi sıkıntılar bile umurunuzda olmayacağı için harcamalarınıza da dikkat edin.

Şansın senden yana olacağı günler seni bekliyor, biraz sabırlı ol. Bu dönemde yaşadığın tüm sıkıntılar bir anda yok olacak ve bütün dileklerin gerçekleşecek. Kısa zaman diliminde gerçekleştireceğin bir başarı hanede büyük sevinç yaşanmasına neden olacak. Bu başarının vermiş olduğu mutluluğu sevgilinle vereceğin evlenme kararı devam ettirecek.Çifte mutluluk bir anda gerçekleşecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git