Kahve Falında Dört Nokta Görmek

Kahve Falında Dört Nokta Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.230 kez okundu.

Kahve falında dört nokta görmek, uzun süre önce borç verdiğiniz ve bir türlü geri alamadığınız bir yakınınızdan paranızı geri alacağınızı gösterir. Uzun uğraşlar ve çabalar sonunda fal sahibi ihtiyacı olan paraya kavuşacak demektir.

Kahve Falında Dört Nokta Görmek Ne Anlama Gelir?falda 4 nokta görmek

Falda dört nokta görmek aynı zamanda borç verdiğiniz kişi ile aranızı bozarak değil, tatlı dil ile ve gönüllülük esasında gerçekleşecek olan helalleşme demektir. Bunun yanında falda dört nokta görmek uzun süredir görüşemediğiniz dostlarınızdan biri ile hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşacaksınız demektir. Kahve falında dört nokta görmek, maddi durumunuzda meydana gelecek olan iyileşmenin habercisidir. Alamadığınız bir paranız var ise, en yakın zamanda elinize ulaşacak rahata ereceksiniz demektir. Bununla birlikte eğer borçlarınız var ise, bir dostunuzun yardımı ile borçlarınızdan kurtulup refaha ereceğinizin işaretidir.

Falda Dört Nokta

Dört nokta görmek bazı durumlarda uyarı niteliği de taşıyabilir. Mesela, maddi açıdan rahatladığınız dönemde kazançlarınızı geleceğe yönelik yatırımlar haline getirmelisiniz yoksa yine aynı sıkıntıları yaşayabilirsiniz şeklinde yorum yapılabilir. Bunun yanı sıra uzun süredir haber alamadığınız veya görüşemediğiniz bir dostunuz var ise, faldaki dört nokta en kısa sürede hiç beklemediğiniz bir şekilde bu dostlarınızdan birisi ile karşılaşacağınızı gösterir. Bir kez karşılaştıktan sonra arayı soğuk tutmamakta, muhabbeti koparmamakta fayda var! Bazı durumlarda fincanda dört nokta görmek gözyaşı olarak da yorumlanır. Ancak bu gözyaşının mutluluk ya da üzüntü kaynaklı olması çevresinde beliren şekiller ile netliğe kavuşur. Örneğin, dört nokta simgesinin yakınlarında bir mektup var ise, uzun süredir haber alamadığınız bir yakınınızdan haber alacağınızı ve dolayısı ile mutluluk gözyaşı dökeceğinizi gösterir. Bunun aksine dört noktanın yanında bir baykuş ya da akbaba simgesi var ise, bu hastalık veya ölüm sebebi ile üzülüp, gözyaşı dökeceğinizin göstergesidir. Unutmayın! Kahve falı bakılırken yalnız tek bir simgeden değil, beliren simgeler arasındaki ilişkiden yola çıkılmalıdır.

Kahve falında dört nokta görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda dört nokta görmenin anlamı ve dört nokta kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git