Dört Nala Koşan At

Dört Nala Koşan At
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.920 kez okundu.

Kahve falında dört nala koşan at görmek, güzel bir izdivaç yapılacağına yorumlanır. Kişi bekar ise eğer çok içinin ısınacağı, kendisine ve ailesine çok değer verecek, eşini her şeyin üstünde tutacak, bir dediğini iki etmeyecek, ömrü boyunca rahat, huzurlu, mutlu, bolluk, bereket içinde yaşatacak çok yakışıklı, görkemli, heybetli, çalışkan, ekmeğini taştan çıkaran biri ile tanışacak çok kısa süre içinde ve her iki taraf da birbirine ilk görüşte aşık olup, evlenmeye kara verecekler.falda dört nala koşan at görmek

Falda dört nala koşan at görmek, evlilik döneminde aileler arasında çıkabilecek birkaç ufak tefek sıkıntı haricinde hiçbir sıkıntı yaşanmayacağı anlamına da gelir. Bu döneme oldukça dikkat edilmeli, aileler arasındaki huzur, denge, korunmaya çalışılmalıdır hem gelin hem damat adayı tarafından. Bu evliliğiniz istemeyen, çekemeyen birkaç akrabanız olacak ve bunların şerrinden, kem gözlerinde okuyacağınız ve size edilen dualar sayesinde zarar görecek ve korunacaksınız. İlerideki hayatınızın mutlu geçmesi ve ilişkinizin sağlığı için her iki tarafın da geçmişinden vazgeçmesi, dünü kovması şarttır. Helal yoldan, çalışılarak kazanılacak bol miktarda paraya da yorumlanır aynı zamanda. Kişi ömrü boyunca akıttığı terlerin, uykusuz gecelerin, saatlerce ayakta bekleyerek geçirdiği günlerin hakkını bu dönemde yavaş yavaş almaya başlayacak, 4 vakte kadar ( gün, ay, yıl) bu falda görülen çok büyük ihtimalle 4 ay, bu para akışı hızlanacak ve büyük bir servet edinmeye kadar gidecektir. Sonrası huzur, mutluluk dolu günler olacaktır elbette.

İş ile ilgili konularda diğer insanlarla olan açıklarını kapatmak için büyük bir hızla harekete geçmesi olarak yorumlanır. Gerek genel kültür gerekse iş tecrübesi olarak arkadaşlarından biraz geri sayılan fal sahibi bunu fark ettiği anda geleceği adına endişeye düşerek açığı kapatma çabalarına başlar. Yüksek bir egoya sahip olması ve çalışkan yapısı sayesinde motivasyonu hiç düşmez ve kısa sürede de amacına ulaşır. Etrafındaki herkesin takdirini kazanan bu davranışı ile zaten patronlarının gözüne de çabucak girecektir. Sürekli üreten ve yeniliklere açık bir insan olması da daha sonraki dönemlerde fazlası ile işine yarayacaktır.

Sevdiğine kavuşmak için gösterilen çabanın da habercisidir. Sevdiğinizle aranızda mesafeler olması ve evlilik lafının hiç gündemde olmaması canınızı sıkıyor olabilir. Sizin kendinize olan güveniniz bu konuda mutlu sonu asla size getirmeyecektir. Geciken neticeler karşı tarafı biraz üzeceği ve kararsız kalmasına yol açacağı için evlilik hayalleriniz bir anda suya düşebilir. Karşı taraf size fikirlerinden bahsettiği anda sizden umudunu kesmeye başladığını anlayacak ve bir anda harekete geçeceksiniz. Beklenmedik bu atılım karşısında da sevdiğinizi hem şaşırtacak hem de kendinize biraz daha bağlamış olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git