Kahve Falında Dört Nala Koşan At Görmek

Kahve Falında Dört Nala Koşan At Görmek
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.853 kez okundu.

Kahve falında dört nala koşan at görmek, güzel bir izdivaç yapılacağına yorumlanır. Fal sahibi kişi bekar ise eğer çok içinin ısınacağı, kendisine ve ailesine çok değer verecek, eşini her şeyin üstünde tutacak, bir dediğini iki etmeyecek, ömrü boyunca rahat, huzurlu, mutlu, bolluk, bereket içinde yaşatacak çok yakışıklı, görkemli, heybetli, çalışkan, ekmeğini taştan çıkaran biri ile tanışacak çok kısa süre içinde ve her iki taraf da birbirine ilk görüşte aşık olup, evlenmeye kara verecekler.

Kahve Falında Dört Nala Koşan At Görmek Ne Anlama Gelir?falda dört nala koşan at görmek

Falda dört nala koşan at görmek evlilik döneminde aileler arasında çıkabilecek birkaç ufak tefek sıkıntı haricinde hiçbir sıkıntı yaşanmayacağı anlamına da gelir. Bu döneme oldukça dikkat edilmeli, aileler arasındaki huzur, denge, korunmaya çalışılmalıdır hem gelin hem damat adayı tarafından. Bu evliliğiniz istemeyen, çekemeyen birkaç akrabanız olacak ve bunların şerrinden, kem gözlerinde okuyacağınız ve size edilen dualar sayesinde zarar görecek ve korunacaksınız. İlerideki hayatınızın mutlu geçmesi ve ilişkinizin sağlığı için her iki tarafın da geçmişinden vazgeçmesi, dünü kovması şarttır.

Falda Dört Nala Koşan At

Dört nala koşan at görmek, helal yoldan, çalışılarak kazanılacak bol miktarda paraya da yorumlanır aynı zamanda. Falında dört nala koşan at görülen kişi ömrü boyunca akıttığı terlerin, uykusuz gecelerin, saatlerce ayakta bekleyerek geçirdiği günlerin hakkını bu dönemde yavaş yavaş almaya başlayacak, 4 vakte kadar, bu dört vakit 4 gün, 4 ay, 4 yıl olabilir bu falda görülen çok büyük ihtimalle 4 ay, bu para akışı hızlanacak ve büyük bir servet edinmeye kadar gidecektir. Sonrası huzur, mutluluk dolu günler olacaktır elbette.

Kahve falında dört nala koşan at görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda dört nala koşan at görmenin anlamı ve dört nala koşan at kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git