Kahve Falında Dört Köşeli Yıldız Görmek

Kahve Falında Dört Köşeli Yıldız Görmek
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.182 kez okundu.

Kahve falında dört köşeli yıldız görmek, kişinin hanesine tez zamanda bolluk ve bereketin geleceği anlamına gelir. Fal fincanında görülen dört köşeli yıldız da dört yapraklı yonca gibi huzuru bereketi ve şansı temsil eder.

Kahve Falında Dört Köşeli Yıldız Görmek Ne Anlama Gelir?falda dört köşeli yıldız görmek

Falda dört köşeli yıldız görmek fal sahibinin içinde bulunduğu zor bir durumdan kurtulmak için uzun zamandır çabaladığını ve artık sonuca ulaşmak üzere olduğunu gösterir. Bu çabaların sonunda ferahlığa erilir.
Kahve falında dört köşeli yıldız görmek son zamanlar da daha doğru kararlar almaya başladığınızı ve bundan sonrasında da hayatınızda ki kararları alırken sizi zora düşürmeyecek akılcı çözümlere yöneleceğinizi gösterir. Falda dört köşeli yıldız görmek hane içerisine gelecek bir bolluğun habercisidir. Bu bolluk ve bereket haneden birinin iş değiştirmesi ile gelecek ve herkesi rahata erdirecek. Kahve falında fincanın dibinde ortada parlayan bir dört köşeli yıldız görülürse bu hayatınızda çok büyük bir başarıya imza atacağınıza ve bu başarı sonrasında etrafınızda ki herkesin ilgi odağı olacağınıza yorumlanır.

Falda Dört Köşeli Yıldız

Dört köşeli yıldız görmek etrafındaki sembollere göre de yorumlanır. Eğer bu dört köşeli yıldızın etrafında başka küçük yıldızlarda varsa bu da bu başarısında ona destek olan kişiler olduğu anlamına gelir. Kaç yıldız var ise o kadar destekçisi var demektir. Kahve falında dört köşeli yıldız bazen aşkla da yorumlanır. Genellikle fincanda çıkan diğer şekillere de bakılarak aşktan söz edilir. Eğer aşkı işaret eden başka bir sembol daha yoksa anlamı yalnızca bolluk, bereket ve başarıdır.

Kahve falında dört köşeli yıldız görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda dört köşeli yıldız görmenin anlamı ve dört köşeli yıldız kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git