Dört Ayaklı Hayvan

Dört Ayaklı Hayvan
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.556 kez okundu.

Kahve falında dört ayaklı hayvan görmek, çeşitli anlamlara gelebilmektedir. Fal yorumlaması kişi için gönül rahatlanması olarak bilinir. Özellikle bayanlar genelde kahve içtikten sonra kahve fincanını ters döndürmeden olmazsa olmazlardandır. Var olan sıkıntıların fazla büyütüldüğü anlamına gelmektedir. Yaşanılan olan sıkıntıların çok düşünülmemesi gerektiğini, bu sorunlar üzerine fazla kafa yorulmaması gerektiği belirtilir.

Hanenizde bazı özel misafirler ağırlayacağınıza ve bu misafirlerin farklı bir bereket ile kapınızı aralayacağına dalalettir. Nişan yada söz gibi özel bir durum için size kalan bu insanlar maddi, manevi yük olmaktan hoşlanmadıkları için size asla yük olmadıkları gibi hiç beklemediğiniz sürprizler yaparak destek bile olacaklardır. Aralarından birkaçı ile gireceğiniz derin muhabbetler ise güzel bilgiler öğrenmenize yarayacaktır. Ayrıca fincanın dip kısmında belirmesi çok hareketli bir hafta geçirmenize işarettir. Ayaklarınıza kara sular inmesine sebep olan bu hafta oldukça eğlenceli geçecektir.

Ayağınıza dolanan birtakım kötü niyetli insanların varlığına da işaret eder. Özellikle de sizin neşeli ruh halinize ve başarılarınıza tahammül edemeyen insanları vurgular. Bu karakterde insanlardan elinizden geldiği kadar uzak durmaya çalışsanız bile iş yaşantısında ister istemez birlikte olacağınız için ufak tefek zararlar görmeniz kaçınılmaz olacak. Eğer fincandaki ayaklar küçük ise size verilen rahatsızlığı asla önemsemeyerek onları çileden çıkartacağınız anlamına gelir.

Kendinize olan güveniniz bu aralar dorukta. Böyle olmaya devam ederse daha çok işler başaracaksınız. Evliliğinizin bitmiş olması artık sizi üzmek yerine hayata bakış açınızı değiştiriyor. Yeni insanlara şans verirken artık önyargısız davranıyorsunuz. Enerjik yapınız etrafınızdakilerin çok hoşuna gidiyor. Vücudunuzdaki kusurlara takılmaktan vazgeçin. Çünkü onlar sizi siz yapıyor. Pozitif insanlarla olan ilişkilerinizi artırın.

falda dört ayaklı hayvan görmek

Falda dört ayaklı hayvan görmek, bir nevi var olan bir hesabın kahve baktıran için olumlu bir şekilde çözüm bulacağı olarak ifade edilir. Ayrıca aşk hayatına dair iyi şeylerin olacağı olarak da bilinir. Aşk hayatında karşı cinsle bir yakınlaşma olacağı, hem mutluluk hem de evlilik hakkında da iyi şeyler olacağı işaret edilir. Ayrıca dost ve düşmanı birbirinden ayırma konusunda yeterli bir bilgiye ulaşılacağı ayrıca düşmanını iyi tanıyacağınız anlamında da bulunur. Bazı büyük baş hayvanlar belli manalara tabi tutulur. Örneğin at murat olarak tabir tutulur. Deve ise zenginlik ve bolluk olarak bilinir. Yılan düşman olarak bilinir, tavus kuşu kısmet ve tavşan ise mutluluk olarak değerlendirilir. Balık kısmet, kuş misafir, temizlik olarak bilinir. Ayrıca sizi üzen bir durumdan kurtulacağınız anlamına da gelir. Kahve falı yorumlamasında hayvanlar birçok mana ifade ederler. Ayrıca çevrede size kötü gözle bakan insanlardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git