Kahve Falında Dönme Dolap Görmek

Kahve Falında Dönme Dolap Görmek
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.677 kez okundu.

Kahve falında dönme dolap görmek hilekar kişi ile tabir olunur. Eğer fal fincanında dönme dolap çıkmışsa bu arkanızdan iş çeviren biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi sizin yüzünüze gülen sürekli iyiliğinizi istiyormuş sürekli yanınızdaymış gibi görünen biri olmasına karşın aslında sadece çıkarlarına göre taraf değiştiren biridir.

Kahve Falında Dönme Dolap Görmek Ne Anlama Gelir?falda dönme dolap görmek

Falda dönme dolap görmek iki yüzlü bir kimseye işarettir. Bu kimse ki kendi menfaatleri için bugün dost olduğu ile yarın düşman, bugün düşman olduğu ile yarın dost olabilir. Bu tür kişilere dikkat etmek gerekir. Dönme dolap hayatınızın içinde böyle bir insan olduğu anlamına gelir. Bu kişi en yakın zamanda gerçek yüzünü gösterecek ve size arkasını dönecektir. Daha sonra yeniden kapınıza gelip sizin yüzünüze gülerse kesinlikle affetmemeniz gerekir. Bu tip insanlar değişmezler ve her defasında size zarar verirler. Aynı zamanda dönme dolap görmek eğlence ile de yorumlanır. Bir grup içerisinde bir organizasyonda güzel vakit geçirileceği söylenir. Dönme dolap kimin falında çıkarsa o kişi yakın zamana çok mutlu olacağı bir eğlence ortamına girecek ve orada bütün dertlerinden sıkıntılarından kurtulacaktır. Zaman içerisinde de var olan sıkıntılarını atıp refaha kavuşacağı da söylenebilir.

Falda Dönme Dolap

Dönme dolap görmek bazı fal yorumcularına göre ise para olarak yorumlanır. Eğer dönme dolap tabağınızda çıkmışsa bu yakın zamanda güzel bir para elinize geçeceği anlamına gelir. Bu para daha önce yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığı olarak yada birisi için yapacağınız bir işin sonrasında size verilecek demektir.

Kahve falında dönme dolap görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda dönme dolap görmenin anlamı ve dönme dolap kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git