Kahve Falında Dönme Dolap Görmek

Kahve Falında Dönme Dolap Görmek
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.020 kez okundu.

Kahve falında dönme dolap görmek, hilekar kişi ile tabir olunur. Arkanızdan iş çeviren biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi sizin yüzünüze gülen sürekli iyiliğinizi istiyormuş sürekli yanınızdaymış gibi görünen biri olmasına karşın aslında sadece çıkarlarına göre taraf değiştiren biridir.

İki yüzlü bir kimseye işarettir. Bu kimse ki kendi menfaatleri için bugün dost olduğu ile yarın düşman, bugün düşman olduğu ile yarın dost olabilir. Bu tür kişilere dikkat etmek gerekir. Hayatınızın içinde böyle bir insan olduğu anlamına gelir. Bu kişi en yakın zamanda gerçek yüzünü gösterecek ve size arkasını dönecektir. Daha sonra yeniden kapınıza gelip sizin yüzünüze gülerse kesinlikle affetmemeniz gerekir. Bu tip insanlar değişmezler ve her defasında size zarar verirler. Aynı zamanda eğlence ile de yorumlanır. Bir grup içerisinde bir organizasyonda güzel vakit geçirileceği söylenir. Kimin falında çıkarsa o kişi yakın zamana çok mutlu olacağı bir eğlence ortamına girecek ve orada bütün dertlerinden sıkıntılarından kurtulacaktır. Zaman içerisinde de var olan sıkıntılarını atıp refaha kavuşacağı da söylenebilir. Bazı fal yorumcularına göre ise para olarak yorumlanır. Eğer tabağınızda çıkmışsa bu yakın zamanda güzel bir para elinize geçeceği anlamına gelir. Bu para daha önce yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığı olarak yada birisi için yapacağınız bir işin sonrasında size verilecek demektir.

Geliriniz oldukça yüksek ve bu gelirle birkaç insanın hayatına dokunabilecek kadar yardımsever bir insansınız. Aldığınız dualar sizi kötülüklerden korumaya yetiyor. Şu sıralar bir işletme açmak için girişimlerde bulunuyorsunuz. Başarılı bir mazinizin olması insanların size güven duymalarını kolaylaştırıyor. Nişanlınız hakkında asılsız söylentiler duyabilirsiniz ama pek kafanıza takmayacaksınız. Ona bayılacağı bir hediye almak istiyorsunuz.

Genel anlamda iyi olarak yorumlanır. Genellikle iyi bir haber alır ve de bu haberin hayrını çok kısa bir sürede görür. Kahve falında heybe çıkan kişi sıkıntılarından ve hüzünlerinden kısa bir zamanda kurtulacağı müjdeli bir haber alır. Kişinin eline geçecek yüklü bir miktarda parayı da simgeler. Yakın bir zamanda yakın çevresinden özellikle de birinci dereceden akrabalarından bir haber alacaktır. Bu sembol kişi için hayatında yaşayacağı en önemli gelişmelerden biri şeklinde de yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git