Kahve Falında Dolap Görmek

Kahve Falında Dolap Görmek
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.129 kez okundu.

Kahve falında dolap görmek karı koca arasında ki bir sırra işaret eder. Eğer fal baktıran kimse evli ise eşinin kendisinden bir sır sakladığı anlamına gelir. Dolap sırları örtmek kapatmak olarak yorumlanır. Falında dolap çıkan kimse ile eşi arasında büyük bir sır olduğu ve bunu birbirlerinden sakladıkları anlamına gelir.

Kahve Falında Dolap Görmek Ne Anlama Gelir?falda dolap görmek

Falda dolap görmek bir sırrın varlığını ve bu sırrın açığa çıkması haline karı koca arasında büyük bir sorunun baş göstereceğini işaret eder. Genellikle yorumcular falda çıkan dolabı evlilere yorumlamazlar. Fakat bekarlar içinde yine bir sır bir gizem anlamını taşır. Yani falında dolap çıkan bir kimse bekar ise bu onun yakın çevresinden dost bildiklerinden birinin yada ailesinin kendisinden bir sır sakladığı anlamına gelir. Bu sırrın açığa çıkması tartışmalara ve kırgınlıklara sebep olacaktır. Bir kimsenin falında şayet dolap çıkıyorsa bu bazen birinin ondan değilde kendisinin başkalarından bir sır sakladığı anlamına da gelir ki bu genellikle büyük bir sır olur. Fal sahibi kimseye söyleyemediği bir şeyi içinde tutuyor ve bunu kendisine dert edinmiş demektir. Ya bu sırrı ne pahasına olursa olsun ifşa edecek yada içerisinde tutup bu yükü taşımaya devam edecektir. Her halükarda dolap açılıp sırlar saçıldığında yaşanacak tartışmalar kaçınılmazdır.

Falda Dolap

Dolap görmek aynı zamanda gizli duyguları ifade eder. Bunlar genellikle kötü duygulardır. Kişinin bir türlü söyleyemediği fakat hoşlanmadığı bir durum olduğu anlamına gelir. Bu durumdan kurtulabilmek için duygularını açıkça ifade etmelidir. Aksi takdirde kendisine dert yaptığı bu duygular hayatını olumsuz yönde etkilemeye devam edecektir.

Kahve falında dolap görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda dolap görmenin anlamı ve dolap kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git