Kahve Falında Dolap Görmek

Kahve Falında Dolap Görmek
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.559 kez okundu.

Kahve falında dolap görmek, karı koca arasında ki bir sırra işaret eder. Eğer fal baktıran kimse evli ise eşinin kendisinden bir sır sakladığı anlamına gelir. Sırları örtmek kapatmak olarak yorumlanır. Eşi arasında büyük bir sır olduğu ve bunu birbirlerinden sakladıkları anlamına gelir.

Bir sırrın varlığını ve bu sırrın açığa çıkması haline karı koca arasında büyük bir sorunun baş göstereceğini işaret eder. Genellikle yorumcular evlilere yorumlamazlar. Fakat bekarlar içinde yine bir sır bir gizem anlamını taşır. Yani bekar ise bu onun yakın çevresinden dost bildiklerinden birinin yada ailesinin kendisinden bir sır sakladığı anlamına gelir. Bu sırrın açığa çıkması tartışmalara ve kırgınlıklara sebep olacaktır. Bu bazen birinin ondan değilde kendisinin başkalarından bir sır sakladığı anlamına da gelir ki bu genellikle büyük bir sır olur. Kimseye söyleyemediği bir şeyi içinde tutuyor ve bunu kendisine dert edinmiş demektir. Ya bu sırrı ne pahasına olursa olsun ifşa edecek yada içerisinde tutup bu yükü taşımaya devam edecektir. Her halükarda dolap açılıp sırlar saçıldığında yaşanacak tartışmalar kaçınılmazdır. Aynı zamanda gizli duyguları ifade eder. Bunlar genellikle kötü duygulardır. Kişinin bir türlü söyleyemediği fakat hoşlanmadığı bir durum olduğu anlamına gelir. Bu durumdan kurtulabilmek için duygularını açıkça ifade etmelidir. Aksi takdirde kendisine dert yaptığı bu duygular hayatını olumsuz yönde etkilemeye devam edecektir.

Kahve Falında Elbise Dolabı Görmek

Kahve falında elbise dolabı görmek, kararsızlığı ifade edip, göründüğü yer ve diğer sembollerle birleştirilerek farklı şekillerde yorumlanır.  Ayrıca fincan sizin o anki ruh halinizi, yaşamınızın gidişatı hayallerinizin birleşiminin fincana aktarılmış halidir. O yüzden sizin karamsar bir dönemde olduğunuzu ve bazı kararsızlıklarınızdan dolayı kötü günler geçirebileceğinizi fakat bunlara takılı kalmayıp çok yakında güzel günlerin geleceğine inanmalı o kararlılıkta olmalısınız. Aşk hayatınızda bazı olumsuzlukların oluşabileceği bu yüzden tatsız bir ayrılık yaşayabilirsiniz.

Farklı şekillerde yorumlanmasından biri de dolapta elbiselerin olduğu durumlarda değişiklik göstermektedir. Başarı ifade ettiği için azminizle başarılı olacağınız bir döneme girdiğinizi ve bu dönemde yapacağınız çalışmaların hakkını bulacağı merdivenleri hızla çıkacağınızı ifade etmektedir. Genel olarak bu sizin yeni bir başlangıca girdiğinizi, yeniliği, başarıyı sembolize eder. Fakat bu arada arkadaş çevrenize dikkat etmeniz gerektiğini de unutmayın çünkü eski elbiseler sizin bu başarılı durumunuzu çekemeyen birini ifade eder. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza dikkat edip bir anda ne oldum edasına kapılmayıp manevi olarak yaşadıklarınıza şükretmeyi de unutmayın.

Bir insana haksızlık yaptığınızı bildiğiniz halde bu hataya ısrarla devam ediyorsunuz. Ruhunu incittiğiniz kişinin bedduasından korkmalı ve kötü insanların tarafında yer almaktan vazgeçmelisiniz. Keyfinizin bozulacağını düşünerek susmanın zararlarını ilerde daha kötü çekebilirsiniz. Erkek arkadaşınızla ufak bir iş seyahati yüzünden ayrılacaksınız ama özlemek size iyi gelecek. Beklenmedik bir misafirin gelişiyle mutlu olacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git