Kahve Falında Doğmamış Bebek Görmek

Kahve Falında Doğmamış Bebek Görmek
19 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.391 kez okundu.

 Kahve falında doğmamış bebek görmek ailede beklenmedik bir başarının olacağını simgeler. Bu kardeş, abi, kuzen, baba, anne başarısı olabilir. Fal fincanında doğmamış bebek aileye katılacak yeni bir üyenin de olduğunun göstergesidir. Kese içinde görülen bebek, kahve falına ait kişinin kötülüklerden korunduğunun da belirtisidir. Falın sahibi olan kişinin çevresinde kötü şeyler olabilir ama bu simgeye göre, falın sahibini hiçbir kötülük etkilemeyecektir. Görülen fetüsün çevresi aydınlıksa aileye gelen yeni üye hayırlı kimsedir, eğer etrafı karanlıksa aileye katılacak olan kimse aileye uğursuz gelecektir.

Kahve Falında Doğmamış Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda doğmamış bebek görmek

Falda doğmamış bebek görmek; aşk hayatında sizin mutlu olacağınızı, beklenmedik bir anda hayatınızın aşkıyla karşılaşacağınızı belirtir. Anne karnındaki duruşa sahip bebek figürü hayatınızın kötülüklerden uzak geçeceğini söylerken, ters duran bebek figürü hayatınızda bazı şeylerin alt üst olabileceğini söylemektedir.

Kahve falında doğmamış bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda doğmamış bebek görmenin anlamı ve doğmamış bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git