Doğmamış Bebek

Doğmamış Bebek
19 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.449 kez okundu.

 Kahve falında doğmamış bebek görmek, ailede beklenmedik bir başarının olacağını simgeler. Bu kardeş, abi, kuzen, baba, anne başarısı olabilir. Aileye katılacak yeni bir üyenin de olduğunun göstergesidir. Kişinin kötülüklerden korunduğunun da belirtisidir. Kişinin çevresinde kötü şeyler olabilir ama bu simgeye göre, hiçbir kötülük etkilemeyecektir. Görülen fetüsün çevresi aydınlıksa aileye gelen yeni üye hayırlı kimsedir, eğer etrafı karanlıksa aileye katılacak olan kimse aileye uğursuz gelecektir.

falda doğmamış bebek görmek

Falda doğmamış bebek görmek, aşk hayatında sizin mutlu olacağınızı, beklenmedik bir anda hayatınızın aşkıyla karşılaşacağınızı belirtir. Anne karnındaki duruşa sahip ise hayatınızın kötülüklerden uzak geçeceğini söylerken, ters duran bebek figürü hayatınızda bazı şeylerin alt üst olabileceğini söylemektedir.

İş hayatında seni büyük başarılar ve bol kazançlı günler bekliyor. Bu kazanç seni maddi anlamda oldukça rahatlatacak, hayatında mutluluk, ferahlık ve aydınlık söz konusu olacak. Son zamanlarda kafanı meşgul eden maddi sıkıntıların da nihayet son bulacağa benziyor. Bu parayı yatırım veya evle ilgili dekorasyon veya ev değişikliği olarak değerlendirmeyi düşünüyorsun. Geçirdiğin sıkıntılı ve zor günleri yakın bir arkadaşın sayesinde atlatmış gibisin. Bu sıkıntılı süreçte ailen de maddi ve manevi desteği senden esirgememiş. Bundan sonrasında seni rahat, huzurlu ve mutlu günler bekliyor. İşle ilgili başarıların da patronlarının gözünden kaçmıyor. Özverili ve titiz çalışmaların sonucunda terfi edebilir veya yüklü miktarda ikramiye alabilirsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git