Kahve Falında Dışkı Görmek

Kahve Falında Dışkı Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.007 kez okundu.

Kahve falında dışkı görmek, kötü bir enerji anlamına gelir. Olumsuz enerjisi olan kişi laflarıyla sizin enerjinizi düşürebilir lakin bu durumda siz içinizi ferah tutun. Kötü söz sahibine aittir, onların istediğini vermeyin ve enerjinizi düşürmeyin. Fal sahibi her lafı kafasına takmaması için uyarılmalıdır.

Fal sahibinin sıkıcı zamanlarını geride bırakacağına da işarettir. Bir süredir maddi ve manevi sıkıntı içinde olabilirsiniz. Artık bu sıkıntılardan kurtulma zamanı. Maddi sıkıntılarınızı kredi çekerek hafifletebilirsiniz. Manevi olarak sıkıntılarınızı ise ibadet ederek çözeceksiniz. İnanç konusunda bazı araştırma yapabilirsiniz. Aklınıza takılan konuları bazı alimlerden öğrenmek istersiniz. Bir yolculuğa çıkılacak anlamına gelir. İş yada tatil için bir yolculuk söz konusu olabilir. İşinizde ilerlemek için bazı kursa katılabilirsiniz. Gerekli olan belgeler için başka şehre yolculuk yapabilirsiniz. Üniversite kazanabilir ve başka şehre kayıt yaptırmaya gidebilirsiniz. Askerlik çağına geldiyseniz askerlik başvurusu yapabilirsiniz. Ayağına bulaştığını görmek kısmet olacağına işarettir. İşiniz kötü gidiyorsa bu dönemden sonra sıkıntılı zamanlar geçecektir. Kapanan kısmetler açılacaktır. Bekar olan kişi hayırlı biriyle tanışıp evlenme adına adımlar atabilir. Evli olan kişi mutluluğuna mutluluk katacaktır. Bazı sorunlar varsa da bu dönemde sona erecektir. Temizleyen kişi hayatıyla ilgili yeni adımlar atacaktır. Başkalarının sizin hayatınız adına kararlar alması sizi rahatsız edecektir. Hayat sizin hayatınız ve hayatınızı siz yönlendirmelisiniz. Kararınızı kendiniz vermelisiniz ve kendi kararlarınızın sonucunu görmelisiniz.

Kahve Falında Çiş Yapan Biri Görmek

Sizlere çamur atmaya çalışan birinin yakın çevrenizde olduğunu göstermektedir. Sizler herkese kolay bir şekilde güvenen fakat bu güven karşısında sürekli bir hüsrana uğradığınız da bilinmektedir. Bu durum yine gün yüzüne gelecek ve yine çok sevdiğiniz biri tarafından hasar alacaksınız ve üzüntüye uğrayacaksınız. Bu durum için de etrafınızda yer alan herkese kolay bir şekilde güvenmek yerine biraz daha temkinli davranmaya başlamanız gerekmektedir. Sizlere atılacak olan çamura karşı da her an kendinizi korumak için hazır hale bulunmalı ve bunun için de olaylara korkarak yaklaşmak yerine biraz daha cesaretli yaklaşmalısınız.

Çamur ve iftira olsa bile bir de küçük bir çocuğun çiş yaptığını görmek de sizlere atılacak olan çamurun artık sizlerin yararına dönmeye başlayacağını işaret etmektedir. Sizler her an her olaya iyi ve temkinli bir şekilde yaklaşmaya başladığınız andan itibaren olaylar sizlerin yanında olmaya başlamaktadır. Bunun farkına vararak eğer hayatınıza işaret eder iseniz gerçekten hayatınızın her alanında oldukça mutlu olabileceksiniz.

Ağlamak sızlamak devri kapanıyor çünkü beddualarınız karşı tarafı fena vuracak. Size yaptığı haksızlıkların bedelini ağır ödeyecek. Adaletin yerini bulmuş olması sizi rahatlatacak ve artık normal yaşantınıza geri dönebileceksiniz. Ufak bir tatil tüm düşüncelerinizi yerli yerine oturtabilmek için ihtiyacınız olan tek şey. Ayrıca tatilde karşınıza çıkan insanları fazla kafanıza takmayın. Biraz vurdumduymaz yaşamak sizin de hakkınız.

Kahve Falında Bok Görmek

Kimi yorumculara göre sıkıntıların ardından gelecek ticari başarı, maddi ferahlık anlamına gelir. Çekilen zahmetin ve sıkıntının ardından feraha ulaşmaya, zenginliğe işaret eder. Ayrıca sakin bir karakter yapısına, imrenilen mutlu bir hayata, rızkın bereketli olacağına, sağlıklı hayata, kısa zamanda alınacak müjdeli haberlere, sevince, helal maaşa, güzel kısmetlere, hayırlı eşe, sorundan uzak bir hayat yaşamaya, hayırlı uğraşlara, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye yorumlanır.

Bazı yorumculara göre de, mahkeme kapısına düşeceğinize, bir dava ile uğraşacağınıza ancak davanın sonucunda feraha ereceğinize, davadan dolayı yaşadığınız sıkıntıyı aşacağınıza işaret eder. Ayrıca dedikoduya işaret eder. Falında bu simge çıkan kimsenin arkasından dedikodu yapılır ya da kendisi bir dedikodunun içinde kalır. Eğer dedikodu kendisine yönelikse, çevresindeki kişilere dikkat etmeli ve herkese güvenmemelidir. Dertlerini ya da özel konuşmalarını herkese paylaşmamalıdır aksi halde paylaştığı insanlar bu bilgilerle o kişiye zarar vermeye çalışabilir. Eğer dedikoduya katılan kendisiyse bu davranıştan ve dedikoduculardan uzak durmalıdır. Aksi halde dedikodu yapılan kişi bir zarar gördüğünde kişi suçlanabilir, kötü duruma düşebilir. Üstelik suçsuzluğunu ispatlamakta da zorlanabilir. Bu kişiler aileden ya da yakın çevreden olabilir. Ne kadar yakın görünürse görünsün uzak duymakta ve araya mesafe koymakta fayda vardır. Bazı yorumculara göre ise çevrenizdeki gereksiz kalabalığa işaret eder. Çoğu zaman çevrenizdeki insan kalabalığı, kendinizi yalnız hissettirebilir. Bu durumda bu gereksiz kalabalıktan arınmanız gerekir. Etrafınızda çok insan olması her zaman doğru ve olması gereken insanlarla bir arada bulunduğunuz anlamına gelmez. Bu yüzden kendinizi bu kalabalığın içinde yalnız hissettiğinizde yapılacak en iyi şey bu kalabalıktan sıyrılıp yalnız kalmanız ve kafanızı dinlemenizdir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git