Kahve Falında Dışkı Görmek

Kahve Falında Dışkı Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.622 kez okundu.

Kahve falında dışkı görmek kötü bir enerji anlamına gelir. Olumsuz enerjisi olan kişi laflarıyla sizin enerjinizi düşürebilir lakin bu durumda siz içinizi ferah tutun. Kötü söz sahibine aittir, onların istediğini vermeyin ve enerjinizi düşürmeyin. Fal sahibi her lafı kafasına takmaması için uyarılmalıdır.

Kahve Falında Dışkı Görmek Ne Anlama Gelir?falda dışkı görmek

Falda dışkı görmek fal sahibinin sıkıcı zamanlarını geride bırakacağına da işarettir. Bir süredir maddi ve manevi sıkıntı içinde olabilirsiniz. Artık bu sıkıntılardan kurtulma zamanı. Maddi sıkıntılarınızı kredi çekerek hafifletebilirsiniz. Manevi olarak sıkıntılarınızı ise ibadet ederek çözeceksiniz. İnanç konusunda bazı araştırma yapabilirsiniz. Aklınıza takılan konuları bazı alimlerden öğrenmek istersiniz. Kahve falında dışkı görmek bir yolculuğa çıkılacak anlamına gelir. İş yada tatil için bir yolculuk söz konusu olabilir. İşinizde ilerlemek için bazı kursa katılabilirsiniz. Gerekli olan belgeler için başka şehre yolculuk yapabilirsiniz. Üniversite kazanabilir ve başka şehre kayıt yaptırmaya gidebilirsiniz. Askerlik çağına geldiyseniz askerlik başvurusu yapabilirsiniz.

Falda Dışkı

Dışkı görmek ve ayağına bulaştığını görmek kısmet olacağına işarettir. İşiniz kötü gidiyorsa bu dönemden sonra sıkıntılı zamanlar geçecektir. Kapanan kısmetler açılacaktır. Bekar olan kişi hayırlı biriyle tanışıp evlenme adına adımlar atabilir. Evli olan kişi mutluluğuna mutluluk katacaktır. Bazı sorunlar varsa da bu dönemde sona erecektir. Rüyada dışkısını temizleyen kişi hayatıyla ilgili yeni adımlar atacaktır. Başkalarının sizin hayatınız adına kararlar alması sizi rahatsız edecektir. Hayat sizin hayatınız ve hayatınızı siz yönlendirmelisiniz. Kararınızı kendiniz vermelisiniz ve kendi kararlarınızın sonucunu görmelisiniz.

Kahve falında dışkı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda dışkı görmenin anlamı ve dışkı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git