Kahve Falında Dişi Organı Görmek

Kahve Falında Dişi Organı Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 669 kez okundu.

Kahve falında dişi organ görmek, hayatınızdaki kadın figürleriyle ilgili olayların yaşanacağı anlamına gelir. Annenizin bir rahatsızlığı varsa onu hastaneye götürebilir, tedavi zamanını beraber geçirebilirsiniz. Sevgilinizin bazı sorunlarını duyabilir, ona yardımcı olmak için bir konuşma yapabilirsiniz. Sevgiliniz ilk başta hayır dese de onun yanında olmanız sevginizi güçlendirecektir. Fal fincanında dişi organ gören kişi kız kardeşi, annesi ve akrabalarıyla birlikte daha çok zaman geçirebilir. Hep beraber bir tatile gidilebilir yada pikniğe gidilebilir. Bol muhabbetli bir zaman geçireceğinize işarettir.

Kahve Falında Dişi Organı Görmek Ne Anlama Gelir?falda dişi organı görmek

Falda dişi organı görmek, evlilik kararı almak olarak yorumlanır. Falınızda dişi organ görülürse evlilik kararına daha sıcak bakabileceğinizi gösterir. İyi ve uzun giden ilişkinizde bazı soru işaretleriniz olsa da sevgilinizi seviyorsanız daha fazla uzatmadan evlilik kararı alabilirsiniz. Kız isteme merasimi olacaktır ve kalabalık bir ortamda yüzükler takılacaktır. Falda dişi organ güzel sürprizleri de ifade eder. Güzel bir evlenme teklifi alabilirsiniz yada romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Hiç ummadığınız bir anda çok şaşıracağınız bir olay gerçekleşebilir. Sürprizlere hazır olmalısınız.

Falda Dişi Organı

Dişi organı görmek, şefkat göreceğiniz anlamındadır. Bu dönemde biraz sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu stresli döneminizde hayatınızdaki birisi size şefkat gösterecektir. Bu tavrı birbirinize yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Falda dişi organlar gören kişi birkaç kısmetle karşılaşabilir. Gelen kısmetleri değerlendirirken duygularınız ve mantığınızı anda anda kullanmaya özen gösterin. Ani kararlar almayın ve karşınızdakini iyi analiz edin.

Kahve falında dişi organı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda dişi organı görmenin anlamı ve dişi organı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git