Deve Üzerinde Kadın

Deve Üzerinde Kadın
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.203 kez okundu.

Kahve falında deve üzerinde kadın görmek, oldukça hayra yorulur. Fal sahibi bekar ise çok kısa sürede aradığı aşkı bulacak, eğer zaten aşıksa da bu aşık olduğu insan ile hayatını birleştirip, ömrü boyunca mutlu olacaktır. Bekar fal sahibi ileride evleneceği bu aşkı ile bir arkadaş ortamında tanışacak ve ikisi de birbirlerine ilk görüşte aşık olacaktır.falda deve üzerinde kadın görmek

Falda deve üzerinde kadın görmek, medeni hale göre farklı yorumlara gelmektedir. Eğer kişi evli ise de eşi ile uzun süredir yaşadığı, içinde büyüttüğü bir sorunu kendinden büyük bir bayana anlatacak ve bu bayan sayesinde bu sorun çok kısa süre içinde çözülecektir. Hayırlı bir evlada işaret eder. Aileye bir bebek girecek ve bu bebek tüm bereketiyle aileye girip, haneyi aydınlatacak kadar hayırlı olacaktır. Ailede birbiriyle küs olan iki kadın var. Bu bebeğin aileye girmesi bu iki bayanın barışmasına da vesile olacak ve tüm aile bireyleri bu duruma oldukça sevinecek.

Arada ufak tefek tatsızlıklar yaşansa da, eşinle aranda inanılmaz bir uyum görünüyor. Bu uyumun devam etmesi ise senin elinde… Eşinin senden istediği sadece tatlı dil ve güler yüz. Etrafınızda ilişkinizi kıskananlar oldukça fazla, sözlerine kulak asmamanız ilişkinizin yolunda gitmesini sağlayacak. Ev, araba, arsa gibi yatırım yapmayı düşünüyorsanız, birikim yapmak için doğru zamandasınız.

Size ve ev hanenize bir kadının müjdeli bir haber getireceğine dalalet edilir. Kadın, tabiat içerisinde cana can katan, üretken bir canlıdır ve hayırlı ve bereketli bir canlı olarak bilinir. Böylece fal baktıran kişiye her türlü hayırlı bir haberin geleceği veyahut hayırlı bir olayın vuku bulacağı dalalet edilir.

Falda deve üstünde kadın görmek, bunca zaman her türlü cefayı çekip kişinin, artık huzura ve rahata ereceğine dalalet edilir. Bu huzur ve rahatlık genellikle maddiyat olarak yorumlanır. Kişi, finansal olarak daha güçlü duruma gelir ve bunca zaman sükretmesinin karşılığını alır. Ev hanesine gelecek kadının da, bu huzura, huzur katacağı ve ev halkını rahatlatacağı dalalet edilir. Eğer büyük ise, kazanılacak mülklerin büyüklüğüne işarettir. Bunun aksine küçük ise, daha ufak çapta mülkler yada hayırlı bir olay olarak yorumlanabilir.

Şu sıralar içini bir karamsarlık kaplamış gibi… İçinden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Senin bu karamsar ruh halin arkadaşlarını en çok da aileni çok endişelendiriyor. Seni tekrar hareketli, enerjik, mutlu ve canlı görmek için ellerinden gelen her türlü çabayı gösteriyorlar. Belki arkadaş davetlerine katılmak ve spora tekrar başlamak kafanı dağıtman için iyi gelecektir. Çok saf ve temiz bir kalbe sahip olduğun görünüyor. Kısa bir zaman önce çok sıkıntılı ve zor günler geçirmiş gibisin. Ancak bu zor günler artık geride kalmışa benziyor. Nihayet mutlu, ferah günlere kavuşmuşsun. Bu sorunların üstesinden gelmende özellikle arkadaşlarının fazlasıyla yardımını almışsın. Ailenden biri ufak bir kaza atlatabilir. Bu kaza aile bağlarınızın daha güçlenmesini sağlayacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git