Kahve Falında Deve Üzerinde Kadın Görmek

Kahve Falında Deve Üzerinde Kadın Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.142 kez okundu.

Kahve falında deve üzerinde kadın görmek, oldukça hayra yorulur. Fal sahibi bekar ise çok kısa sürede aradığı aşkı bulacak, eğer zaten aşıksa da bu aşık olduğu insan ile hayatını birleştirip, ömrü boyunca mutlu olacaktır. Bekar fal sahibi ileride evleneceği bu aşkı ile bir arkadaş ortamında tanışacak ve ikisi de birbirlerine ilk görüşte aşık olacaktır.

Kahve Falında Deve Üzerinde Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?falda deve üzerinde kadın görmek

Falda deve üzerinde kadın görmek, medeni hale göre farklı yorumlara gelmektedir. Eğer kişi evli ise de eşi ile uzun süredir yaşadığı, içinde büyüttüğü bir sorunu kendinden büyük bir bayana anlatacak ve bu bayan sayesinde bu sorun çok kısa süre içinde çözülecektir.
Falda deve üzerinde kadın görmek, hayırlı bir evlada işaret eder. Aileye bir bebek girecek ve bu bebek tüm bereketiyle aileye girip, haneyi aydınlatacak kadar hayırlı olacaktır. Ailede birbiriyle küs olan iki kadın var. Bu bebeğin aileye girmesi bu iki bayanın barışmasına da vesile olacak ve tüm aile bireyleri bu duruma oldukça sevinecek.

Kahve falında deve üzerinde kadın görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve üzerinde kadın görmenin anlamı ve deve üzerinde kadın kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git