Deve Üzerinde İnsan

Deve Üzerinde İnsan
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.668 kez okundu.

Kahve falında deve üzerinde insan görmek, fal sahibinin başarısına rivayettir. Uzun süre devam eden calışmaların meyvesinin toplanacağına ve büyük bir başarıya imza atılacağına işarettir bu fal. Topluluk içerisinde üne, topluluğa karşı yapılacak konuşmaya yorumlanır. Fal sahibinin, birçok kişinin üstünde olacağına ve emir alan konumundan emir veren konumuna geçeceğine de rivayet edilir.

falda deve üzerinde insan görmek

Falda deve üzerinde insan görmek, dibe çöken bir kimsenin hızla yükseleceğine işarettir. Hayırlı bir kimse olmaya, birçok insana maddi manevi yardımda bulunmaya ve bu sayede ulu bir insan olmaya rivayet edilir. Her zaman en baştaki en iyi ve enlerin sahibi olan kişiye yorumlanır. Bir yandan ise fal sahibinin aslında hayattaki rolünün çok büyük olduğuna işarettir.

Hayatını işine, ailene ve çocuklarına adamış gibisin. Artık yalnız olan hayatını biri ile paylaşmayı düşünüyorsun. Bu düşüncene çocukların ilk başta karşı çıkacak olsalar da zamanla onlar da sana anlayış gösterecek. Arkadaşların da sana kısmet bulma konusunda oldukça hevesli gibi duruyorlar. Çünkü onlar da epey süredir yalnız olmandan rahatsızlık duymaya başlamışlar gibi görünüyor. Evinize uzaktan gelecek olan misafirler görünüyor. Sanırım çocuğunuzun düğünüyle ilgili bir kalabalık söz konusu olacak. Evinizde pek çok misafir ağırlayacaksınız. Düğüne çok sayıda davetli katılacak. Oldukça kalabalık, bereketli ve şık bir düğün olacağa benziyor. Gelen misafirler eli boş gelmeyecek, size türlü hediyeler getirecek. Bu tatlı telaşınızda sizi arkadaşlarınız da yalnız bırakmayacak gibi görünüyor.

Büyük bir malın ya da yüklü bir paranın sahibi olacağınızı gösterir. Aynı zamanda güzel günlere yaklaştığını haber verir. İşinde yükselecek ve büyük başarılar yakalayacak demektir. Genellikle parlak bir geleceğin ve mutlu yarınların habercisidir.

Aşk konusunda yeni bir defter kapatmış gibisin. Ancak hayatının devam ettiğini düşünüyor ve etrafında seni çekici bulan bayanlarla ilgilenmeye devam ediyorsun. Son derece nazik, sevecen, hoş sohbet ve güler yüzlü yapın etrafındaki çoğu bayanın ilgisini çekiyor. Arkadaşların da senin hoş sohbetinden oldukça memnunlar. Aile büyüklerinizden biri sana biraz kırılmış gibi görünüyor.

Falda deve üstünde insan görmek, büyük bir yükün altından sağ salim başarı ile kalkacağınızı ve her zamankinden daha dik ve sağlam ayaklarınızın üzerinde duracağını gösterir. Büyük başarılar yakalayacağınızı ve yakaladığınız başarılar sonucunda çok önemli mevkilere geleceğinize ve insanlara faydalı olacağınıza delalet eder. Hayatının ilerleyen dönemlerinde karşına hayırlı bir kısmet çıkacak gibi görünüyor. Çok yakınındaki birinin bazı sıkıntıları sona erecek, hanesinde maddi ve manevi bir rahatlama gözüküyor. İş hayatıyla ile ilgili seni birtakım sıkıntılar bekliyor gibi… Ancak sabırlı, sakin ve kararlı düşünmen bu sıkıntıların üstesinden kolayca gelmeni sağlayacak. Bol kazançlı ve bereketli günler seni bekliyor.

Şu sıralar kendi kabuğuna çekilmiş ve karamsar bir ruh haline bürünmüş gibisin. Bu karamsarlığın aileni ve arkadaşlarını çok üzüyor. Spora da epeydir ara vermişsin. Tekrar sporla uğraşman son zamanlarda aldığın kiloları vermeye ve seni rahatlatmaya da yardımcı olacak. Spor merkezinde veya katıldığın kalabalık bir mekanda hoş bir bayanla tanışabilirsin. Aranızda güzel bir arkadaşlık başlayacağa benziyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git