Kahve Falında Deve Üzerinde Adam Görmek

Kahve Falında Deve Üzerinde Adam Görmek
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.028 kez okundu.

Kahve falında deve üzerinde adam görmek, hayırlara işarettir. Deve hayırlı ve bereketli bir canlı olduğundan, üzerinde oturan kişinin de hayırlı bir zat olduğuna dalalet edilir. Falımızda deve üzerinde bir kişi çıkmış ise, hayırlı bir adamdan güzel haberler alacağımız şeklinde yorumlanır. Bu kişi, sizin ve ev hanenizin bütün sıkıntılarını yok edebilir ve eve huzur getirebilir. Eğer, parasal sıkıntılarınız varsa, bu kişi sayesinde tüm maddi sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

Kahve Falında Deve Üzerinde Adam Görmek Ne Anlama Gelir?falda deve üzerinde adam görmek

Falda deve üzerinde adam görmek evinize yeni katılacak adama saygı göstermeniz gerektiğini işaret eder. Çünkü bu hayırlı zat, sizlerle birlikle evin tüm yükünü sırtlanacak. Bu adam, eğer evde bekar bir kız var ise, onun eşi olarak haneye katılabilir, ya da uzaklardan bir tanıdığınız veya akrabanız olabilir. Ancak bu kişi, evde çok kalıcı olmayabilir, ev hanesinin sıkıntılarını hafifletip evden ayrılabilir. Bunun dışında, kahve fincanında, adamın elinde bir kağıt şekli var ise, ev hanesini sevindirecek bir haber getireceğine dalalet edilir.

Kahve falında deve üzerinde adam görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve üzerinde adam görmenin anlamı ve deve üzerinde adam kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git