Kahve Falında Deve Üstünde Kadın Görmek

Kahve Falında Deve Üstünde Kadın Görmek
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 739 kez okundu.

Kahve falında deve üstünde kadın görmek, size ve ev hanenize bir kadının müjdeli bir haber getireceğine dalalet edilir. Kadın, tabiat içerisinde cana can katan, üretken bir canlıdır ve deve ise, hayırlı ve bereketli bir canlı olarak bilinir. Böylece fal baktıran kişiye her türlü hayırlı bir haberin geleceği veyahut hayırlı bir olayın vuku bulacağı dalalet edilir.

Kahve Falında Deve Üstünde Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?falda deve üstünde kadın görmek

Falda deve üstünde kadın görmek; bunca zaman her türlü cefayı çekip kişinin, artık huzura ve rahata ereceğine dalalet edilir. Bu huzur ve rahatlık genellikle maddiyat olarak yorumlanır. Kişi, finansal olarak daha güçlü duruma gelir ve bunca zaman sükretmesinin karşılığını alır. Ev hanesine gelecek kadının da, bu huzura, huzur katacağı ve ev halkını rahatlatacağı dalalet edilir. Eğer deve büyük ise, kazanılacak mülklerin büyüklüğüne işarettir. Bunun aksine küçük ise, daha ufak çapta mülkler yada hayırlı bir olay olarak yorumlanabilir.

Kahve falında deve üstünde kadın görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve üstünde kadın görmenin anlamı ve deve üstünde kadın kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git