Deve Sürüsü

Deve Sürüsü
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 909 kez okundu.

Kahve falında deve sürüsü görmek, güzel bir yolculuğa çıkmaya dalalettir. Az ve seyrek bir deve sürüsü yolculuğa yalnız olarak ya da iki kişi halinde çıkmak şeklinde yorumlanırken yoğun ve sık ise tüm aileyle ya da kalabalık bir arkadaş grubuyla beraber yolculuğa çıkmaktır.

falda deve sürüsü görmek

Falda deve sürüsü görmek, yolculuğa çıkma anlamı içerdiği gibi, uzun yoldan gelen kalabalık bir misafir grubunu ağırlamak anlamına da gelir. Uzun zamandır görüşmediğiniz ya da görme fırsatı bulamadığınız akrabalarınız size bir sürpriz yaparak toplanıp ziyaretinize gelebilirler. Ayrıca iş yerinde de başarılarınızdan dolayı kalabalık bir grubun katılımıyla bir kutlama düzenlenebilir. Hayırlı haberler, kalabalık gruplar ve seyahatlere işaret eder. İş nedeniyle dünyayı dolaşarak yeni yerler keşfetme şansı yakalayabilirsiniz.

Sevgilinizle birlikte evlilik kararı almış görünüyorsunuz. Düğününüz için çok sayıda misafir ağırlayacaksınız. Bu misafirler yük olmak yerine size maddi ve manevi olarak destek sağlayacaklar. Haneniz için bolluk ve bereket kapısı aralanıyor. Bundan sonraki süreçte sizi oldukça hareketli günler bekliyor. Gelen misafirler içinden birkaçıyla kuracağınız arkadaşlık size ilginç bilgiler sunacağa benziyor. İş hayatındaki başarıları ve neşeli ruh halini çekemeyen bir kısım kötü kişiler adeta ayağına dolanmaya çalışıyorlar. İş çevrenden olduğu sanılan bu kişilere karşı temkinli olmanda fayda var. Aksi takdirde ufak tefek zararlar görebilirsin. Sevgilinle yolunda giden, mutlu, tutkulu ve sevgi dolu bir ilişkin görünüyor. Telaşlı bir evlilik arifesinde olduğunuz gözüküyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git