Deve Kuşu Kafası

Deve Kuşu Kafası
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.549 kez okundu.

Kahve falında deve kuşu kafası görmek, sevdiğiniz biri ile tartışacağınız kötü günler yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bu kişi sizin çok yakın bir arkadaşınız sevgiliniz veya anne ve babanız olabilir kalbini kırabilirsiniz bu yüzden bu aralar hareketlerinize ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Çok beklediğiniz bir haberin yakın zaman da size ulaşması sizi çok mutlu edecektir. Acımasız bir kişiliğe sahipsiniz biraz fakat görünüşünüz öyle olsa da içiniz yufka gibi bir kalbiniz var. İnsanların üzülmesine ve sizin yüzünüzden kırılmasına dayanamıyorsunuz bu yüzden ne kadar iyi yönünüz varsa onlara göstermeye çalışıyorsunuz. Çabuk sinirlenen sonra bundan pişmanlık duyan birisiniz.falda deve kuşu kafası görmek

Falda deve kuşu kafası görmek, umudu da simgeler. İyiye işaret edilir. Sabırsız biri olabilirsiniz fakat bu sabırsızlığınız bazen rakiplerinizin çok önüne geçmenizi sağlayabilir. Ne olursa olsun insanları affetmeyi seviyorsunuz yaptıkları hataları görmezden gelip yüzlerine vurmadan onlarla yaşamayı başarabiliyorsunuz zaten en çok da bu yüzden seviliyorsunuz.

Uzun süredir yaşadığın kötü olaylardan sabrın ve azmin sayesinde az zararla kurtulmayı başaracaksın. İş hayatındaki büyük başarına gölge düşürmek isteyenlere çok dikkat etmelisin. Çünkü bu ara kötü planlar yapmakla meşguller. Özgürlüğüne düşkünlüğün yüzünden sevgilinle evlenmek istememen, sevgilinin çok kızmasına neden oluyor.Bu ara sağlığında ciddi bir bozulma meydana gelebilir dikkat et.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git