Kahve Falında Deve Kuşu Kafası Görmek

Kahve Falında Deve Kuşu Kafası Görmek
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.491 kez okundu.

Kahve falında deve kuşu kafası görmek sevdiğiniz biri ile tartışacağınız kötü günler yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bu kişi sizin çok yakın bir arkadaşınız sevgiliniz veya anne ve babanız olabilir kalbini kırabilirsiniz bu yüzden bu aralar hareketlerinize ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Çok beklediğiniz bir haberin yakın zaman da size ulaşması sizi çok mutlu edecektir. Acımasız bir kişiliğe sahipsiniz biraz fakat görünüşünüz öyle olsa da içiniz yufka gibi bir kalbiniz var. İnsanların üzülmesine ve sizin yüzünüzden kırılmasına dayanamıyorsunuz bu yüzden ne kadar iyi yönünüz varsa onlara göstermeye çalışıyorsunuz. Çabuk sinirlenen sonra bundan pişmanlık duyan birisiniz.

Kahve Falında Deve Kuşu Kafası Görmek Ne Anlama Gelir?falda deve kuşu kafası görmek

Falda deve kuşu kafası görmek umudu da simgeler. Aynı zamanda deve kuşu yumurtası görmek iyiye işaret edilir. Sabırsız biri olabilirsiniz fakat bu sabırsızlığınız bazen rakiplerinizin çok önüne geçmenizi sağlayabilir. Ne olursa olsun insanları affetmeyi seviyorsunuz yaptıkları hataları görmezden gelip yüzlerine vurmadan onlarla yaşamayı başarabiliyorsunuz zaten en çok da bu yüzden seviliyorsunuz.

Kahve falında deve kuşu kafası görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve kuşu kafası görmenin anlamı ve deve kuşu kafası kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git