Kahve Falında Deve Kervanı Görmek

Kahve Falında Deve Kervanı Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.093 kez okundu.

Kahve falında deve kervanı görmek, bir kişi ile tanışılacağı ve o kişiden çok büyük yardımlar alınacağına işarettir. Bir toplulukta tanışılacak bu kişi ile kısa zamanda muhabbeti ilerletecek, ilerleyen zamanlarda da oldukça güvenini kazanacaksınız. Sağlam duruşunuz, karakteriniz, gönlünüzün zenginliği ile taktirini alacağınız bu kişi nüfuzuyla, geniş çevresi ile size çok çok yardımlar edecektir. Başınızın sıkışacağı durumlarda her an yanınızda bulunacak, her konuda ilerlemenizi sağlayacak. Fal sahibi bu yeni dostluğun her an kapısını çalacağı konusunda uyarılmalıdır.

Kahve Falında Deve Kervanı Görmek Ne Anlama Gelir?falda deve kervanı görmek

Falda deve kervanı görmek, fal sahibinin bir ziyafet düzenleyeceğini gösterir. Bu ziyafet kutlama amaçlı olacak, fal sahibi çok sevineceği, hayatını tamamen değiştirebilecek bir başarısını kutlayacaktır. Çok yakın bir zamanda yapılacak bu kutlamada tanışılacak yeni kişiler ile yeni işler, uzun süreli, zaman içinde oldukça sağlamlaşacak dostluklar, görülüyor. Falda deve kervanı ticarete ve kazanılacak bolca paraya da yorumlanır.

Kahve falında deve kervanı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve kervanı görmenin anlamı ve deve kervanı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git