Kahve Falında Deve Kafası Görmek

Kahve Falında Deve Kafası Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.661 kez okundu.

Kahve falında deve kafası görmek, genellikle zorlu bir durum ve bir yük olarak yorumlanır. Bunun dışında hayırlı bir haberin geleceğini yada hayırlı bir olayın vuku bulacağına dalalet edilir. Deve kısmetli bir canlıdır bu nedenle olumlu olayların habercisi olarak bilinir. Fal sahibi mümkün mertebe dikkatli olmalıdır çünkü çok şanslı bir döneme adım atıyor demektir.

Kahve Falında Deve Kafası Görmek Ne Anlama Gelir?falda deve kafası görmek

Falda deve kafası görmek, büyük yada küçük oluşuna göre farklı anlamlara da gelmektedir. Başı eğer çok büyükse, çok büyük bir mülk veye mirasın kazanılacağına işarettir. Deve genel olarak bereketi simgelediğinden, kafası da, önemli bir devlet makamından müjdeli bir haber geleceğini veye bir mülkün sahip olunacağına işarettir. Eğer kafası daha küçük ise, çok büyük bir mevla olmasa da, bir para yada mülk kazanılacağına dalalet edilir. Yani her yönden maddiyata işaret edilir. Tüm bunların dışında, önemli bir kimseden hayırlı bir haber alınacağına, veyahut bir terfi alınacağına işarettir.

Kahve falında deve kafası görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve kafası görmenin anlamı ve deve kafası kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git