Kahve Falında Deve Hörgücü Görmek

Kahve Falında Deve Hörgücü Görmek
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.394 kez okundu.

Kahve falında deve hörgücü görmek, maddi veya manevi anlamda büyük bir kısmetin size kısa zamanda ulaşacağı anlamına gelmektedir. Maddi anlamda büyük bir rahatlama olabilir, ev veya araba gibi yüklü miktarda bir mala sahip olmak olarak da yorumlanır. Fal sahibinin sevindirici haberler alacağını işaret eder. Yavaş yavaş ulaşılacak başarıyı da temsil etmektedir. Devlet dairesinden beklenen bir haberin olumlu olarak sonuçlanacağının habercisidir.

Kahve Falında Deve Hörgücü Görmek Ne Anlama Gelir?falda deve hörgücü görmek

Falda deve hörgücü görmek mevki sahibi olmak ve mevki sahibi kişiyle tanışmak olarak ifade edilir. Ummadık bir fırsatla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ailenizde veya yakın çevrenizde rahatsızlığı olan birinden güzel haberler alabilirsiniz, ilişkinizde size problem yaratan üçüncü kişinin aranızdan çıkacağına delalet eder. Bu aralar gerçekleştireceğiniz girişimler olumlu sonuçlana bilir değerlendirmeniz yararlı olacaktır.

Kahve falında deve hörgücü görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve hörgücü görmenin anlamı ve deve hörgücü kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git