Kahve Falında Deve Boynu Görmek

Kahve Falında Deve Boynu Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.163 kez okundu.

Kahve falında deve boynu görmek, altından kalkılamayacak bir durumun içerisine girileceğine dalalet edilir. Tüm olumsuz durumların baş göstereceği, ciddi maddi sıkıntılara girileceğine işarettir. Deve güçlü bir canlı olmasına rağmen boyun kısmının uzunluğundan dolayı bu dönemim uzun süreceği şeklinde yorumlanır. Fal sahibi yatırım yapması konusunda uyarılmalıdır.

Kahve Falında Deve Boynu Görmek Ne Anlama Gelir?kahve falında deve boynu görmek

Falda deve boynu görmek, o kişinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğine dalalettir. Bu olumsuz hava ev huzurunu da kaçırabilir. Bu nedenle ikili ilişkilerine dikkat etmeli ve sabırlı olmalıdır. Eğer bu dönemi sükunetle atlatmayı başarırsa, rahat ve huzurlu günler sizleri beklemektedir. Bunun dışında, özellikle de kişi, iş hayatında çok dikkat etmelidir, çünkü çevresinde zarara uğramasını isteyen çok kişi var. Maddi harcamalarına da son derece dikkat etmeli ve zorlu günler için saklamalıdır.

Kahve falında deve boynu görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve boynu görmenin anlamı ve deve boynu kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git