Kahve Falında Dere Görmek

Kahve Falında Dere Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.897 kez okundu.

Kahve falında dere görmek manevi açıdan size çok faydası olan bir yolda olduğunuzun işaretidir. Maddi açıdan da çalışmaya devam ettiğiniz sürece her şey yolunda gidecek demektir. Uzun zamandır dileğiniz bir arzunuz sonunda geç de olsa gerçekleşecek demektir. Dere sembolü bereket, zafer, güç ve inatçılığın sembolüdür.

Özel hayatınızın çok hareketli geçeceği bir döneme gireceğinizin habercisidir. Bu dönemde sizi çok mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda tereddüt ettiğiniz, sizi karar vermek konusunda zorlayan, tedirgin eden insanlar olabilir. Bu kişilerden uzaklaşmanız gerektiğini ve gerçek aşkı başka insanlarda aramanız gerektiğini söyler. Çalışma şartlarınızın çok zor olduğunu, ancak buna rağmen azminizi ve temponuzu düşürmeden çalışmaya devam etmeniz halinde hedeflerinize ve hayallerinize kavuşacağınızı gösterir. Bu şekilde devam ederek bol kazanç elde edeceğinizin de habercisidir. Bol nimet, bol kazanç, bol rızık olarak yorumlanırken, bekar kişiler için hayırlı bir evlilik anlamına da gelir. Evli kişi için ise erkek çocuk demektir. Genelde olumlu yorumlanan bir semboldür. Ancak yine de bu kadar yorum içinde size ait yorumu bulmak için fincandaki diğer sembolleri de doğru tespit etmeniz ve doğru yorumlamanız gerekmektedir. Bu anlamda bütün sembolleri birbiri ile ilişkili olarak yorumlamanız gerekir. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu konuda sizin bilgileriniz yeterli değilse usta bir yorumcudan yardım almanız yerinde olacaktır.

Aslına bakarsak azim, hırs ve nefis ile verilen savaşın bir göstergesidir. Nefsi ile maddi açıdan verdiği bu savaşta fal galip gelmektedir. Harcamalarını düzenli ve takip ederek yapan, tabiri caizse ayağını yorganına göre uzatmasının bilen bir kişi olduğunun göstergesidir. Öte yandan içine kapanık, derdini kimseye anlatmayan bir kişi olduğu yönünde de yorumlanır.

İçinde bulunduğunuz borçlardan kısa sürede kurtulacağınızı ve malınızı güzel değerlendirebildiğiniz takdirde hayatınız boyunca sürecek bir refaha ve zenginliğe kavuşacağınızın işaretidir. Elinizde olan parayı har vurup harman savurmaktan ziyade borçlarınızı ödeme yönünde değerlendirmeli ardından kalan paranızı yastık altına koymalısınız. Aynı zamanda ilerleyen dönemlerde maddi açıdan sıkıtılar yaşayabileceğinizi bu nedenle elinizde var olan paranızı biriktirerek geleceğe yönelik yatırımlar yapmanız gerektiğinin uyarıcısıdır. Buna ek olarak yanında beliren insanlar ile birleştiğinde, çoğu zaman yakın bir zamanda hiç beklemediğiniz bir yerden elinize bir miktar para geçeceğini gösterir. Bu para hayırlı bir yerden gelecek ve yine falına bakılan kişi bu parayı hayırlı konularda harcayacaktır. Fal sahibinin içine kapanık bir kimse olduğunu ve duygularını kolay kolay yakınları dâhil hiç kimse ile paylaşmadığını gösterir. Ancak fal en kısa sürede bu huyundan kurtulmalı, mutsuz olduğu ve şikâyetçi olduğu durumları dile getirmelidir. Belki de çektiği sıkıntılardan ve yaşadığı sorunlardan bu şekilde kurtulması mümkün olacaktır. Çünkü sorunlarını içine atmakla birlikte yalnızca dert üstüne dert eklendiğini unutmamalıdır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git