Kahve Falında Denizci Çapası Görmek

Kahve Falında Denizci Çapası Görmek
29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.265 kez okundu.

Kahve falında denizci çapası görmek, kahve fincanını kapatırken eğer bir dilek tutmuş iseniz, o dileğin gerçekleşeceğine dair bir işarettir. Ancak denizci çapasının vermek istediği asıl mesaj; gerçekleşmesini istediğiniz her türlü dilek ve isteğinizin uzun uğraşlarınız sonucu olacağıdır. Yani her ne istiyorsanız bu istekleriniz hemen olmayacak ve onun olabilmesi için uzun bir süre uğraşacaksınız. Gelecekte sizi çok mutlu ve huzurlu günler bekliyor ancak bu güzel günler için şimdiden bir plan yapmalı ve çok çalışmalısınız. Eğer okuyor iseniz eğitiminize çok önem vermelisiniz çünkü önemli yerlerde olmanız eğitiminize bağlı.

Kaderden kurtulamamaya, çekilen cefanın mükafatına yönelik yorumlanabilir. Hayatınızda ne kötü gidiyorsa, ne yazık ki bu kötü gidişi durduramayacak ve kaderinizde yazılı olanı yaşamak zorunda kalacaksınız. Bunun için de çok önceden önlem almalı ve kötü olaylardan en az yara ile çımaya çalışmalısınız. Bu dönemde yakın dostlarınızdan ve ailelerinizden çok destek göreceksiniz, onlarla ilişkilerinizi sağlam tutmaya bakın. Aynı zamanda, geçmişte ve şimdi yaşadığınız sıkıntıların her türlü mükafatını ilerleyen zamanlarda alacaksınız ve çok mutlu hayat sizi bekliyor olacak.

Kaybınız çok büyük ama hayata bir yerlerden tutunma çabası içerisindesiniz. Evlatlarınızdan yardım beklemek yerine onlara bir adım atarsanız güzel sonuçlar alacaksınız. Beklenmedik bir ölüm ile elinize geçecek olan miras, yıllar önce verdiğiniz bir sözü yerine getirmenize vesile olacak. İç huzurunuz ve maneviyatınız güçlensin diye arayış içine gireceksiniz. Beklediğiniz huzuru size verebilecek bir kadınla tanışacaksınız.

Hassas bir dönemden geçtiğiniz için insanların sürekli size akıl vermeye çalışması sinirlerinizi tavana çıkartacak. Kız arkadaşınız size haksızlık ediyor olabilir ama sizde fazla içe kapanık birisiniz. Kimse karanlıkta göz kırpan insanları göremez o yüzden kendinizi ifade etme yoluna giderek akıllılık edeceksiniz. İş yerindeki anlaşmazlıklar büyüyerek özel hayatınızı da etkilemeden önce yeni bir iş başvurusunda bulunacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git