Kahve Falında Deniz Kabuğu

Kahve Falında Deniz Kabuğu
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.931 kez okundu.

Kahve falında deniz kabuğu görmek, tüm karmaşalardan kurtulup sakin bir hayatı seçeceksiniz diye yorumlanır. Son zamanlarda çok fazla yorulmuş olmanız ve hakkınızı alamadığınızı düşündüğünüz için oldukça üzgün, stres dolu günler geçirmeniz ve bunu ister istemez ailenize de yansıtmanız radikal bir karar alıp tüm bu stresli şeyleri hayatınızdan çıkarmanıza ve yepyeni bir yol çizmenize neden olacak. Fal fincanında görülen deniz kabuğu sayesinde iyi bir şey yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kahve Falında Deniz Kabuğu Görmek Ne Anlama Gelir?falda deniz kabuğu görmek

Falda deniz kabuğu görmek bundan sonra sürekli huzur dolu günler yaşayan, stressiz, ruhunu arındırmış, çok sağlıklı bir insan olacağınız anlamına gelir. Hem de çok kısa bir süre içinde. Faldaki deniz kabuğu, çok uzaklardan bir telefon alacaksınız demektir. Bu telefon konuşmasına hem çok şaşıracak hem de karşıdan gelecek teklifle sevinçten havalara uçacaksınız. Bu büyük ihtimalle kafanızı dinleyebileceğiniz bir tatil teklifi olacak. Kafanızı toplamanız, kendinize gelmeniz için bu tatil çok önemli fırsat. Kesinlikle geri çevirmemeniz gereken bir teklif.

Falda Deniz Kabuğu

Deniz kabuğu görmek, iş hayatınızda arkanızdan işler çevrildiğini gösterir. Güveninizi kazanmak için elinden gelen her şeyi yapan, sizde daha yüksek bir kademede bulunan birisi tarafından kıskanılıyorsunuz. Bu insan onun yerini alacağınızdan korkuyor ve sürekli entrikalar çeviriyor arkanızdan. Bu kişiye çok dikkat etmelisiniz, çok tehlikeli ve iş konusunda size çok zarar verebilecek birisi. Hayallerinizi, planlarınızı, projelerinizi bu insanla kesinlikle paylaşmayın. Başaramamanız için elinden geleni yapacaktır. Bu işi yüzünüze karşı çok iyi davrandığından henüz kim olduğunu bilemezsiniz. Bu yüzden bu dönemde herkese karşı şüpheci yaklaşılmalı. Kısa sürede kendini ele verecektir bu kötü kişi, sonrasında ona göre davranabilirsiniz.

Kahve falında deniz kabuğu görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında deniz kabuğu görmenin anlamı ve deniz kabuğu kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git