Kahve Falında Demir Para Görmek

Kahve Falında Demir Para Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 868 kez okundu.

Kahve falında demir para görmek, fal sahibinin hakkında dedikodu yapıldığına işarettir. Fal fincanında çıkan madeni para eğer fincanda çıktıysa akrabalarından ya da arkadaş çevresinden, eğer tabakta çıktıysa evinin içindeki birilerinden gelir. Dolayısıyla dedikodular ve arkasından gelebilecek tartışmalar da hazırlıklı olmak gerekir. Başka yorumlara göre ise kahve falında madeni para görmek zenginliğe işarete işarettir.

Kahve Falında Demir Para Görmek Ne Anlama Gelir?falda demir para görmek

Falda demir para görmek fincandaki yerine göre çok değişik anlamlar içerebilir. Eğer madeni para fincanın dibinde çıkarsa bu, fal sahibinin zengin olacağına yakın zamanda yüklü bir mirasa kavuşacağına işaret eder.
Ayrıca madeni para, fal sahibinin sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Bu sıkıntılı dönemde, çalışan kişilerin işleri sekteye uğrar öğrencilerin ise notlarının düştüğü bir dönemdir. Bu kısa dönemlik bir sıkıntı olsa da bu dönemin yarattığı buhran kişinin hayatında derin izler bırakabilir.

Kahve falında demir para görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda demir para görmenin anlamı ve demir para kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git