Kahve Falında Delik Kalp Görmek

Kahve Falında Delik Kalp Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.576 kez okundu.

Kahve falında delik kalp görmek ayrılık ile yorumlanır. Bir kimsenin fal fincanında delik kalp çıkmış ise ve bu kişi evli ise boşanacağına işarettir. Bu boşanma üçüncü bir kişi nedeni ile olacaktır. Eşinin bir başkasına aşık olması, bir başkası ile birlikte olmaya karar vermesi sonucunda evlilikleri bozulacak ve boşanma ile sonuçlanacaktır. Eğer bekar ise sevgilisinden ayrılacaktır. Yine bu ayrılıkta üçüncü bir kişinin varlığı neden ile olacaktır.

Kahve Falında Delik Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?falda delik kalp görmek

Falda delik kalp görmek uzun süreli bir birlikteliğin artık zorlamaya başladığı ve bitmesi gerektiği her iki tarafında bu ilişkiden yıprandığı aslında iki taraf içinde sevginin bittiği ama kırmamak adına ikisinin de bunu içlerine attığını gösterir. Falınızda şayet delik bir kalp çıkmış ise ve uzun süredir devam eden bir ilişki içerisindeyseniz artık bunu bitirmeniz gerektiği anlamına gelir. Bazı yorumculara göre ise falda çıkan delik kalp bir olaydan ziyade karakteristik bir özelliği simgeler. Falında delik kalp çıkan kimsenin karakter olarak alıngan ve hassas bir yapıya sahip olduğu söylenir. Bu alınganlıkları nedeni ile de pek çok kişiyi yanlış anlayarak kırmış ve etrafından pek çok dostunu uzaklaştırmıştır.

Falda Delik Kalp

Delik kalp görmek diğer yorumu ile geçirilecek olan küçük bir rahatsızlığa işaret eder. Bu rahatsızlığın tedavisi için küçük bir operasyon geçirilmesi gerekecektir. Bu operasyon çok da ciddiye alınacak bir operasyon olmayıp bir kaç gün içerisinde ayağa kalkacak ve normal hayatına dönecektir.

Kahve falında delik kalp görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda delik kalp görmenin anlamı ve delik kalp kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git