Kahve Falında Defter Görmek

Kahve Falında Defter Görmek
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.179 kez okundu.

Kahve falında defter görmek bilgili, zeki ve hafızası kuvvetli kişi olarak yorumlanır. Herkesin akıl danıştığı bilge ve ilim sahibi bir kişiyle bir arada bulunmaktır. Ayrıca fal sahibinin hanesinden böyle bir kişinin çıkacağı anlamına da gelir. Çocukları okuyanlar için, okuyan çocuklarından birinin ya da tümünün çok başarılı olması ve büyük işlere imza atarak her zaman gelişmesi olarak yorumlanır. Anneye ve babaya büyük hayrı dokunan, zeki ve çalışkan evladı simgeler.

Kahve Falında Defter Görmek Ne Anlama Gelir?falda defter görmek

Falda defter görmek her zaman başarılı ve çalışkan insanlarla bir arada bulunup onlara benzemektir. İçinde bulunacağınız ortamların her zaman görgü seviyesi yüksek insanlardan oluşacak olmasıdır. Aynı zamanda iyi niyetli ve çalışanın hakkını veren patronu temsil eder. Yakın bir zamanda çalışmayı çok istediğiniz bir yere iş başvurusunda bulunabilir ve kabul edilerek uzun yıllar burada başarılı bir pozisyonda kalabilirsiniz. Kahve falında defter görmek yoğun iş temposu olarak da değerlendirilebilir. Eşinizin, sevgilinizin ya da sizin işlerinizde ciddi anlamda artış ve yoğunlaşma söz konusu olabilir. Eğitimi devam edenler içinse yoğun bir sınav döneminin ardından gelecek huzur ve başarı ortamı anlamına gelir. Falda defter görmek, eğer defter doluysa zihni çok fazla bilgiyle dolup taşan ancak bu bilgileri ustaca kullanan kişilere; eğer defter boşsa hafızası çok kuvvetli olan ve söylenen, okunan ya da gösterilen her şeyi rahatlıkla aklında tutabilen kişilere yorulur.

 

Falda Defter

Defter görmek, temiz kalbi de simgeler. Bekar olanlar için içinde hiçbir kötülük olmayan, tamamen halis niyetlerle ilgisini belli edecek biriyle tanışmak ve bir süre sonra evliliğe doğru ciddi adımlar atmaktır. Evli olanlar içinse kendine yetebilen, akıllı ve başarılı evlatlar yetiştirmektir. Falda defter her zaman olumlu ve mutluluk verici bir geleceğe yorulur.

Kahve falında defter görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda defter görmenin anlamı ve defter kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git